Čas na serveru 08:32:33

Aukce LI./2019

 Josef Holub - Tichá cesta

Josef Holub
Tichá cesta

Id: 171809

olej/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Oldřich Hlavsa - Lesní pěšina

Oldřich Hlavsa
Lesní pěšina

Id: 171203

olej/plátno, rozměr 49 x 61 cm, nesignováno, poškozený původní rám s původním štítkem

Vyvolávací cena:
1 800

13 500

Detail

Adolf Born - Zvláštní nabídka

Zvláštní nabídka

Id: 170901

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Jarní tání

František Daněk - Sedláček
Jarní tání

Id: 174201

olej/karton,rozměr 21,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Alois Janeček Pardubský - Cesta v poli

Alois Janeček Pardubský
Cesta v poli

Id: 166804

olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, zvlněné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jan  Dědina - Brač

Jan Dědina
Brač

Id: 166806

olej/dřevo, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Ringo Čech - MG

František Ringo Čech
MG

Id: 168501

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Václav Koutský - Portrét dívky

Václav Koutský
Portrét dívky

Id: 172510

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

5 011

Detail

Ota Janeček - Trávy v krajině

Trávy v krajině

Id: 170113

olej/dřevěná deska, rozměr 11,5 cm x 24 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Johann Wilhelm Jankowski - Pohled na starý Londýn

Johann Wilhelm Jankowski
Pohled na starý Londýn

Id: 171808

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
12 000

22 000

Detail

Václav Haise - Minice

Václav Haise
Minice

Id: 174510

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

10 600

Detail

Václav Vojtěch Novák - Městečko

Václav Vojtěch Novák
Městečko

Id: 174512

olej/plátno, rozměr 71 x 117 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Divoká řeka

Jaroslav Panuška
Divoká řeka

Id: 166612

olej/překližka, rozměr 43 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1905-07, poškozený rám, obraz byl vystaven na Výstavě Jaroslava Panušky v Galerii města Trutnova v roce 2018, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Slavíček - Pohled na Prahu

Jan Slavíček
Pohled na Prahu

Id: 170801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 50,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vincenc Vingler - Tučňák

Vincenc Vingler
Tučňák

Id: 171501

bronzová plastika, výška 21,5 cm, signováno ve spodní části, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

41 000

Detail