Čas na serveru 06:19:17

Aukce LI./2019

Josef Král - Po dešti

Josef Král
Po dešti

Id: 172406

olej/plátno, rozměr 60 x 62 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 87

Olbram Zoubek - Dívka

Dívka

Id: 175001

bronzová plastika, celková výška 58 cm, signováno na plintě, rok vzniku 2014, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2016, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

196 000

Detail

Příhozy: 76

Josef Jílek - Vítězná cena

Josef Jílek
Vítězná cena

Id: 172118

bronzová plastika na žulovém podstavci, výška plastiky cca 34 cm, výška celková cca 47 cm, signováno na křídle letadla viz foto, na žulovém podstavci připevněný štítek s popisem, podstavec drobně poškozen

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu

Lodě v přístavu

Id: 171001

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, signováno s věnováním osobní lékařce autora vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 56

Augustin Mervart - Zimní ráno

Augustin Mervart
Zimní ráno

Id: 172108

olej/plátno, rozměr 97 x 113 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
14 000

71 000

Detail

Bohumil Ullrych - Prodavačky jablek

Bohumil Ullrych
Prodavačky jablek

Id: 89005

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
900

1 700

Detail

Joža Uprka - Krojované děvče

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 172115

olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
50 000

225 000

Detail

Příhozy: 76

Georges Kars - Cadaques

Georges Kars
Cadaques

Id: 164605

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

Detail

Příhozy: 92

Jaroslav Panuška - Zima

Jaroslav Panuška
Zima

Id: 171602

olej/karton, rozměr 23,5 x 33 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Gustav  Porš - Na vsi

Gustav Porš
Na vsi

Id: 170601

olej/plátno, rozměr 95 x 125 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně restaurován, oděrky na rámu, obraz uveden ve výstavním katalogu viz foto

Vyvolávací cena:
8 000

29 000

Detail

Vojtěch Hynais - Hodnostář

Vojtěch Hynais
Hodnostář

Id: 174002

kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 171806

tempera/papír, rozměr ve výřezu cca 40 x 58 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Olbram Zoubek - Vlasatice

Vlasatice

Id: 172001

reliéf, cín/zlato, rozměr 22 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 101

Antonín Waldhauser  - Hrad Orlík

Antonín Waldhauser
Hrad Orlík

Id: 166606

olej/plátno rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, rentoilováno, doba vzniku kolem 1870, poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

František Antonín Jelínek - Portrét

František Antonín Jelínek
Portrét

Id: 171205

olej/karton, rozměr 30 x 19 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail