Aukce LI./2019
Dům
Id: 175901
olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, signováno monogramem vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč
Karel Jílek
Zátiší s vínem a slunečnicí
Id: 175703
olej/plátno,rozměr 73 x 101 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Procházka u zvonice
Id: 174313
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno monogramem vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 200 Kč
Ota Bubeníček
Mostar
Id: 174803
kresba tuží/papír, rozměr 45 x 27 cm, signováno vlevo dole, popis a datace 1903, zaskleno, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč
Nikolaj Bakulin
Ruská trojka
Id: 166805
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti značně restaurováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Neznačeno
Indián s koněm
Id: 172105
olej/karton, rozměr 35 x 43 cm, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč
Vladimír Komárek
Šatní skříň
Id: 177002
litografie/papír, rozměr tisku 44,5 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 28/50, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč
Helena Emingerová
Zátiší
Id: 171902
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 46 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Svatopluk Havrlík
Pernštýnská ulice
Id: 174502
olej/plátno, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Václav Vojtěch Novák
Městečko
Id: 174512
olej/plátno, rozměr 71 x 117 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
S. G. Maran
Ovocné zátiší
Id: 170119
olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Karel Jan Sigmund
Tůň s rákosím
Id: 176501
olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Josef Hlinomaz
Žirafa
Id: 173201
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21 x 19,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Karel Schadt
Rozkvetlé šeříky
Id: 166609
olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 700 Kč
Martin Benka
Matice slovenská
Id: 175604
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 37 cm, signováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč