Čas na serveru 08:49:02

Aukce LI./2019

Joža Uprka - Studie hlavy

Joža Uprka
Studie hlavy

Id: 172505

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 502

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Rakouska

Motiv z Rakouska

Id: 174318

olej/karton, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

1 100

Detail

Wincenty Wodzinowski - V krojích

Wincenty Wodzinowski
V krojích

Id: 174314

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Líbal - Svatovítský rybník

František Líbal
Svatovítský rybník

Id: 171801

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Jaroslav Horejc - Sv. Tadeáš

Jaroslav Horejc
Sv. Tadeáš

Id: 165515

patinovaná sádra, celková výška cca 34 cm, signováno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Alois Kirnig - Chaloupka u potoka

Alois Kirnig
Chaloupka u potoka

Id: 174102

olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Stephan Kasprzak - Liška

Stephan Kasprzak
Liška

Id: 174309

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 55 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

7 001

Detail

Alois Wierer - Dívky při koupeli

Alois Wierer
Dívky při koupeli

Id: 174513

olej/plátno, rozměr 66 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Kafka - Jablka

Jaroslav Kafka
Jablka

Id: 170706

strukturální malba/sololit, rozměr 47 x 25 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Čapek - Svědomitý zahrádkář

Josef Čapek
Svědomitý zahrádkář

Id: 167602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti přeložen, pod sklem značně znečištěno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Příhozy: 97

  Neznačeno - Vlčí máky

Neznačeno
Vlčí máky

Id: 166605

olej/lepenka, rozměr 25 x 43 cm, doba vzniku kolem 1905, Mařákova škola, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Spáčil - V Karmelitské ulici

Jan Spáčil
V Karmelitské ulici

Id: 172114

malba/sololit, rozměr 66 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Karel Špillar - Konvolut dvou kusů

Karel Špillar
Konvolut dvou kusů

Id: 174311

návrhy ilustrací, kombinovaná technika/papír, rozměry ve výřezu 25 x 29 cm a 28 x 27 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Albert Baure - Svah nad mořem

Albert Baure
Svah nad mořem

Id: 170107

olej/plátno/lepenka, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, zaskleno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Josef Jiránek - Kytice

Josef Jiránek
Kytice

Id: 170121

olej/plátno, rozměr 71 x 46,5 cm, signováno vlevo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail