Čas na serveru 03:15:27

Aukce LI./2019

Jan Trampota - Vesnička

Jan Trampota
Vesnička

Id: 172401

kolorovaná kresba/papír, rozměr cca 23 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 176002

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 17,5 x 12 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, barva na povrchu malby oprýskaná, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 090

Detail

František Tavík Šimon - Z Indie

František Tavík Šimon
Z Indie

Id: 175506

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 099

Detail

Josef Jíra - Dívka s motýlem

Josef Jíra
Dívka s motýlem

Id: 170115

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívka s cigaretou

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka s cigaretou

Id: 74202

kolorovaná kresba/papír, signováno vpravo dole, velikost listu 41 x 36,5 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 74201

kresba tužkou/papír, velikost listu 50 x 34 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, list zvlněný, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jan Adolf  Brandeis - Konvolut dvou kusů

Jan Adolf Brandeis
Konvolut dvou kusů

Id: 82309

1) Na cestě, kvaš/papír, velikost kresby 23 x 18 cm, signováno na papírové podložce; 2) Ve světnici, kvaš/papír, velikost kresby 21,8 x 15 cm, signováno vlevo dole monogramem, též vpravo dole na podložce; u obou lokálně poškozená malba, volně loženo

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Emil Czech - Konvolut dvou kusů

Emil Czech
Konvolut dvou kusů

Id: 84402

Dívky, akvarel/papír, velikost malby každé cca 27 x 14 cm, zaskleno, původní rám, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Ota Janeček - Krajina se žlutým mrakem

Krajina se žlutým mrakem

Id: 176602

artprotis, rozměr 149 x 106 cm, značeno dole, na zadní straně vlastnoruční signatura na štítku, olištováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Kutálek - Sovička

Jan Kutálek
Sovička

Id: 176505

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 18,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

  Autor neurčen - Pod sojčím hnízdem

Pod sojčím hnízdem

Id: 175503

olej/plátno, rozměr 67 x 48 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 53

Vladimír Komárek - Plachetnice s poháry

Vladimír Komárek
Plachetnice s poháry

Id: 177001

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, drobně vypadaná malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Město pod hradem

Město pod hradem

Id: 175504

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 70 cm, signováno monogramem a datací vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Jiroudek - V manéži

František Jiroudek
V manéži

Id: 174504

kombinovaná technika/tempera/deska, rozměr cca 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

29 000

Detail

Příhozy: 51

Vojtěch  Sedláček - Na návsi

Vojtěch Sedláček
Na návsi

Id: 175508

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail