Aukce LI./2019
Andy Warhol
Brooklynský most
Id: 175602
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
92 003 Kč
Příhozy: 82
Josef Čapek
Svědomitý zahrádkář
Id: 167602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti přeložen, pod sklem značně znečištěno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 97
Ota Bubeníček
Podzimní krajina
Id: 175103
olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz odborně čištěn, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 88
Josef Král
Po dešti
Id: 172406
olej/plátno, rozměr 60 x 62 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 87
Míla Doleželová
Zelený den
Id: 171802
olej/plátno, rozměr 85 x 96 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, autorsky olištováno, oděrky na rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 76
Augustin Mervart
Zimní ráno
Id: 172108
olej/plátno, rozměr 97 x 113 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
71 000 Kč
Bohuslav Dvořák
Česká krajina
Id: 171101
olej/plátno, rozměr 80 x 136 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, dílo bylo vytvořeno v 90.letech 19. století, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 56
József (Josif Josifovič) Boksay
Horský potok
Id: 172515
olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 57
Ota Bubeníček
Po bouřce
Id: 174101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 80
Joža Uprka
Sekáč
Id: 171402
olej/karton, rozměr 46 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 58
August Brömse
Mnich
Id: 174316
olej/karton, rozměr 13 x 10 cm, pravděpodobně signováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní štítek, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 101
Žena v nice a stín
Id: 172116
reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, datováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 59
Antonín Waldhauser
Hrad Orlík
Id: 166606
olej/plátno rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, rentoilováno, doba vzniku kolem 1870, poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Astrologie
Id: 172301
reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
František Ringo Čech
Prales
Id: 171301
olej/plátno, rozměr 50 x 125 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2015, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
48 000 Kč