Čas na serveru 19:55:57

Aukce XLIX./2018

Ota Bubeníček - Roubenka pod břízou

Ota Bubeníček
Roubenka pod břízou

Id: 160202

olej/karton, rozměr 27 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Olbram Zoubek - Vlasatice pravá

Vlasatice pravá

Id: 159110

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2010, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Líbal - Z jižních Čech

František Líbal
Z jižních Čech

Id: 156304

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Alois Arnegger - Ostrov Capri

Alois Arnegger
Ostrov Capri

Id: 156303

olej/plátno, rozměr 53 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
9 000

15 500

Detail

Louis Ritschard - Město pod Alpami

Louis Ritschard
Město pod Alpami

Id: 161603

olej/dřevo, rozměr 14,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, jedná se o pseudonym malíře Huberta Sattlera

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Surůvka - Kalte Füsse

Jiří Surůvka
Kalte Füsse

Id: 156406

olej/plátno, rozměr 135 x 95 cm, signováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
8 000

15 000

Detail

Louis Noirot - Na cestě

Louis Noirot
Na cestě

Id: 157813

olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Schadt - Průhled lesem

Karel Schadt
Průhled lesem

Id: 162001

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozené rámování, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Matka s dítětem

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Matka s dítětem

Id: 156101

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, v minulosti restaurováno, na zadní straně věnování s určením autora

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Alois Kohout - Zátiší s květinami

Alois Kohout
Zátiší s květinami

Id: 155902

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno,

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Pravoslav Kotík - Kompozice

Pravoslav Kotík
Kompozice

Id: 156601

malba/plátno, rozměr 37 x 31 cm, signováno uprostřed dole s datací, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

  Autor neurčen - U řeky

U řeky

Id: 157807

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, pravděpodobně se jedná o Adriaana Philippuse La Riviere, obraz i rám v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Zdeněk Červinka - V interiéru

Zdeněk Červinka
V interiéru

Id: 159302

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, v minulosti vystaveno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jiří Surůvka - You know

Jiří Surůvka
You know

Id: 156401

olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno,

Vyvolávací cena:

13 900

Detail

Olbram Zoubek - Učitel a žákyně

Učitel a žákyně

Id: 159606

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 826

Detail