Čas na serveru 01:32:50

Aukce LI./2019

Jan Brukner - Dívky

Jan Brukner
Dívky

Id: 168306

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 43 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Kuřák

Kuřák

Id: 168304

olej/plátno, rozměr 37 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Nikolaj Bakulin - Ruská trojka

Nikolaj Bakulin
Ruská trojka

Id: 166805

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti značně restaurováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Julius Horn - Veselí tuláci

Julius Horn
Veselí tuláci

Id: 168305

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, otřený obraz

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Vyčítal - Strhaná pípa

Jan Vyčítal
Strhaná pípa

Id: 171810

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Neznačeno - Mlýny u vody

Neznačeno
Mlýny u vody

Id: 174302

olej/karton/podloženo dřevěnou deskou, rozměr 36 x 29 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

12 000

Detail

Václav Rožánek - Procházka krajinou

Václav Rožánek
Procházka krajinou

Id: 173601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Ivan Karpoff - U vody

Ivan Karpoff
U vody

Id: 171805

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Dvořák - Břízy u cesty

Bohuslav Dvořák
Břízy u cesty

Id: 174306

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, neznatelně signováno tužkou vpravo dole,na zadní straně pozůstalostní razítko a věnování A. Dvořákové, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 200

Detail

Josef Florián - Ptáček

Josef Florián
Ptáček

Id: 170112

malba/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Viktor  Rolín - Kytice

Viktor Rolín
Kytice

Id: 169101

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, barva lokálně otřená, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Peca - Figura

Josef Peca
Figura

Id: 171202

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 90 x 62 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Zdeněk  Kremlička - Ulice

Zdeněk Kremlička
Ulice

Id: 172109

černý pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 18 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Jiří Hudeček - Rybáři

Jiří Hudeček
Rybáři

Id: 174511

olej/karton, rozměr 58 x 84 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 170109

olej/plátno, rozměr 45,5 x 37 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1880, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail