Aukce LI./2019
Růžová cesta
Id: 172117
olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
850 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 154
Václav Radimský
Vrby u labské tůně
Id: 175101
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
337 500 Kč
Příhozy: 74
Joža Uprka
Krojované děvče
Id: 172115
olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 76
Dívka
Id: 175001
bronzová plastika, celková výška 58 cm, signováno na plintě, rok vzniku 2014, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2016, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
196 000 Kč
Příhozy: 76
Eva z ráje
Id: 160001
bronzová plastika, celková výška 67 cm, signováno na plintě, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 63
Václav Brožík
Podobizna Karoliny Olivarius
Id: 176801
olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, špatně čitelná signatura vlevo dole, rentoilováno, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 52
Lodě v přístavu
Id: 171001
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, signováno s věnováním osobní lékařce autora vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 56
Antonín Chittussi
Ptačí rybník
Id: 176504
olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 72
Vlasatice
Id: 172001
reliéf, cín/zlato, rozměr 22 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 101
Kristián
Id: 175801
plastika z patinovaného cínu, celková výška včetně bronzového podstavce 58 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, signováno na zadní straně bronzového podstavce, původní autorský odlitek, rok vzniku 1991 pod názvem Herec, cena Febiofestu 1995, popsáno na štítku na mramorovém podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 58
Egon Schiele
Postava
Id: 175603
kamenotisk/papír, rozměr tisku 23 x 13 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 84
Andy Warhol
Mickey
Id: 175601
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
97 002 Kč
Příhozy: 106
Georges Kars
Cadaques
Id: 164605
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
97 000 Kč
Příhozy: 92
Alexander Archipenko
Torzo ženy
Id: 177101
bronzová plastika, výška cca 47,5 cm, výška celková 53,5 cm, signováno na podstavci s datací 1924 Paris, vynikající cizelérská práce, není potvrzena autenticita stáří
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
97 000 Kč
Příhozy: 56
Antonín Chittussi
Krajina v podvečer
Id: 176102
olej/dřevo, rozměr dle posudku 21,5 x 31 cm, viditelný rozměr 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám s původním štítkem, přiloženo odborné posouzení Mgr. Zdeňka Sejčka z roku 2009
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
94 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 88