Aukce LI./2019
Jaroslav Kafka
Slunce
Id: 170702
akvarel/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Příhozy: 51
Jan Rapin
Zátiší s karafou
Id: 174902
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 200 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 165516
pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 100 Kč
František Hudeček
Noční chodec
Id: 176002
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 17,5 x 12 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, barva na povrchu malby oprýskaná, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 090 Kč
Oldřich Hlavsa
Tůň na potoce
Id: 171204
olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, nesignováno, původní zničený rám s původním štítkem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Josef Jambor
Podzim
Id: 172509
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Boženou Jamborovou, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Eduard Světlík
Akt ženy
Id: 174507
olej/karton, rozměr cca 54 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
Hudebník
Id: 176001
kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 18 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Jan Kutálek
Sovička
Id: 176505
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 18,5 cm, signováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Bohumír Jaroněk
Štramberk
Id: 170117
barevný dřevoryt/papír, rozměr listu cca 65 x 67 cm, značeno v tisku, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula
Id: 171816
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 500 Kč
Rudolf Adámek
U vody
Id: 172404
olej/plátno, rozměr 49,5 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Václav Rožánek
Důstojnost
Id: 173602
tempera/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Ewald Honnef
Z pastvy
Id: 175605
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený lak malby, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč
Stephan Kasprzak
Liška
Id: 174309
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 55 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 001 Kč