Aukce LI./2019
Otakar Homoláč
Letní odpoledne
Id: 174509
olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Neznačeno
Mezi palmami
Id: 175505
olej/karton, rozměr 59 x 80 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Čeněk Choděra
Muž na procházce
Id: 174501
kombinovaná technika/sololit, rozměr 62 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Zdeněk Kremlička
Ulice
Id: 172109
černý pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 18 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
František Antonín Jelínek
Portrét
Id: 171205
olej/karton, rozměr 30 x 19 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
Neznačeno
Tanečnice
Id: 172106
olej/plátno na dřevěné desce, rozměr 53 x 32 cm, oděrky na rámu, stav plátna viz foto - lokálně poškozen dřevěnou podložkou
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Před kostelem
Id: 172111
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta pod sklem znečištěna, lehce zvlněný papír
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč
Jiří Hudeček
Rybáři
Id: 174511
olej/karton, rozměr 58 x 84 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka s cigaretou
Id: 74202
kolorovaná kresba/papír, signováno vpravo dole, velikost listu 41 x 36,5 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
V kostele
Id: 170108
olej/překližka, rozměr 52,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
J. Steinský
Na soutoku Vltavy a Sázavy
Id: 166607
olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč
Josef Florián
Ptáček
Id: 170112
malba/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Neznačeno
Ležící akt
Id: 174514
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 17 x 39 cm, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o dílo Pravoslava Kotíka
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Bohumil Ullrych
Prodavačky jablek
Id: 89005
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 700 Kč
Zvonimír Eichler
Kytice
Id: 170105
olej/lepenka, rozměr 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně razítko výtvarného fondu a výstavní číslo
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč