Čas na serveru 10:19:00

Aukce LI./2019

Jaroslav Kafka - Jablka

Jaroslav Kafka
Jablka

Id: 170706

strukturální malba/sololit, rozměr 47 x 25 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 171701

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17 cm, signováno na spodní straně, drobná oděrka na kopýtku

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Antoš Frolka - V krojích

Antoš Frolka
V krojích

Id: 171804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 64,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Emler - Zima na řece

František Emler
Zima na řece

Id: 172511

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na lovu

Vojtěch Sedláček
Na lovu

Id: 175512

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 54

August Bedřich Piepenhagen - Krajina

August Bedřich Piepenhagen
Krajina

Id: 172603

olej/karton, zbytky signatury pravděpodobně vpravo dole, rozměr 8 x 8 cm, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Alois Kirnig - Chaloupka u potoka

Alois Kirnig
Chaloupka u potoka

Id: 174102

olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Xaver Naske - Dívčí akt

František Xaver Naske
Dívčí akt

Id: 174104

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaroslav Kotas - Náměstí Bastily

Jaroslav Kotas
Náměstí Bastily

Id: 174508

olej/plátno, rozměr 57 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Kája Saudek - Letka

Kája Saudek
Letka

Id: 172504

tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

14 300

Detail

František Líbal - Západ nad Přesekou

František Líbal
Západ nad Přesekou

Id: 171406

olej/sololit, rozměr 65 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Šafařík - Pohled na Prahu

Jan Šafařík
Pohled na Prahu

Id: 172101

kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Loukota - Stojící akt

Josef Loukota
Stojící akt

Id: 173501

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Ringo Čech - MG

František Ringo Čech
MG

Id: 168501

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 170109

olej/plátno, rozměr 45,5 x 37 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1880, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail