Čas na serveru 01:58:22

Aukce LI./2019

  Autor neurčen - Dívka s čepcem

Dívka s čepcem

Id: 172604

olej/dřevo, rozměr 21 x 15 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

S. G.  Maran - Ovocné zátiší

S. G. Maran
Ovocné zátiší

Id: 170119

olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Rapin - Loutnista

Jan Rapin
Loutnista

Id: 173001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Míla Doleželová - Zelený den

Míla Doleželová
Zelený den

Id: 171802

olej/plátno, rozměr 85 x 96 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, autorsky olištováno, oděrky na rámování

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 76

Jaroslav Kafka - Hlava v oválu

Jaroslav Kafka
Hlava v oválu

Id: 170707

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 28 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Kilián - Klenovice

Josef Kilián
Klenovice

Id: 171405

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Jan Šafařík - Pohled na Prahu

Jan Šafařík
Pohled na Prahu

Id: 172101

kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Luděk Marold - Kuchařky

Luděk Marold
Kuchařky

Id: 164501

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jiří Lacina - Černobílá abstrakce

Jiří Lacina
Černobílá abstrakce

Id: 157406

malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Daniel Merlin - Koťátka

Daniel Merlin
Koťátka

Id: 163706

olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Konečný - Zátiší

Josef Konečný
Zátiší

Id: 171814

olej/překližka, rozměr 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole v barvě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Otakar Homoláč - Letní odpoledne

Otakar Homoláč
Letní odpoledne

Id: 174509

olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

  Autor neurčen - V kostele

V kostele

Id: 170108

olej/překližka, rozměr 52,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Zimní stráň

Otakar Hůrka
Zimní stráň

Id: 172103

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, volné v poškozeném rámu, lokálně oloupaná barva

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Holzer - U koní

Robert Holzer
U koní

Id: 172605

olej/deska, rozměr 13 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby

Vyvolávací cena:

4 600

Detail