Čas na serveru 15:48:33

Aukce LI./2019

Olbram Zoubek - Eva z ráje

Eva z ráje

Id: 160001

bronzová plastika, celková výška 67 cm, signováno na plintě, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
17 000

190 000

Detail

Příhozy: 63

František  Max - Libáňská borovička

František Max
Libáňská borovička

Id: 162206

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 172301

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

František  Max - Krajina s barevnými stromy

František Max
Krajina s barevnými stromy

Id: 162208

malba/karton, rozměr 22,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Zasněžený kraj

František Cína - Jelínek
Zasněžený kraj

Id: 174801

olej/plátno,rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

František Líbal - Západ nad Přesekou

František Líbal
Západ nad Přesekou

Id: 171406

olej/sololit, rozměr 65 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

  Neznačeno - S dámou na rybách

Neznačeno
S dámou na rybách

Id: 174802

olej/plátno, rozměr 19 x 23 cm, oděrky na původním rámu, 19. století, původní stav, malba krakelovaná

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Bedřich Holáček - Loděnice

Bedřich Holáček
Loděnice

Id: 170120

olej/plátno, rozměr 46 x 78 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Rožánek - Důstojnost

Václav Rožánek
Důstojnost

Id: 173602

tempera/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

J. Steinský - Na soutoku Vltavy a Sázavy

J. Steinský
Na soutoku Vltavy a Sázavy

Id: 166607

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

Helena Emingerová - Zátiší

Helena Emingerová
Zátiší

Id: 171902

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 46 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Ranný st. - Ráno

Emanuel Ranný st.
Ráno

Id: 172107

olej/plátno, rozměr 132 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní štítek, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jaroslav Moravec - Zárodek

Jaroslav Moravec
Zárodek

Id: 170111

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Bohuslav Dvořák - Česká krajina

Bohuslav Dvořák
Česká krajina

Id: 171101

olej/plátno, rozměr 80 x 136 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, dílo bylo vytvořeno v 90.letech 19. století, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
15 000

70 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Chaloupka - Ovocné zátiší

Karel Chaloupka
Ovocné zátiší

Id: 174315

olej/karton, rozměr 26 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail