Čas na serveru 10:49:29

Aukce LXXI./2021

Jan Melichar - Zátiší

Jan Melichar
Zátiší

Id: 292202

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

23.2.2021, 22:30:00

Jan Skramlík - Partie šachu

Jan Skramlík
Partie šachu

Id: 290204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

22.2.2021, 22:38:00