Čas na serveru 08:15:50

Aukce LI./2019

Jan  Bauch - Kůň

Jan Bauch
Kůň

Id: 170116

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26 cm, singováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Dívka s ptáčkem

Id: 172201

kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Vladivoj Kotyza - Malá bolest

Vladivoj Kotyza
Malá bolest

Id: 170103

malba/plátno/podloženo překližkou, rozměr 45 x 50 cm, nesignováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

3 100

Detail

Ota Bubeníček - Po bouřce

Ota Bubeníček
Po bouřce

Id: 174101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 80

Jaroslav Kafka - Klaun

Jaroslav Kafka
Klaun

Id: 170703

akvarel/papír, rozměr 41,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jitka Válová - Postava

Jitka Válová
Postava

Id: 170104

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Příhozy: 51

Otakar Hůrka - Z podhůří

Otakar Hůrka
Z podhůří

Id: 172507

olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

5 550

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Zátiší s kaktusy

Julie Mezerová-Winterová
Zátiší s kaktusy

Id: 172513

olej/plátno, rozměr 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk Havrlík - Pernštýnská ulice

Svatopluk Havrlík
Pernštýnská ulice

Id: 174502

olej/plátno, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Loukota - Stojící akt

Josef Loukota
Stojící akt

Id: 173501

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Dörfl - Kompozice

František Dörfl
Kompozice

Id: 160512

kombinovaná technika/tisk/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 33,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Ruce s ratolestí

Ruce s ratolestí

Id: 172002

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

  Neznačeno - Na cestě z lesa

Neznačeno
Na cestě z lesa

Id: 172113

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, dekorativně adjustováno, 19. století

Vyvolávací cena:

33 333

Detail

Příhozy: 48

Jaroslav Šetelík - Pohled z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled z Petřína

Id: 173701

olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti protržen a neodborně opraven, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Joža Uprka - Děvče z Javorníka

Joža Uprka
Děvče z Javorníka

Id: 172112

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail