Čas na serveru 08:17:34

Aukce LI./2019

František Hladík - Kapří tůň

František Hladík
Kapří tůň

Id: 172202

olej/plátno, rozměr 38 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Korčula

Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula

Id: 171816

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail

August Brömse - Mnich

August Brömse
Mnich

Id: 174316

olej/karton, rozměr 13 x 10 cm, pravděpodobně signováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní štítek, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

59 000

Detail

Příhozy: 101

František Emler - Zima na řece

František Emler
Zima na řece

Id: 172511

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

József (Josif Josifovič) Boksay - Horský potok

József (Josif Josifovič) Boksay
Horský potok

Id: 172515

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:
9 000

66 000

Detail

Příhozy: 57

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Západ slunce nad stavením

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Západ slunce nad stavením

Id: 170122

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Olbram Zoubek - Ruce na prsou

Ruce na prsou

Id: 174601

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 171701

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17 cm, signováno na spodní straně, drobná oděrka na kopýtku

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

August Bedřich Piepenhagen - Krajina se zříceninou

August Bedřich Piepenhagen
Krajina se zříceninou

Id: 176101

olej/papír, rozměr 26,5 x 20 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na rámu původní štítek, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
7 500

26 700

Detail

František Ringo Čech - Prales

František Ringo Čech
Prales

Id: 171301

olej/plátno, rozměr 50 x 125 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2015, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

48 000

Detail

František Jiroudek - Výhled do kraje

František Jiroudek
Výhled do kraje

Id: 174701

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole věnování, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Josef Jambor - Podzim

Josef Jambor
Podzim

Id: 172509

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Boženou Jamborovou, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Xaver Naske - Dívčí akt

František Xaver Naske
Dívčí akt

Id: 174104

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Strážkyně pokladu

Strážkyně pokladu

Id: 172003

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ota Bubeníček - Podzimní krajina

Ota Bubeníček
Podzimní krajina

Id: 175103

olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz odborně čištěn, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

78 000

Detail

Příhozy: 88