Čas na serveru 09:19:57

Aukce LI./2019

Jan  Zrzavý - Růžová cesta

Růžová cesta

Id: 172117

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev

Vyvolávací cena:
18 000

850 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 154

Václav Radimský - Vrby u labské tůně

Václav Radimský
Vrby u labské tůně

Id: 175101

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
45 000

337 500

Detail

Příhozy: 74

Joža Uprka - Krojované děvče

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 172115

olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
50 000

225 000

Detail

Příhozy: 76

Olbram Zoubek - Dívka

Dívka

Id: 175001

bronzová plastika, celková výška 58 cm, signováno na plintě, rok vzniku 2014, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2016, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

196 000

Detail

Příhozy: 76

Olbram Zoubek - Eva z ráje

Eva z ráje

Id: 160001

bronzová plastika, celková výška 67 cm, signováno na plintě, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
17 000

190 000

Detail

Příhozy: 63

Václav Brožík - Podobizna Karoliny Olivarius

Václav Brožík
Podobizna Karoliny Olivarius

Id: 176801

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, špatně čitelná signatura vlevo dole, rentoilováno, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

190 000

Detail

Příhozy: 52

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu

Lodě v přístavu

Id: 171001

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, signováno s věnováním osobní lékařce autora vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 56

Antonín Chittussi - Ptačí rybník

Antonín Chittussi
Ptačí rybník

Id: 176504

olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek

Vyvolávací cena:
22 000

155 000

Detail

Příhozy: 72

Olbram Zoubek - Vlasatice

Vlasatice

Id: 172001

reliéf, cín/zlato, rozměr 22 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 101

Olbram Zoubek - Kristián

Kristián

Id: 175801

plastika z patinovaného cínu, celková výška včetně bronzového podstavce 58 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, signováno na zadní straně bronzového podstavce, původní autorský odlitek, rok vzniku 1991 pod názvem Herec, cena Febiofestu 1995, popsáno na štítku na mramorovém podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 58

Egon Schiele - Postava

Egon Schiele
Postava

Id: 175603

kamenotisk/papír, rozměr tisku 23 x 13 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 84

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 175601

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

97 002

Detail

Příhozy: 106

Georges Kars - Cadaques

Georges Kars
Cadaques

Id: 164605

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

Detail

Příhozy: 92

Alexander Archipenko - Torzo ženy

Alexander Archipenko
Torzo ženy

Id: 177101

bronzová plastika, výška cca 47,5 cm, výška celková 53,5 cm, signováno na podstavci s datací 1924 Paris, vynikající cizelérská práce, není potvrzena autenticita stáří

Vyvolávací cena:
20 000

97 000

Detail

Příhozy: 56

Antonín Chittussi - Krajina v podvečer

Antonín Chittussi
Krajina v podvečer

Id: 176102

olej/dřevo, rozměr dle posudku 21,5 x 31 cm, viditelný rozměr 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám s původním štítkem, přiloženo odborné posouzení Mgr. Zdeňka Sejčka z roku 2009

Vyvolávací cena:
15 000

94 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 88