Čas na serveru 14:11:37

Aukce LI./2019

Stephan Kasprzak - Liška

Stephan Kasprzak
Liška

Id: 174309

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 55 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

7 001

Detail

Vojtěch Doležil - Scenérie s kostelíkem

Vojtěch Doležil
Scenérie s kostelíkem

Id: 170602

olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail

Jaroslav Kafka - Hlava v oválu

Jaroslav Kafka
Hlava v oválu

Id: 170707

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 28 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - S dámou na rybách

Neznačeno
S dámou na rybách

Id: 174802

olej/plátno, rozměr 19 x 23 cm, oděrky na původním rámu, 19. století, původní stav, malba krakelovaná

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Joža Uprka - Studie hlavy

Joža Uprka
Studie hlavy

Id: 172505

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 502

Detail

František  Max - Krajina s barevnými stromy

František Max
Krajina s barevnými stromy

Id: 162208

malba/karton, rozměr 22,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Rej v lese I.

Neznačeno
Rej v lese I.

Id: 170123

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, na dvou místech protrženo, značně poškozený rám, Barbizonská škola (studie k následujícímu obrazu)

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Kafka - Klaun

Jaroslav Kafka
Klaun

Id: 170703

akvarel/papír, rozměr 41,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otto Matoušek - Hráz rybníka s můstkem

Otto Matoušek
Hráz rybníka s můstkem

Id: 172512

olejová tempera/plátno/karton, rozměr 50 x 85 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Zátiší s kaktusy

Julie Mezerová-Winterová
Zátiší s kaktusy

Id: 172513

olej/plátno, rozměr 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Špillar - Konvolut dvou kusů

Karel Špillar
Konvolut dvou kusů

Id: 174311

návrhy ilustrací, kombinovaná technika/papír, rozměry ve výřezu 25 x 29 cm a 28 x 27 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Andrej Bělocvětov - Žena s dítětem II.

Andrej Bělocvětov
Žena s dítětem II.

Id: 176402

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena - popraskána, karton zprohýbaný viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Mikoláš Aleš - Dopis

Mikoláš Aleš
Dopis

Id: 172110

osobní dopis, velikost listu cca 17,5 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, původní obálka je součástí celku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 005

Detail

Ivan Strnad - Bitka

Ivan Strnad
Bitka

Id: 30707

suchá jehla/papír, autorský tisk, velikost tisku 49 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, pod sklem zaprášeno

Vyvolávací cena:
500

6 000

Detail

Jaroslav Horejc - Sv. Tadeáš

Jaroslav Horejc
Sv. Tadeáš

Id: 165515

patinovaná sádra, celková výška cca 34 cm, signováno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail