Čas na serveru 11:29:31

Aukce LI./2019

Otakar Homoláč - Letní odpoledne

Otakar Homoláč
Letní odpoledne

Id: 174509

olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

  Neznačeno - Mezi palmami

Neznačeno
Mezi palmami

Id: 175505

olej/karton, rozměr 59 x 80 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Čeněk Choděra - Muž na procházce

Čeněk Choděra
Muž na procházce

Id: 174501

kombinovaná technika/sololit, rozměr 62 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk  Kremlička - Ulice

Zdeněk Kremlička
Ulice

Id: 172109

černý pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 18 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

František Antonín Jelínek - Portrét

František Antonín Jelínek
Portrét

Id: 171205

olej/karton, rozměr 30 x 19 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Neznačeno - Tanečnice

Neznačeno
Tanečnice

Id: 172106

olej/plátno na dřevěné desce, rozměr 53 x 32 cm, oděrky na rámu, stav plátna viz foto - lokálně poškozen dřevěnou podložkou

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - Před kostelem

Před kostelem

Id: 172111

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta pod sklem znečištěna, lehce zvlněný papír

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Jiří Hudeček - Rybáři

Jiří Hudeček
Rybáři

Id: 174511

olej/karton, rozměr 58 x 84 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívka s cigaretou

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka s cigaretou

Id: 74202

kolorovaná kresba/papír, signováno vpravo dole, velikost listu 41 x 36,5 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - V kostele

V kostele

Id: 170108

olej/překližka, rozměr 52,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

J. Steinský - Na soutoku Vltavy a Sázavy

J. Steinský
Na soutoku Vltavy a Sázavy

Id: 166607

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

Josef Florián - Ptáček

Josef Florián
Ptáček

Id: 170112

malba/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Neznačeno - Ležící akt

Neznačeno
Ležící akt

Id: 174514

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 17 x 39 cm, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o dílo Pravoslava Kotíka

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Bohumil Ullrych - Prodavačky jablek

Bohumil Ullrych
Prodavačky jablek

Id: 89005

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
900

1 700

Detail

Zvonimír Eichler - Kytice

Zvonimír Eichler
Kytice

Id: 170105

olej/lepenka, rozměr 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně razítko výtvarného fondu a výstavní číslo

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail