Čas na serveru 00:07:48

Aukce LI./2019

Zvonimír Eichler - Kytice

Zvonimír Eichler
Kytice

Id: 170105

olej/lepenka, rozměr 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně razítko výtvarného fondu a výstavní číslo

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Karel Jan Sigmund - Pod Troskami

Karel Jan Sigmund
Pod Troskami

Id: 172203

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Jiří Matějka - Krásná Hora

Jiří Matějka
Krásná Hora

Id: 166610

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

1 600

Detail

  Neznačeno - Zátiší s kartami

Neznačeno
Zátiší s kartami

Id: 172506

malba/lepenka, rozměr 28,5 x 37 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

  Autor neurčen - Hutě

Hutě

Id: 175401

olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole Nezval, datováno 48, malba na dvou místech poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Jaroslav Moravec - Zárodek

Jaroslav Moravec
Zárodek

Id: 170111

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Karel Chaloupka - Ovocné zátiší

Karel Chaloupka
Ovocné zátiší

Id: 174315

olej/karton, rozměr 26 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Jan Adolf  Brandeis - Konvolut dvou kusů

Jan Adolf Brandeis
Konvolut dvou kusů

Id: 82309

1) Na cestě, kvaš/papír, velikost kresby 23 x 18 cm, signováno na papírové podložce; 2) Ve světnici, kvaš/papír, velikost kresby 21,8 x 15 cm, signováno vlevo dole monogramem, též vpravo dole na podložce; u obou lokálně poškozená malba, volně loženo

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Neznačeno - Ovocné zátiší

Neznačeno
Ovocné zátiší

Id: 174304

strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 39 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Rakouska

Motiv z Rakouska

Id: 174318

olej/karton, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

1 100

Detail

František Dörfl - Kompozice

František Dörfl
Kompozice

Id: 160512

kombinovaná technika/tisk/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 33,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Město pod hradem

Město pod hradem

Id: 175504

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 70 cm, signováno monogramem a datací vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail