Aukce LI./2019
Neznačeno
Na cestě z lesa
Id: 172113
olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, dekorativně adjustováno, 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 333 Kč
Příhozy: 48
Ruce s ratolestí
Id: 172002
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Josef Ullmann
Zima
Id: 176403
olej/lepenka, rozměr 33 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 59
Pravoslav Kotík
Rodina
Id: 176404
kresba/papír, rozměr 49 x 39 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 73
František Líbal
Svatovítský rybník
Id: 171801
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 500 Kč
Stanislav Lolek
Pohled do kraje
Id: 175513
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, jedná se o ranou práci, pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně viz foto
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
32 500 Kč
Joža Uprka
Děvče z Javorníka
Id: 172112
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Venecia
Id: 163601
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 11,3 x 16,7 cm, signováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 55
Jaroslav Veris (Zamazal)
Antický motiv
Id: 171807
olej/plátno, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, na zadní restituční štítky z Národní galerie, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
František Ringo Čech
Teorie relativity
Id: 168504
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Účastníci: 18
Libor Wágner
V noci
Id: 174319
olej/plátno, rozměr 159 x 110 cm (rám + 9 cm), nesignováno, na zadní straně autorský štítek, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Zdeněk Burian
První hrobaři
Id: 175507
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci v knize Lovci jeskynních medvědů. papsartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 100 Kč
Gustav Porš
Na vsi
Id: 170601
olej/plátno, rozměr 95 x 125 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně restaurován, oděrky na rámu, obraz uveden ve výstavním katalogu viz foto
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
29 000 Kč
Zdeněk Burian
Plachetnice
Id: 172702
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu cca 16 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, přiložena kniha Rudolfa Luskače "Revír bez hranic", kde je ilustrace vyobrazena
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
František Jiroudek
V manéži
Id: 174504
kombinovaná technika/tempera/deska, rozměr cca 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 51