Čas na serveru 12:14:13

Aukce XLIX./2018

Thomas Rowlandson - U zubaře

Thomas Rowlandson
U zubaře

Id: 158913

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno uprostřed dole, zaskleno, novodobě rámováno, papír lokálně odřen a částečně pomačkán

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 159704

olej/překližka, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozený rám, krakeláž v malbě

Vyvolávací cena:
1 600

7 000

Detail

Josef Váchal - Ruda Klinkovský

Josef Váchal
Ruda Klinkovský

Id: 160701

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28,5 cm, signováno autorem vpravo dole, vlevo dole popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - U potoka

U potoka

Id: 160802

olej/karton, rozměr 17 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Mezi slunečnicemi

Josef (Joža) Koudelka
Mezi slunečnicemi

Id: 158906

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zaprášeno pod sklem, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 512

Detail

Antonín Procházka - Dítě s holubicemi

Antonín Procházka
Dítě s holubicemi

Id: 156305

kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno dvakrát monogramem, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Kroča - Barevné skvrny

Antonín Kroča
Barevné skvrny

Id: 156407

malba/sololit, rozměr 70 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Lacina - Prameny

Jiří Lacina
Prameny

Id: 157408

malba/sololit, rozměr 122 x 80 cm, signováno uprostřed dole, datováno,, autorsky olištováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Hostina

Hostina

Id: 158007

litografie/papír, rozměr tisku 19,8 x 28,5 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Martinec - Pohled na vesnici

Milan Martinec
Pohled na vesnici

Id: 160503

olej/plátno, rozměr 76 x 94 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, stav obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Mikoláš Aleš - Skřítek

Mikoláš Aleš
Skřítek

Id: 156104

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 001

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Anděl lesních houštin

Vladimír Jan Hnízdo
Anděl lesních houštin

Id: 151803

olej/sololit, rozměr malby 40 x 30,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky adjustováno, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Havlík - Krajina

Jan Havlík
Krajina

Id: 161301

olej/plátno, rozměr 97 x 131 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 154 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Špála - Portrét

Portrét

Id: 157824

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno, datováno a popsáno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Karel Skála - Vzpomínka na léto

Karel Skála
Vzpomínka na léto

Id: 157829

olej/překližka, rozměr 20,5 x 25 cm, singováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, lehce popraskaná malba

Vyvolávací cena:

5 600

Detail