Čas na serveru 15:41:41

Aukce LI./2019

Alois Kalvoda - Pohled do krajiny

Alois Kalvoda
Pohled do krajiny

Id: 174105

olej/karton, rozměr 36 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, lehce zvlněný karton

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Antonín Chittussi - Ptačí rybník

Antonín Chittussi
Ptačí rybník

Id: 176504

olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek

Vyvolávací cena:
22 000

155 000

Detail

Příhozy: 72

Jaroslav Kafka - Námořník

Jaroslav Kafka
Námořník

Id: 170709

olej/plátno, rozměr 44,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 52

Bedřich  Havránek - Městské zákoutí

Bedřich Havránek
Městské zákoutí

Id: 172601

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním nerestaurovaném stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
12 000

56 000

Detail

  Neznačeno - Před kostelem

Neznačeno
Před kostelem

Id: 172902

olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, na zadní straně štítek připisující autorství Amálii Mánesové, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
2 200

28 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Langer - Krajina

Karel Langer
Krajina

Id: 171401

olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Švankmajer - Cukřenka

Jan Švankmajer
Cukřenka

Id: 173401

plastika, glazovaný porcelán, rozměr cca 66,5 x 32,5 cm, signováno na spodní straně monogramem, datováno, drobné oděrky v glazuře na povrchu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
15 000

24 000

Detail

Jan  Zrzavý - Růžová cesta

Růžová cesta

Id: 172117

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev

Vyvolávací cena:
18 000

850 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 154

Otakar Číla - Tetřevi

Otakar Číla
Tetřevi

Id: 174308

olej/překližka, rozměr 44 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Joža Uprka - Sekáč

Joža Uprka
Sekáč

Id: 171402

olej/karton, rozměr 46 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 58

Otto Gutfreund - Sedící žena

Otto Gutfreund
Sedící žena

Id: 170301

bronzová plastika, výška figury 17 cm, výška dřevěného podstavce 3 cm, figura na zadní straně značena písmenem G, jedná se o starší odlitek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Jiroudek - Karlův most

František Jiroudek
Karlův most

Id: 171901

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ota Bubeníček - Mostar

Ota Bubeníček
Mostar

Id: 174803

kresba tuží/papír, rozměr 45 x 27 cm, signováno vlevo dole, popis a datace 1903, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

Oldřich Hlavsa - Tůň na potoce

Oldřich Hlavsa
Tůň na potoce

Id: 171204

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, nesignováno, původní zničený rám s původním štítkem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Suchý - Dívčí akt

Vladimír Suchý
Dívčí akt

Id: 174806

strukturální malba/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail