Čas na serveru 11:22:05

Aukce LI./2019

  Neznačeno - Na cestě z lesa

Neznačeno
Na cestě z lesa

Id: 172113

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, dekorativně adjustováno, 19. století

Vyvolávací cena:

33 333

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Ruce s ratolestí

Ruce s ratolestí

Id: 172002

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Ullmann - Zima

Josef Ullmann
Zima

Id: 176403

olej/lepenka, rozměr 33 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 59

Pravoslav Kotík - Rodina

Pravoslav Kotík
Rodina

Id: 176404

kresba/papír, rozměr 49 x 39 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 73

František Líbal - Svatovítský rybník

František Líbal
Svatovítský rybník

Id: 171801

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Stanislav Lolek - Pohled do kraje

Stanislav Lolek
Pohled do kraje

Id: 175513

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, jedná se o ranou práci, pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně viz foto

Vyvolávací cena:
7 000

32 500

Detail

Joža Uprka - Děvče z Javorníka

Joža Uprka
Děvče z Javorníka

Id: 172112

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan  Zrzavý - Venecia

Venecia

Id: 163601

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 11,3 x 16,7 cm, signováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 55

Jaroslav Veris (Zamazal) - Antický motiv

Jaroslav Veris (Zamazal)
Antický motiv

Id: 171807

olej/plátno, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, na zadní restituční štítky z Národní galerie, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Ringo Čech - Teorie relativity

František Ringo Čech
Teorie relativity

Id: 168504

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 18

Libor Wágner - V noci

Libor Wágner
V noci

Id: 174319

olej/plátno, rozměr 159 x 110 cm (rám + 9 cm), nesignováno, na zadní straně autorský štítek, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Zdeněk Burian - První hrobaři

Zdeněk Burian
První hrobaři

Id: 175507

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci v knize Lovci jeskynních medvědů. papsartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 100

Detail

Gustav  Porš - Na vsi

Gustav Porš
Na vsi

Id: 170601

olej/plátno, rozměr 95 x 125 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně restaurován, oděrky na rámu, obraz uveden ve výstavním katalogu viz foto

Vyvolávací cena:
8 000

29 000

Detail

Zdeněk Burian - Plachetnice

Zdeněk Burian
Plachetnice

Id: 172702

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu cca 16 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, přiložena kniha Rudolfa Luskače "Revír bez hranic", kde je ilustrace vyobrazena

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

František Jiroudek - V manéži

František Jiroudek
V manéži

Id: 174504

kombinovaná technika/tempera/deska, rozměr cca 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

29 000

Detail

Příhozy: 51