Čas na serveru 08:57:07

Aukce LI./2019

Jiří Lacina - Černobílá abstrakce

Jiří Lacina
Černobílá abstrakce

Id: 157406

malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jaroslav Panuška - Zima

Jaroslav Panuška
Zima

Id: 171602

olej/karton, rozměr 23,5 x 33 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Otakar Hůrka - Kraj v zimě

Otakar Hůrka
Kraj v zimě

Id: 172104

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Karel Hodr - Čertovka

Karel Hodr
Čertovka

Id: 174310

olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

18 500

Detail

Příhozy: 49

Arno Novák - Tůňka pod břízami

Arno Novák
Tůňka pod břízami

Id: 174401

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

 Josef Holub - Tichá cesta

Josef Holub
Tichá cesta

Id: 171809

olej/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan Rapin - Loutnista

Jan Rapin
Loutnista

Id: 173001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Daniel Merlin - Koťátka

Daniel Merlin
Koťátka

Id: 163706

olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jaroslav Šetelík - Pohled z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled z Petřína

Id: 173701

olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti protržen a neodborně opraven, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Západ slunce nad stavením

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Západ slunce nad stavením

Id: 170122

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Alois Wierer - Dívky při koupeli

Alois Wierer
Dívky při koupeli

Id: 174513

olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Grus - Slunečný den

Jaroslav Grus
Slunečný den

Id: 166608

olej/dřevo, rozměr 48 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 500

Detail

Příhozy: 49

Bohuslav Dvořák - Břízy u cesty

Bohuslav Dvořák
Břízy u cesty

Id: 174306

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, neznatelně signováno tužkou vpravo dole,na zadní straně pozůstalostní razítko a věnování A. Dvořákové, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 200

Detail

František Tavík Šimon - Bruslení pod Karlovým mostem

František Tavík Šimon
Bruslení pod Karlovým mostem

Id: 171813

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Kamil Lhoták - České středohoří

Kamil Lhoták
České středohoří

Id: 172701

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 48,5 cm, nesignováno, číslováno 11/20 vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, podepsané synem, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail