Čas na serveru 18:39:17

Aukce LI./2019

Andy Warhol - Brooklynský most

Andy Warhol
Brooklynský most

Id: 175602

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

92 003

Detail

Příhozy: 82

Josef Čapek - Svědomitý zahrádkář

Josef Čapek
Svědomitý zahrádkář

Id: 167602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti přeložen, pod sklem značně znečištěno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Příhozy: 97

Ota Bubeníček - Podzimní krajina

Ota Bubeníček
Podzimní krajina

Id: 175103

olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz odborně čištěn, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

78 000

Detail

Příhozy: 88

Josef Král - Po dešti

Josef Král
Po dešti

Id: 172406

olej/plátno, rozměr 60 x 62 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 87

Míla Doleželová - Zelený den

Míla Doleželová
Zelený den

Id: 171802

olej/plátno, rozměr 85 x 96 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, autorsky olištováno, oděrky na rámování

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 76

Augustin Mervart - Zimní ráno

Augustin Mervart
Zimní ráno

Id: 172108

olej/plátno, rozměr 97 x 113 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
14 000

71 000

Detail

Bohuslav Dvořák - Česká krajina

Bohuslav Dvořák
Česká krajina

Id: 171101

olej/plátno, rozměr 80 x 136 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, dílo bylo vytvořeno v 90.letech 19. století, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
15 000

70 000

Detail

Příhozy: 56

József (Josif Josifovič) Boksay - Horský potok

József (Josif Josifovič) Boksay
Horský potok

Id: 172515

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:
9 000

66 000

Detail

Příhozy: 57

Ota Bubeníček - Po bouřce

Ota Bubeníček
Po bouřce

Id: 174101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 80

Joža Uprka - Sekáč

Joža Uprka
Sekáč

Id: 171402

olej/karton, rozměr 46 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 58

August Brömse - Mnich

August Brömse
Mnich

Id: 174316

olej/karton, rozměr 13 x 10 cm, pravděpodobně signováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní štítek, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

59 000

Detail

Příhozy: 101

Olbram Zoubek - Žena v nice a stín

Žena v nice a stín

Id: 172116

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, datováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 59

Antonín Waldhauser  - Hrad Orlík

Antonín Waldhauser
Hrad Orlík

Id: 166606

olej/plátno rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, rentoilováno, doba vzniku kolem 1870, poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 172301

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

František Ringo Čech - Prales

František Ringo Čech
Prales

Id: 171301

olej/plátno, rozměr 50 x 125 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2015, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

48 000

Detail