Aukce LI./2019
Neznačeno
Před kostelem
Id: 172902
olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, na zadní straně štítek připisující autorství Amálii Mánesové, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 48
Alois Kalvoda
Pohled do krajiny
Id: 174105
olej/karton, rozměr 36 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, lehce zvlněný karton
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Ilja Hartinger
Večer v přístavu
Id: 175501
olej/karton, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 100 Kč
Příhozy: 58
Josef Krejsa
Krajina pod hradem
Id: 171601
rozměr 19 x 25 cm, olej/dřevěná deska, signováno vlevo dole, poškozený rám, deska prasklá viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Jaroslav Panuška
Úplněk
Id: 172801
olej/karton, rozměr 30 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Vojtěch Hynais
Hodnostář
Id: 174002
kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 000 Kč
Krajina se žlutým mrakem
Id: 176602
artprotis, rozměr 149 x 106 cm, značeno dole, na zadní straně vlastnoruční signatura na štítku, olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Krajina se zříceninou
Id: 176101
olej/papír, rozměr 26,5 x 20 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na rámu původní štítek, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
26 700 Kč
Zvláštní nabídka
Id: 170901
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 500 Kč
Aleš Lamr
Deflíni
Id: 174003
akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed dole s datací, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Kristian Kodet
Dívčí akt
Id: 176903
malba/lepenka, rozměr 35 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Neznačeno
Hrad na řekou (Střekov)
Id: 174317
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 500 Kč
Luděk Marold
Kuchařky
Id: 164501
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
24 000 Kč
Neznačeno
Rej v lese II.
Id: 170124
olej/plátno, rozměr 98 x 130 cm, malba krakelována, nerámováno, lokálně poškozeno, Barbizonská škola
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
24 000 Kč
Jaroslav Kafka
Prosluněný les
Id: 170701
akvarel/papír, rozměr 47,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
24 000 Kč