Čas na serveru 18:14:45

Aukce LI./2019

  Autor neurčen - Dům

Dům

Id: 175901

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, signováno monogramem vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jílek - Zátiší s vínem a slunečnicí

Karel Jílek
Zátiší s vínem a slunečnicí

Id: 175703

olej/plátno,rozměr 73 x 101 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

  Autor neurčen - Procházka u zvonice

Procházka u zvonice

Id: 174313

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno monogramem vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Ota Bubeníček - Mostar

Ota Bubeníček
Mostar

Id: 174803

kresba tuží/papír, rozměr 45 x 27 cm, signováno vlevo dole, popis a datace 1903, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

Nikolaj Bakulin - Ruská trojka

Nikolaj Bakulin
Ruská trojka

Id: 166805

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti značně restaurováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Neznačeno - Indián s koněm

Neznačeno
Indián s koněm

Id: 172105

olej/karton, rozměr 35 x 43 cm, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Vladimír Komárek - Šatní skříň

Vladimír Komárek
Šatní skříň

Id: 177002

litografie/papír, rozměr tisku 44,5 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 28/50, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Helena Emingerová - Zátiší

Helena Emingerová
Zátiší

Id: 171902

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 46 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk Havrlík - Pernštýnská ulice

Svatopluk Havrlík
Pernštýnská ulice

Id: 174502

olej/plátno, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Vojtěch Novák - Městečko

Václav Vojtěch Novák
Městečko

Id: 174512

olej/plátno, rozměr 71 x 117 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

S. G.  Maran - Ovocné zátiší

S. G. Maran
Ovocné zátiší

Id: 170119

olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Karel Jan Sigmund - Tůň s rákosím

Karel Jan Sigmund
Tůň s rákosím

Id: 176501

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Hlinomaz - Žirafa

Josef Hlinomaz
Žirafa

Id: 173201

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21 x 19,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Karel Schadt - Rozkvetlé šeříky

Karel Schadt
Rozkvetlé šeříky

Id: 166609

olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 700

Detail

Martin Benka - Matice slovenská

Martin Benka
Matice slovenská

Id: 175604

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 37 cm, signováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail