Aukce LI./2019
Karel Jan Sigmund
Pod Troskami
Id: 172203
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Jiří Matějka
Krásná Hora
Id: 166610
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 600 Kč
Neznačeno
Zátiší s kartami
Id: 172506
malba/lepenka, rozměr 28,5 x 37 cm, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Hutě
Id: 175401
olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole Nezval, datováno 48, malba na dvou místech poškozena, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Jaroslav Moravec
Zárodek
Id: 170111
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Karel Chaloupka
Ovocné zátiší
Id: 174315
olej/karton, rozměr 26 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Jan Adolf Brandeis
Konvolut dvou kusů
Id: 82309
1) Na cestě, kvaš/papír, velikost kresby 23 x 18 cm, signováno na papírové podložce; 2) Ve světnici, kvaš/papír, velikost kresby 21,8 x 15 cm, signováno vlevo dole monogramem, též vpravo dole na podložce; u obou lokálně poškozená malba, volně loženo
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Neznačeno
Ovocné zátiší
Id: 174304
strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 39 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Motiv z Rakouska
Id: 174318
olej/karton, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč
Město pod hradem
Id: 175504
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 70 cm, signováno monogramem a datací vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč