Aukce LI./2019
Jaroslav Kafka
Jablka
Id: 170706
strukturální malba/sololit, rozměr 47 x 25 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Jan Kutálek
Čertík
Id: 171701
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17 cm, signováno na spodní straně, drobná oděrka na kopýtku
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Antoš Frolka
V krojích
Id: 171804
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 64,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
František Emler
Zima na řece
Id: 172511
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Na lovu
Id: 175512
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 54
A. B. Piepenhagen
Krajina
Id: 172603
olej/karton, zbytky signatury pravděpodobně vpravo dole, rozměr 8 x 8 cm, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Alois Kirnig
Chaloupka u potoka
Id: 174102
olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
František Xaver Naske
Dívčí akt
Id: 174104
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Kotas
Náměstí Bastily
Id: 174508
olej/plátno, rozměr 57 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 500 Kč
Kája Saudek
Letka
Id: 172504
tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
14 300 Kč
František Líbal
Západ nad Přesekou
Id: 171406
olej/sololit, rozměr 65 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Jan Šafařík
Pohled na Prahu
Id: 172101
kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Josef Loukota
Stojící akt
Id: 173501
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
František Ringo Čech
MG
Id: 168501
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Neznačeno
Na pastvě
Id: 170109
olej/plátno, rozměr 45,5 x 37 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1880, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč