Aukce XLIX./2018
Thomas Rowlandson
U zubaře
Id: 158913
kombinovaná technika/papír, rozměr cca 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno uprostřed dole, zaskleno, novodobě rámováno, papír lokálně odřen a částečně pomačkán
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Viktor Rolín
Před bouří
Id: 159704
olej/překližka, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozený rám, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
7 000 Kč
Josef Váchal
Ruda Klinkovský
Id: 160701
dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28,5 cm, signováno autorem vpravo dole, vlevo dole popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč
U potoka
Id: 160802
olej/karton, rozměr 17 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Mezi slunečnicemi
Id: 158906
olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zaprášeno pod sklem, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 512 Kč
Antonín Procházka
Dítě s holubicemi
Id: 156305
kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno dvakrát monogramem, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Antonín Kroča
Barevné skvrny
Id: 156407
malba/sololit, rozměr 70 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jiří Lacina
Prameny
Id: 157408
malba/sololit, rozměr 122 x 80 cm, signováno uprostřed dole, datováno,, autorsky olištováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
Hostina
Id: 158007
litografie/papír, rozměr tisku 19,8 x 28,5 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Milan Martinec
Pohled na vesnici
Id: 160503
olej/plátno, rozměr 76 x 94 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, stav obrazu viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Mikoláš Aleš
Skřítek
Id: 156104
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 001 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Anděl lesních houštin
Id: 151803
olej/sololit, rozměr malby 40 x 30,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky adjustováno, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Jan Havlík
Krajina
Id: 161301
olej/plátno, rozměr 97 x 131 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 154 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Portrét
Id: 157824
dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno, datováno a popsáno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 700 Kč
Karel Skála
Vzpomínka na léto
Id: 157829
olej/překližka, rozměr 20,5 x 25 cm, singováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, lehce popraskaná malba
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 600 Kč