Čas na serveru 18:06:09

Aukce LI./2019

Otakar Hůrka - Kraj v zimě

Otakar Hůrka
Kraj v zimě

Id: 172104

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Libor Wágner - V noci

Libor Wágner
V noci

Id: 174319

olej/plátno, rozměr 159 x 110 cm (rám + 9 cm), nesignováno, na zadní straně autorský štítek, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jaroslav Kotas - Náměstí Bastily

Jaroslav Kotas
Náměstí Bastily

Id: 174508

olej/plátno, rozměr 57 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Vojtěch Doležil - Scenérie s kostelíkem

Vojtěch Doležil
Scenérie s kostelíkem

Id: 170602

olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail

Josef Krejsa - Krajina pod hradem

Josef Krejsa
Krajina pod hradem

Id: 171601

rozměr 19 x 25 cm, olej/dřevěná deska, signováno vlevo dole, poškozený rám, deska prasklá viz foto

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Grus - Slunečný den

Jaroslav Grus
Slunečný den

Id: 166608

olej/dřevo, rozměr 48 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 500

Detail

Příhozy: 49

Petr Jaroš - Partie z Klobouk u Hustopeč

Petr Jaroš
Partie z Klobouk u Hustopeč

Id: 170603

olej/plátno, rozměr 79 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, rám v minulosti opravován, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

Příhozy: 49

František Ringo Čech - Teorie relativity

František Ringo Čech
Teorie relativity

Id: 168504

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 18

Richard Wiesner - Zátiší

Richard Wiesner
Zátiší

Id: 170114

olej/sololit, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Olbram Zoubek - Žena v nice a stín

Žena v nice a stín

Id: 172116

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, datováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 59

Josef Václav Směšný - Barnet - Mlýn na Čertovce

Josef Václav Směšný - Barnet
Mlýn na Čertovce

Id: 168206

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jaroslav Panuška - Úplněk

Jaroslav Panuška
Úplněk

Id: 172801

olej/karton, rozměr 30 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 172602

olej/plátno, rozměr 32 x 47 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, zvlněné plátno, malba lokálně poškozena, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
10 000

35 000

Detail

Stanislav Lolek - Na dvorku

Stanislav Lolek
Na dvorku

Id: 174103

olej/karton, rozměr cca 21 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

36 000

Detail

Příhozy: 52

Josef Král - Po dešti

Josef Král
Po dešti

Id: 172406

olej/plátno, rozměr 60 x 62 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 87