Aukce LI./2019
Jiří Lacina
Černobílá abstrakce
Id: 157406
malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Jaroslav Panuška
Zima
Id: 171602
olej/karton, rozměr 23,5 x 33 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Otakar Hůrka
Kraj v zimě
Id: 172104
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 500 Kč
Karel Hodr
Čertovka
Id: 174310
olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 49
Arno Novák
Tůňka pod břízami
Id: 174401
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Josef Holub
Tichá cesta
Id: 171809
olej/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, obraz v minulosti odborně čištěn
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Jan Rapin
Loutnista
Id: 173001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
Daniel Merlin
Koťátka
Id: 163706
olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Jaroslav Šetelík
Pohled z Petřína
Id: 173701
olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti protržen a neodborně opraven, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Západ slunce nad stavením
Id: 170122
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 100 Kč
Alois Wierer
Dívky při koupeli
Id: 174513
olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Jaroslav Grus
Slunečný den
Id: 166608
olej/dřevo, rozměr 48 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 49
Bohuslav Dvořák
Břízy u cesty
Id: 174306
olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, neznatelně signováno tužkou vpravo dole,na zadní straně pozůstalostní razítko a věnování A. Dvořákové, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 200 Kč
František Tavík Šimon
Bruslení pod Karlovým mostem
Id: 171813
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Kamil Lhoták
České středohoří
Id: 172701
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 48,5 cm, nesignováno, číslováno 11/20 vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, podepsané synem, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč