Čas na serveru 11:14:48

Aukce LI./2019

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 175802

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 29,5 x 20,5 cm, signováno na zadní straně, drobné lokální poškození na zlatém povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Jambor - Vesnička pod strání

Josef Jambor
Vesnička pod strání

Id: 176901

olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 55

Ludvík Kuba - Benešov - Karlov

Ludvík Kuba
Benešov - Karlov

Id: 175301

olej/plátno, rozměr 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, dílo uvedeno v monografii z roku 1946, str. 153 č. 39 viz foto

Vyvolávací cena:
11 000

42 000

Detail

Vincenc Vingler - Tučňák

Vincenc Vingler
Tučňák

Id: 171501

bronzová plastika, výška 21,5 cm, signováno ve spodní části, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Perseus

Andrej Bělocvětov
Perseus

Id: 175702

malba/plátno/podloženo kartonem, rozměr 63 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 000

41 000

Detail

Jaroslav Kafka - Námořník

Jaroslav Kafka
Námořník

Id: 170709

olej/plátno, rozměr 44,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 52

Petr Jaroš - Partie z Klobouk u Hustopeč

Petr Jaroš
Partie z Klobouk u Hustopeč

Id: 170603

olej/plátno, rozměr 79 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, rám v minulosti opravován, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

Příhozy: 49

František Ronovský - Čtyři období ženy

František Ronovský
Čtyři období ženy

Id: 176601

olej/plátno, rozměr 80 x 95 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Stanislav Lolek - Na dvorku

Stanislav Lolek
Na dvorku

Id: 174103

olej/karton, rozměr cca 21 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

36 000

Detail

Příhozy: 52

Olbram Zoubek - Ruce na prsou

Ruce na prsou

Id: 174601

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jindřich Fürst - Podzim na rybníce

Jindřich Fürst
Podzim na rybníce

Id: 175511

olej/lepenka, rozměr 40 x 34 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Vladimír Komárek - Plachetnice s poháry

Vladimír Komárek
Plachetnice s poháry

Id: 177001

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, drobně vypadaná malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 172602

olej/plátno, rozměr 32 x 47 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, zvlněné plátno, malba lokálně poškozena, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
10 000

35 000

Detail

Richard Wiesner - Zátiší

Richard Wiesner
Zátiší

Id: 170114

olej/sololit, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Bárta - Chalupy pod sněhem

Josef Bárta
Chalupy pod sněhem

Id: 174812

olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, zbytky signatury vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nový blindrám, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

34 000

Detail