Čas na serveru 06:33:02

Aukce LI./2019

Julius Horn - Veselí tuláci

Julius Horn
Veselí tuláci

Id: 168305

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, otřený obraz

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Jiránek - Kytice

Josef Jiránek
Kytice

Id: 170121

olej/plátno, rozměr 71 x 46,5 cm, signováno vlevo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Peca - Figura

Josef Peca
Figura

Id: 171202

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 90 x 62 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Flašinetář

Flašinetář

Id: 171603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka s čepcem

Dívka s čepcem

Id: 172604

olej/dřevo, rozměr 21 x 15 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Se sklenicí vína

Neznačeno
Se sklenicí vína

Id: 174307

olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, 18. století, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Wincenty Wodzinowski - V krojích

Wincenty Wodzinowski
V krojích

Id: 174314

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Růže

Josef Václav Směšný - Barnet
Růže

Id: 168201

olej/karton, rozměr 27 x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

5 600

Detail

Kája Saudek - Red Dog

Kája Saudek
Red Dog

Id: 172503

tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

5 600

Detail

Otakar Hůrka - Z podhůří

Otakar Hůrka
Z podhůří

Id: 172507

olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

5 550

Detail

Max Švabinský - Konvolut tří kusů

Max Švabinský
Konvolut tří kusů

Id: 157822

litografie/papír, signováno, paspartováno, zaskleno, různé velikosti, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Sikora - Konvolut čtyř kusů

Rudolf Sikora
Konvolut čtyř kusů

Id: 157837

různé techniky tisků/papír, rozměr listů cca 69,5 x 49,5 cm, vše signováno, datováno, číslováno a popsáno, nerovámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Janeček Pardubský - Cesta v poli

Alois Janeček Pardubský
Cesta v poli

Id: 166804

olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, zvlněné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Jíra - Dívka s motýlem

Josef Jíra
Dívka s motýlem

Id: 170115

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
600

Detail

Bedřich Holáček - Loděnice

Bedřich Holáček
Loděnice

Id: 170120

olej/plátno, rozměr 46 x 78 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail