Čas na serveru 02:24:02

Aukce LI./2019

Franz Waldegg - Podvečerní příboj

Franz Waldegg
Podvečerní příboj

Id: 174809

olej/karton, rozměr 58 x 78 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
3 200

13 000

Detail

Ludvík Kuba - Benešov - Karlov

Ludvík Kuba
Benešov - Karlov

Id: 175301

olej/plátno, rozměr 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, dílo uvedeno v monografii z roku 1946, str. 153 č. 39 viz foto

Vyvolávací cena:
11 000

42 000

Detail

Kamil Linhart - Pláž na Baltu

Kamil Linhart
Pláž na Baltu

Id: 174810

olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno 60 vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 555

Detail

Stanislav Lolek - Pohled do kraje

Stanislav Lolek
Pohled do kraje

Id: 175513

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, jedná se o ranou práci, pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně viz foto

Vyvolávací cena:
7 000

32 500

Detail

František Ronovský - Čtyři období ženy

František Ronovský
Čtyři období ženy

Id: 176601

olej/plátno, rozměr 80 x 95 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Zdeněk Burian - První hrobaři

Zdeněk Burian
První hrobaři

Id: 175507

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci v knize Lovci jeskynních medvědů. papsartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 100

Detail

Olbram Zoubek - Kristián

Kristián

Id: 175801

plastika z patinovaného cínu, celková výška včetně bronzového podstavce 58 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, signováno na zadní straně bronzového podstavce, původní autorský odlitek, rok vzniku 1991 pod názvem Herec, cena Febiofestu 1995, popsáno na štítku na mramorovém podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Jambor - Vesnička pod strání

Josef Jambor
Vesnička pod strání

Id: 176901

olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 55

Egon Schiele - Postava

Egon Schiele
Postava

Id: 175603

kamenotisk/papír, rozměr tisku 23 x 13 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 84

Andy Warhol - Brooklynský most

Andy Warhol
Brooklynský most

Id: 175602

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

92 003

Detail

Příhozy: 82

Martin Benka - Matice slovenská

Martin Benka
Matice slovenská

Id: 175604

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 37 cm, signováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Chlapec u pramene

Chlapec u pramene

Id: 175502

olej/lepenka, rozměr 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Andrej Bělocvětov - Perseus

Andrej Bělocvětov
Perseus

Id: 175702

malba/plátno/podloženo kartonem, rozměr 63 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 000

41 000

Detail

Josef Ullmann - Zima

Josef Ullmann
Zima

Id: 176403

olej/lepenka, rozměr 33 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 59

  Neznačeno - Rej v lese I.

Neznačeno
Rej v lese I.

Id: 170123

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, na dvou místech protrženo, značně poškozený rám, Barbizonská škola (studie k následujícímu obrazu)

Vyvolávací cena:

Detail