Aukce LI./2019
Josef Konečný
Zátiší
Id: 171814
olej/překližka, rozměr 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole v barvě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Lilly Charlemont
Na louce
Id: 174301
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
František Max
Libáňská borovička
Id: 162206
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Rozkvetlá stráň
Id: 174312
olej/překližka, rozměr 13 x 18 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 500 Kč
Lubomír Chytil
Konec
Id: 174807
olej/lepenka, rozměr 50 x 80 cm, nesignováno, popsáno autorem na zadní straně, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Albert Baure
Svah nad mořem
Id: 170107
olej/plátno/lepenka, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, zaskleno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 300 Kč
Neznačeno
Motiv z Paříže
Id: 171404
olej/překližka, rozměr 35,5 x 45 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč
Jan Vyčítal
Strhaná pípa
Id: 171810
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Vladivoj Kotyza
Malá bolest
Id: 170103
malba/plátno/podloženo překližkou, rozměr 45 x 50 cm, nesignováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 100 Kč
Josef Kilián
Klenovice
Id: 171405
olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
František Horký
Žně
Id: 174505
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Akt
Id: 175902
olej/sololit, rozměr 41 x 29,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt
Id: 74201
kresba tužkou/papír, velikost listu 50 x 34 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, list zvlněný, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč
Chlapec u pramene
Id: 175502
olej/lepenka, rozměr 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
František Tavík Šimon
Paříž
Id: 175509
barevná litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč