Čas na serveru 00:54:36

Aukce LI./2019

  Neznačeno - Před kostelem

Neznačeno
Před kostelem

Id: 172902

olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, na zadní straně štítek připisující autorství Amálii Mánesové, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
2 200

28 000

Detail

Příhozy: 48

Alois Kalvoda - Pohled do krajiny

Alois Kalvoda
Pohled do krajiny

Id: 174105

olej/karton, rozměr 36 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, lehce zvlněný karton

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Ilja Hartinger - Večer v přístavu

Ilja Hartinger
Večer v přístavu

Id: 175501

olej/karton, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Příhozy: 58

Josef Krejsa - Krajina pod hradem

Josef Krejsa
Krajina pod hradem

Id: 171601

rozměr 19 x 25 cm, olej/dřevěná deska, signováno vlevo dole, poškozený rám, deska prasklá viz foto

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Panuška - Úplněk

Jaroslav Panuška
Úplněk

Id: 172801

olej/karton, rozměr 30 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Vojtěch Hynais - Hodnostář

Vojtěch Hynais
Hodnostář

Id: 174002

kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Janeček - Krajina se žlutým mrakem

Krajina se žlutým mrakem

Id: 176602

artprotis, rozměr 149 x 106 cm, značeno dole, na zadní straně vlastnoruční signatura na štítku, olištováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

August Bedřich Piepenhagen - Krajina se zříceninou

August Bedřich Piepenhagen
Krajina se zříceninou

Id: 176101

olej/papír, rozměr 26,5 x 20 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na rámu původní štítek, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
7 500

26 700

Detail

Adolf Born - Zvláštní nabídka

Zvláštní nabídka

Id: 170901

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Aleš Lamr - Deflíni

Aleš Lamr
Deflíni

Id: 174003

akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed dole s datací, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Kristian Kodet - Dívčí akt

Kristian Kodet
Dívčí akt

Id: 176903

malba/lepenka, rozměr 35 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Neznačeno - Hrad na řekou (Střekov)

Neznačeno
Hrad na řekou (Střekov)

Id: 174317

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Luděk Marold - Kuchařky

Luděk Marold
Kuchařky

Id: 164501

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

  Neznačeno - Rej v lese II.

Neznačeno
Rej v lese II.

Id: 170124

olej/plátno, rozměr 98 x 130 cm, malba krakelována, nerámováno, lokálně poškozeno, Barbizonská škola

Vyvolávací cena:
8 000

24 000

Detail

Jaroslav Kafka - Prosluněný les

Jaroslav Kafka
Prosluněný les

Id: 170701

akvarel/papír, rozměr 47,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

24 000

Detail