Čas na serveru 01:47:26

Aukce LI./2019

August Bedřich Piepenhagen - Krajina

August Bedřich Piepenhagen
Krajina

Id: 172603

olej/karton, zbytky signatury pravděpodobně vpravo dole, rozměr 8 x 8 cm, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 175902

olej/sololit, rozměr 41 x 29,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Ota Janeček - Hudebník

Hudebník

Id: 176001

kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 18 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Tůň s rákosím

Karel Jan Sigmund
Tůň s rákosím

Id: 176501

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Antonín Chittussi - Krajina v podvečer

Antonín Chittussi
Krajina v podvečer

Id: 176102

olej/dřevo, rozměr dle posudku 21,5 x 31 cm, viditelný rozměr 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám s původním štítkem, přiloženo odborné posouzení Mgr. Zdeňka Sejčka z roku 2009

Vyvolávací cena:
15 000

94 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 88

Ilja Hartinger - Večer v přístavu

Ilja Hartinger
Večer v přístavu

Id: 175501

olej/karton, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Příhozy: 58

  Neznačeno - Rej v lese II.

Neznačeno
Rej v lese II.

Id: 170124

olej/plátno, rozměr 98 x 130 cm, malba krakelována, nerámováno, lokálně poškozeno, Barbizonská škola

Vyvolávací cena:
8 000

24 000

Detail

František Tavík Šimon - Paříž

František Tavík Šimon
Paříž

Id: 175509

barevná litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ewald Honnef - Z pastvy

Ewald Honnef
Z pastvy

Id: 175605

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený lak malby, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vladimír Komárek - Šatní skříň

Vladimír Komárek
Šatní skříň

Id: 177002

litografie/papír, rozměr tisku 44,5 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 28/50, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Mikoláš Aleš - Dopis

Mikoláš Aleš
Dopis

Id: 172110

osobní dopis, velikost listu cca 17,5 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, původní obálka je součástí celku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 005

Detail

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 175601

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

97 002

Detail

Příhozy: 106