Aukce XLIX./2018
Max Švabinský
Konvolut čtyř kusů
Id: 157823
litografie/papír, různé velikosti, vlastnoručně signováno, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 501 Kč
Emanuel Boháč
Památce Jana Nerudy
Id: 158006
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz byl publikován ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Rozkvetlá louka
Id: 158901
olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, maďarská provenience
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Karel Rélink
Dáma v klobouku
Id: 160505
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
František Max
Vesnička s kostelíkem
Id: 162202
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč
František Stolař
Kubistická hlava
Id: 155903
olej/papír, rozměr 61 x 40,5 cm, lokálně poškozená malba, v minulosti odborně restaurováno, signováno na zadní straně, číslo v Katalogu prací č. 293, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Zoltán Soltész
Zima
Id: 158301
olej/plátno, rozměr 64,5 x 79 cm, signováno vpravo dole azbukou, datováno 937, oděrky na rámu, obraz uprostřed proražen viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Abstraktní postava
Id: 157839
kolorovaná sádra/kov, celková výška cca 100 cm, jedná se pravděpodobně o dílo sochaře Viktora Dobrovolného, značně poškozeno oděrkami na povrchu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Krajina
Id: 159002
olej/karton, rozměr 37 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Kompozice
Id: 156802
litografie/papír, rozměr tisku 16 x 13,5 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
František Emler
Ovocné zátiší
Id: 160506
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Václav Trefil
Z Nového světa
Id: 156103
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč
Neznačeno
V salonu
Id: 159505
olej/dřevo, rozměr 17 x 23 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 400 Kč
Václav Rožánek
U Otavy
Id: 157002
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 32 x 47 cm, signováno vpravo nahoře, drobná dírka uprostřed kartonu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Josef Kubíček
Figura muže
Id: 157844
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška včetně podstavce cca 59 cm, signováno na plintě J.Kubíček, socha zcela uvolněna z podstavce, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč