Čas na serveru 08:39:31

Aukce LI./2019

Otakar Hůrka - Nad řekou

Otakar Hůrka
Nad řekou

Id: 172508

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jan Trampota - Vesnička

Jan Trampota
Vesnička

Id: 172401

kolorovaná kresba/papír, rozměr cca 23 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

František Tavík Šimon - Z Indie

František Tavík Šimon
Z Indie

Id: 175506

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 099

Detail

Václav Koutský - Portrét dívky

Václav Koutský
Portrét dívky

Id: 172510

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

5 011

Detail

  Autor neurčen - Kuřák

Kuřák

Id: 168304

olej/plátno, rozměr 37 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Brukner - Dívky

Jan Brukner
Dívky

Id: 168306

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 43 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Pod horami

Karel Schadt
Pod horami

Id: 174303

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Emil Czech - Konvolut dvou kusů

Emil Czech
Konvolut dvou kusů

Id: 84402

Dívky, akvarel/papír, velikost malby každé cca 27 x 14 cm, zaskleno, původní rám, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Viktor  Rolín - Kytice

Viktor Rolín
Kytice

Id: 169101

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, barva lokálně otřená, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Robert Holzer - U koní

Robert Holzer
U koní

Id: 172605

olej/deska, rozměr 13 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Andrej Bělocvětov - Ležící krávy

Andrej Bělocvětov
Ležící krávy

Id: 174506

olej/deska, rozměr cca 23 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ludvík Dobeš - Veselí tuláci

Ludvík Dobeš
Veselí tuláci

Id: 170118

olej/lepenka, rozměr 51 x 51 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Ivan Karpoff - U vody

Ivan Karpoff
U vody

Id: 171805

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na procházce

Na procházce

Id: 171811

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno nečitelně vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Zimní stráň

Otakar Hůrka
Zimní stráň

Id: 172103

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, volné v poškozeném rámu, lokálně oloupaná barva

Vyvolávací cena:

Detail