Aukce LI./2019
Jan Bauch
Kůň
Id: 170116
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26 cm, singováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Oldřich Hlavsa
Lesní pěšina
Id: 171203
olej/plátno, rozměr 49 x 61 cm, nesignováno, poškozený původní rám s původním štítkem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 500 Kč
Jan Bauch
Akt
Id: 174503
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,8 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
František Líbal
Deštivé předjaří
Id: 171403
olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 000 Kč
Otakar Číla
Tetřevi
Id: 174308
olej/překližka, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Franz Waldegg
Podvečerní příboj
Id: 174809
olej/karton, rozměr 58 x 78 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
13 000 Kč
Emanuel Ranný st.
Ráno
Id: 172107
olej/plátno, rozměr 132 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní štítek, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
František Hladík
Kapří tůň
Id: 172202
olej/plátno, rozměr 38 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 500 Kč
Jaroslav Panuška
Divoká řeka
Id: 166612
olej/překližka, rozměr 43 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1905-07, poškozený rám, obraz byl vystaven na Výstavě Jaroslava Panušky v Galerii města Trutnova v roce 2018, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Stanislav Holý
Sluníčko
Id: 174001
koláž/kresba/papír, rozměr listu 27 x 35 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Neznačeno
Mlýny u vody
Id: 174302
olej/karton/podloženo dřevěnou deskou, rozměr 36 x 29 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 000 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší s mandolínou
Id: 170708
olej/plátno, rozměr 25,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, malba krakelovaná, lokálně poškozeno protržením, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Herečka
Id: 172004
papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., nerámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Jan Spáčil
V Karmelitské ulici
Id: 172114
malba/sololit, rozměr 66 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Josef Jílek
Vítězná cena
Id: 172118
bronzová plastika na žulovém podstavci, výška plastiky cca 34 cm, výška celková cca 47 cm, signováno na křídle letadla viz foto, na žulovém podstavci připevněný štítek s popisem, podstavec drobně poškozen
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč