Aukce XLIX./2018
Roman Havelka
U řeky
Id: 159701
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 001 Kč
Neznačeno
Na vyhlídce
Id: 157811
olej/plátno, rozměr 43 x 59,5 cm, v minulosti restaurováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Podzim
Id: 156803
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, signováno,datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Otakar Číla
Kostel v Ochridu
Id: 159708
olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, nově rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Andy Warhol
Santa Claus
Id: 160902
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 10/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Josef Holub
Zrcadlení
Id: 161601
olej/karton, rozměr 19 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
The last Tango in Paris (Praha)
Id: 155909
fotografie, rozměr 40 x 30,8 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 200 Kč
Otakar Nejedlý
Společnost
Id: 159707
olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz lokálně otřený, doba vzniku cca 1915, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Pierot
Id: 157835
olej/plátno, rozměr 129 x 195 cm, signováno vpravo dole, datováno, v ploše malby oděrky, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 72
Jan Kojan
Výlov rybníka
Id: 162401
olej/plátno, rozměr 75 x 58 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Josef Holub
Krajina
Id: 155501
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, raná práce, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Otakar Hůrka
Zimní nálada
Id: 155521
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 53
Neznačeno
Romantická krajina
Id: 152115
olej/plátno, rozměr 32 x 40,5 cm, kolem 1820, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
21 000 Kč
Ptáček
Id: 158701
patinovaný bronz, výška celková cca 10 cm, značeno ve spodní části monogramem OJ, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Václav Rabas
Podzimní alej
Id: 161602
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč