Aukce LI./2019
Otakar Hůrka
Nad řekou
Id: 172508
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Jan Trampota
Vesnička
Id: 172401
kolorovaná kresba/papír, rozměr cca 23 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 100 Kč
František Tavík Šimon
Z Indie
Id: 175506
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 099 Kč
Václav Koutský
Portrét dívky
Id: 172510
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 011 Kč
Kuřák
Id: 168304
olej/plátno, rozměr 37 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Jan Brukner
Dívky
Id: 168306
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 43 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Karel Schadt
Pod horami
Id: 174303
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 000 Kč
Emil Czech
Konvolut dvou kusů
Id: 84402
Dívky, akvarel/papír, velikost malby každé cca 27 x 14 cm, zaskleno, původní rám, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 900 Kč
Viktor Rolín
Kytice
Id: 169101
olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, barva lokálně otřená, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Robert Holzer
U koní
Id: 172605
olej/deska, rozměr 13 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Andrej Bělocvětov
Ležící krávy
Id: 174506
olej/deska, rozměr cca 23 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Ludvík Dobeš
Veselí tuláci
Id: 170118
olej/lepenka, rozměr 51 x 51 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 500 Kč
Ivan Karpoff
U vody
Id: 171805
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč
Na procházce
Id: 171811
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno nečitelně vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Otakar Hůrka
Zimní stráň
Id: 172103
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, volné v poškozeném rámu, lokálně oloupaná barva
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč