Aukce LI./2019
Julius Horn
Veselí tuláci
Id: 168305
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, otřený obraz
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Josef Jiránek
Kytice
Id: 170121
olej/plátno, rozměr 71 x 46,5 cm, signováno vlevo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Peca
Figura
Id: 171202
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 90 x 62 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Flašinetář
Id: 171603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Dívka s čepcem
Id: 172604
olej/dřevo, rozměr 21 x 15 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Se sklenicí vína
Id: 174307
olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, 18. století, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Wincenty Wodzinowski
V krojích
Id: 174314
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Růže
Id: 168201
olej/karton, rozměr 27 x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 600 Kč
Kája Saudek
Red Dog
Id: 172503
tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 600 Kč
Otakar Hůrka
Z podhůří
Id: 172507
olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 550 Kč
Max Švabinský
Konvolut tří kusů
Id: 157822
litografie/papír, signováno, paspartováno, zaskleno, různé velikosti, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Rudolf Sikora
Konvolut čtyř kusů
Id: 157837
různé techniky tisků/papír, rozměr listů cca 69,5 x 49,5 cm, vše signováno, datováno, číslováno a popsáno, nerovámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Alois Janeček Pardubský
Cesta v poli
Id: 166804
olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, zvlněné plátno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Josef Jíra
Dívka s motýlem
Id: 170115
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
5 500 Kč
Bedřich Holáček
Loděnice
Id: 170120
olej/plátno, rozměr 46 x 78 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč