Aukce LI./2019
Vojtěch Doležil
Scenérie s kostelíkem
Id: 170602
olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Kafka
Hlava v oválu
Id: 170707
kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 28 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
S dámou na rybách
Id: 174802
olej/plátno, rozměr 19 x 23 cm, oděrky na původním rámu, 19. století, původní stav, malba krakelovaná
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Joža Uprka
Studie hlavy
Id: 172505
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 502 Kč
František Max
Krajina s barevnými stromy
Id: 162208
malba/karton, rozměr 22,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Rej v lese I.
Id: 170123
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, na dvou místech protrženo, značně poškozený rám, Barbizonská škola (studie k následujícímu obrazu)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Kafka
Klaun
Id: 170703
akvarel/papír, rozměr 41,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Otto Matoušek
Hráz rybníka s můstkem
Id: 172512
olejová tempera/plátno/karton, rozměr 50 x 85 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Zátiší s kaktusy
Id: 172513
olej/plátno, rozměr 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Karel Špillar
Konvolut dvou kusů
Id: 174311
návrhy ilustrací, kombinovaná technika/papír, rozměry ve výřezu 25 x 29 cm a 28 x 27 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
Andrej Bělocvětov
Žena s dítětem II.
Id: 176402
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena - popraskána, karton zprohýbaný viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Mikoláš Aleš
Dopis
Id: 172110
osobní dopis, velikost listu cca 17,5 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, původní obálka je součástí celku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 005 Kč
Ivan Strnad
Bitka
Id: 30707
suchá jehla/papír, autorský tisk, velikost tisku 49 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, pod sklem zaprášeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Horejc
Sv. Tadeáš
Id: 165515
patinovaná sádra, celková výška cca 34 cm, signováno na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Jan Dědina
Brač
Id: 166806
olej/dřevo, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč