Čas na serveru 14:25:43

Aukce LI./2019

Martin Benka - Matice slovenská

Martin Benka
Matice slovenská

Id: 175604

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 37 cm, signováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Josef Konečný - Zátiší

Josef Konečný
Zátiší

Id: 171814

olej/překližka, rozměr 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole v barvě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Lilly Charlemont - Na louce

Lilly Charlemont
Na louce

Id: 174301

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František  Max - Libáňská borovička

František Max
Libáňská borovička

Id: 162206

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Rozkvetlá stráň

Karel Jan Sigmund
Rozkvetlá stráň

Id: 174312

olej/překližka, rozměr 13 x 18 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

Lubomír Chytil - Konec

Lubomír Chytil
Konec

Id: 174807

olej/lepenka, rozměr 50 x 80 cm, nesignováno, popsáno autorem na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albert Baure - Svah nad mořem

Albert Baure
Svah nad mořem

Id: 170107

olej/plátno/lepenka, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, zaskleno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Neznačeno - Motiv z Paříže

Neznačeno
Motiv z Paříže

Id: 171404

olej/překližka, rozměr 35,5 x 45 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan Vyčítal - Strhaná pípa

Jan Vyčítal
Strhaná pípa

Id: 171810

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Vladivoj Kotyza - Malá bolest

Vladivoj Kotyza
Malá bolest

Id: 170103

malba/plátno/podloženo překližkou, rozměr 45 x 50 cm, nesignováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

3 100

Detail

Josef Kilián - Klenovice

Josef Kilián
Klenovice

Id: 171405

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

František Horký - Žně

František Horký
Žně

Id: 174505

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 175902

olej/sololit, rozměr 41 x 29,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 74201

kresba tužkou/papír, velikost listu 50 x 34 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, list zvlněný, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Chlapec u pramene

Chlapec u pramene

Id: 175502

olej/lepenka, rozměr 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail