Čas na serveru 04:04:01

Aukce LI./2019

Jan  Bauch - Kůň

Jan Bauch
Kůň

Id: 170116

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26 cm, singováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Lesní pěšina

Oldřich Hlavsa
Lesní pěšina

Id: 171203

olej/plátno, rozměr 49 x 61 cm, nesignováno, poškozený původní rám s původním štítkem

Vyvolávací cena:
1 800

13 500

Detail

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 174503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,8 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Líbal - Deštivé předjaří

František Líbal
Deštivé předjaří

Id: 171403

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otakar Číla - Tetřevi

Otakar Číla
Tetřevi

Id: 174308

olej/překližka, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Franz Waldegg - Podvečerní příboj

Franz Waldegg
Podvečerní příboj

Id: 174809

olej/karton, rozměr 58 x 78 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
3 200

13 000

Detail

Emanuel Ranný st. - Ráno

Emanuel Ranný st.
Ráno

Id: 172107

olej/plátno, rozměr 132 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní štítek, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Hladík - Kapří tůň

František Hladík
Kapří tůň

Id: 172202

olej/plátno, rozměr 38 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Jaroslav Panuška - Divoká řeka

Jaroslav Panuška
Divoká řeka

Id: 166612

olej/překližka, rozměr 43 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1905-07, poškozený rám, obraz byl vystaven na Výstavě Jaroslava Panušky v Galerii města Trutnova v roce 2018, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Stanislav Holý - Sluníčko

Stanislav Holý
Sluníčko

Id: 174001

koláž/kresba/papír, rozměr listu 27 x 35 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Neznačeno - Mlýny u vody

Neznačeno
Mlýny u vody

Id: 174302

olej/karton/podloženo dřevěnou deskou, rozměr 36 x 29 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

12 000

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší s mandolínou

Jaroslav Kafka
Zátiší s mandolínou

Id: 170708

olej/plátno, rozměr 25,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, malba krakelovaná, lokálně poškozeno protržením, olištováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Olbram Zoubek - Herečka

Herečka

Id: 172004

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., nerámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan Spáčil - V Karmelitské ulici

Jan Spáčil
V Karmelitské ulici

Id: 172114

malba/sololit, rozměr 66 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef Jílek - Vítězná cena

Josef Jílek
Vítězná cena

Id: 172118

bronzová plastika na žulovém podstavci, výška plastiky cca 34 cm, výška celková cca 47 cm, signováno na křídle letadla viz foto, na žulovém podstavci připevněný štítek s popisem, podstavec drobně poškozen

Vyvolávací cena:

11 500

Detail