Čas na serveru 16:57:58

Aukce XLIX./2018

Roman Havelka - U řeky

Roman Havelka
U řeky

Id: 159701

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

26 001

Detail

  Neznačeno - Na vyhlídce

Neznačeno
Na vyhlídce

Id: 157811

olej/plátno, rozměr 43 x 59,5 cm, v minulosti restaurováno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jiří Anderle - Podzim

Podzim

Id: 156803

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, signováno,datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Otakar Číla - Kostel v Ochridu

Otakar Číla
Kostel v Ochridu

Id: 159708

olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, nově rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Andy Warhol - Santa Claus

Andy Warhol
Santa Claus

Id: 160902

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 10/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

 Josef Holub - Zrcadlení

Josef Holub
Zrcadlení

Id: 161601

olej/karton, rozměr 19 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan Saudek - The last Tango in Paris (Praha)

The last Tango in Paris (Praha)

Id: 155909

fotografie, rozměr 40 x 30,8 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

23 200

Detail

Otakar Nejedlý - Společnost

Otakar Nejedlý
Společnost

Id: 159707

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz lokálně otřený, doba vzniku cca 1915, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Pierot

Pierot

Id: 157835

olej/plátno, rozměr 129 x 195 cm, signováno vpravo dole, datováno, v ploše malby oděrky, nerámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 72

Jan  Kojan - Výlov rybníka

Jan Kojan
Výlov rybníka

Id: 162401

olej/plátno, rozměr 75 x 58 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

 Josef Holub - Krajina

Josef Holub
Krajina

Id: 155501

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, raná práce, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Otakar Hůrka - Zimní nálada

Otakar Hůrka
Zimní nálada

Id: 155521

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 53

  Neznačeno - Romantická krajina

Neznačeno
Romantická krajina

Id: 152115

olej/plátno, rozměr 32 x 40,5 cm, kolem 1820, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 158701

patinovaný bronz, výška celková cca 10 cm, značeno ve spodní části monogramem OJ, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Václav Rabas - Podzimní alej

Václav Rabas
Podzimní alej

Id: 161602

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail