Aukce XLIX./2018
Ota Bubeníček
Roubenka pod břízou
Id: 160202
olej/karton, rozměr 27 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Vlasatice pravá
Id: 159110
papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2010, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 500 Kč
František Líbal
Z jižních Čech
Id: 156304
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Alois Arnegger
Ostrov Capri
Id: 156303
olej/plátno, rozměr 53 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
15 500 Kč
Louis Ritschard
Město pod Alpami
Id: 161603
olej/dřevo, rozměr 14,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, jedná se o pseudonym malíře Huberta Sattlera
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Jiří Surůvka
Kalte Füsse
Id: 156406
olej/plátno, rozměr 135 x 95 cm, signováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
15 000 Kč
Louis Noirot
Na cestě
Id: 157813
olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Karel Schadt
Průhled lesem
Id: 162001
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozené rámování, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Matka s dítětem
Id: 156101
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, v minulosti restaurováno, na zadní straně věnování s určením autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
Alois Kohout
Zátiší s květinami
Id: 155902
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno,
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Pravoslav Kotík
Kompozice
Id: 156601
malba/plátno, rozměr 37 x 31 cm, signováno uprostřed dole s datací, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
U řeky
Id: 157807
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, pravděpodobně se jedná o Adriaana Philippuse La Riviere, obraz i rám v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Zdeněk Červinka
V interiéru
Id: 159302
malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, v minulosti vystaveno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Jiří Surůvka
You know
Id: 156401
olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno,
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 900 Kč
Učitel a žákyně
Id: 159606
papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 826 Kč