Čas na serveru 14:08:27

Aukce LI./2019

Jaroslav Kafka - Slunce

Jaroslav Kafka
Slunce

Id: 170702

akvarel/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Příhozy: 51

Jan Rapin - Zátiší s karafou

Jan Rapin
Zátiší s karafou

Id: 174902

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 165516

pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 176002

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 17,5 x 12 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, barva na povrchu malby oprýskaná, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 090

Detail

Oldřich Hlavsa - Tůň na potoce

Oldřich Hlavsa
Tůň na potoce

Id: 171204

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, nesignováno, původní zničený rám s původním štítkem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Jambor - Podzim

Josef Jambor
Podzim

Id: 172509

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Boženou Jamborovou, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Eduard Světlík - Akt ženy

Eduard Světlík
Akt ženy

Id: 174507

olej/karton, rozměr cca 54 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Jan Rapin - Zátiší

Jan Rapin
Zátiší

Id: 174901

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ota Janeček - Hudebník

Hudebník

Id: 176001

kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 18 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Kutálek - Sovička

Jan Kutálek
Sovička

Id: 176505

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 18,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Bohumír Jaroněk - Štramberk

Bohumír Jaroněk
Štramberk

Id: 170117

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu cca 65 x 67 cm, značeno v tisku, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Korčula

Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula

Id: 171816

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail

Rudolf Adámek - U vody

Rudolf Adámek
U vody

Id: 172404

olej/plátno, rozměr 49,5 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Václav Rožánek - Důstojnost

Václav Rožánek
Důstojnost

Id: 173602

tempera/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ewald Honnef - Z pastvy

Ewald Honnef
Z pastvy

Id: 175605

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený lak malby, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail