Čas na serveru 10:55:12

Aukce XLIX./2018

Bohumil Jaroš - Lesní krajina

Bohumil Jaroš
Lesní krajina

Id: 159702

tempera/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

3 600

Detail

  Autor neurčen - Za statkem

Za statkem

Id: 152230

olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 159704

olej/překližka, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozený rám, krakeláž v malbě

Vyvolávací cena:
1 600

7 000

Detail

Josef Štefan Maleček - Pohled z Karlova mostu

Josef Štefan Maleček
Pohled z Karlova mostu

Id: 160209

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Václav Trefil - Z Nového světa

Václav Trefil
Z Nového světa

Id: 156103

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Karmazín - Biblický motiv

Jiří Karmazín
Biblický motiv

Id: 156001

kombinována technika/lepenka, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Karel Balíček - Na hrázi

Karel Balíček
Na hrázi

Id: 159001

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Vesnička s kostelíkem

František Max
Vesnička s kostelíkem

Id: 162202

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Stolař - Kubistická hlava

František Stolař
Kubistická hlava

Id: 155903

olej/papír, rozměr 61 x 40,5 cm, lokálně poškozená malba, v minulosti odborně restaurováno, signováno na zadní straně, číslo v Katalogu prací č. 293, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Martinec - Pohled na vesnici

Milan Martinec
Pohled na vesnici

Id: 160503

olej/plátno, rozměr 76 x 94 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, stav obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Hostina

Hostina

Id: 158007

litografie/papír, rozměr tisku 19,8 x 28,5 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Schneiderka - Kytice

Josef Schneiderka
Kytice

Id: 156411

olej/karton, rozměr 32 x 27 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Karel Rélink - Dáma v klobouku

Karel Rélink
Dáma v klobouku

Id: 160505

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Kunc - Plakáty

Jaromír Kunc
Plakáty

Id: 156102

olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Dívka s ratolestí

Dívka s ratolestí

Id: 159605

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1988, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

11 200

Detail