Čas na serveru 08:25:08

Aukce LI./2019

Josef Jambor - Rozkvetlá louka

Josef Jambor
Rozkvetlá louka

Id: 176902

olej/plátno, rozměr cca 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, zaskleno, drobné nečistoty pod sklem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Zdeněk Burian - Plachetnice

Zdeněk Burian
Plachetnice

Id: 172702

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu cca 16 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, přiložena kniha Rudolfa Luskače "Revír bez hranic", kde je ilustrace vyobrazena

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

  Autor neurčen - Dům

Dům

Id: 175901

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, signováno monogramem vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Dívčí akt

Kristian Kodet
Dívčí akt

Id: 176903

malba/lepenka, rozměr 35 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na lovu

Vojtěch Sedláček
Na lovu

Id: 175512

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 54

Ivan Strnad - Bitka

Ivan Strnad
Bitka

Id: 30707

suchá jehla/papír, autorský tisk, velikost tisku 49 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, pod sklem zaprášeno

Vyvolávací cena:
500

6 000

Detail

Rudolf Sikora - Konvolut čtyř kusů

Rudolf Sikora
Konvolut čtyř kusů

Id: 157837

různé techniky tisků/papír, rozměr listů cca 69,5 x 49,5 cm, vše signováno, datováno, číslováno a popsáno, nerovámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 174503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,8 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Bárta - Chalupy pod sněhem

Josef Bárta
Chalupy pod sněhem

Id: 174812

olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, zbytky signatury vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nový blindrám, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 175802

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 29,5 x 20,5 cm, signováno na zadní straně, drobné lokální poškození na zlatém povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 56

Jindřich Fürst - Podzim na rybníce

Jindřich Fürst
Podzim na rybníce

Id: 175511

olej/lepenka, rozměr 40 x 34 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Andrej Bělocvětov - Žena s dítětem II.

Andrej Bělocvětov
Žena s dítětem II.

Id: 176402

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena - popraskána, karton zprohýbaný viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jílek - Zátiší s vínem a slunečnicí

Karel Jílek
Zátiší s vínem a slunečnicí

Id: 175703

olej/plátno,rozměr 73 x 101 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Václav Brožík - Podobizna Karoliny Olivarius

Václav Brožík
Podobizna Karoliny Olivarius

Id: 176801

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, špatně čitelná signatura vlevo dole, rentoilováno, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

190 000

Detail

Příhozy: 52

Alexander Archipenko - Torzo ženy

Alexander Archipenko
Torzo ženy

Id: 177101

bronzová plastika, výška cca 47,5 cm, výška celková 53,5 cm, signováno na podstavci s datací 1924 Paris, vynikající cizelérská práce, není potvrzena autenticita stáří

Vyvolávací cena:
20 000

97 000

Detail

Příhozy: 56