Aukce LI./2019
Zvěstování
Id: 175802
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 29,5 x 20,5 cm, signováno na zadní straně, drobné lokální poškození na zlatém povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 56
Josef Jambor
Vesnička pod strání
Id: 176901
olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 55
Ludvík Kuba
Benešov - Karlov
Id: 175301
olej/plátno, rozměr 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, dílo uvedeno v monografii z roku 1946, str. 153 č. 39 viz foto
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
42 000 Kč
Vincenc Vingler
Tučňák
Id: 171501
bronzová plastika, výška 21,5 cm, signováno ve spodní části, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Perseus
Id: 175702
malba/plátno/podloženo kartonem, rozměr 63 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
41 000 Kč
Jaroslav Kafka
Námořník
Id: 170709
olej/plátno, rozměr 44,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 52
Petr Jaroš
Partie z Klobouk u Hustopeč
Id: 170603
olej/plátno, rozměr 79 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, rám v minulosti opravován, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 49
František Ronovský
Čtyři období ženy
Id: 176601
olej/plátno, rozměr 80 x 95 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč
Stanislav Lolek
Na dvorku
Id: 174103
olej/karton, rozměr cca 21 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 52
Ruce na prsou
Id: 174601
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 000 Kč
Jindřich Fürst
Podzim na rybníce
Id: 175511
olej/lepenka, rozměr 40 x 34 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Vladimír Komárek
Plachetnice s poháry
Id: 177001
olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, drobně vypadaná malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Antonín Waldhauser
Červánky
Id: 172602
olej/plátno, rozměr 32 x 47 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, zvlněné plátno, malba lokálně poškozena, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
35 000 Kč
Richard Wiesner
Zátiší
Id: 170114
olej/sololit, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Josef Bárta
Chalupy pod sněhem
Id: 174812
olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, zbytky signatury vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nový blindrám, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč