Aukce LXXI./2021
Jan Skramlík
Partie šachu
Id: 290204
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
22.2.2021, 22:38:00