Čas na serveru 02:37:09

Aukce XLIX./2018

Otakar Štáfl - Trh na náměstí

Otakar Štáfl
Trh na náměstí

Id: 161604

olej/karton, rozměr 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Zoltán Soltész - Zima

Zoltán Soltész
Zima

Id: 158301

olej/plátno, rozměr 64,5 x 79 cm, signováno vpravo dole azbukou, datováno 937, oděrky na rámu, obraz uprostřed proražen viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jambor - Krajina s chaloupkami

Josef Jambor
Krajina s chaloupkami

Id: 159608

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 22,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vlastimil Rada - Na poli

Vlastimil Rada
Na poli

Id: 161303

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

1 300

Detail

Max Švabinský - Konvolut čtyř kusů

Max Švabinský
Konvolut čtyř kusů

Id: 157823

litografie/papír, různé velikosti, vlastnoručně signováno, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

5 501

Detail

Čeněk Sucharda - Rozkvetlá louka

Čeněk Sucharda
Rozkvetlá louka

Id: 159703

olej/plátno, rozměr 36 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

Nora Musatová - Karneval v Praze

Nora Musatová
Karneval v Praze

Id: 151102

podmalba na skle, rozměr malby 66,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

8 000

Detail

Gabriel Mathieu - Dům na řece

Gabriel Mathieu
Dům na řece

Id: 161901

olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - Rybářská bárka

Neznačeno
Rybářská bárka

Id: 157830

olej/dřevo, rozměr 11 x 15 cm, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Vojtěch  Sedláček - Zima

Vojtěch Sedláček
Zima

Id: 159609

olej/kombinovaná technika/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Gabriel - Pod Karlovým mostem

Karel Gabriel
Pod Karlovým mostem

Id: 157846

olej/karton rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Průhled lesem

Karel Schadt
Průhled lesem

Id: 162001

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozené rámování, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Miloslav  Holý - Silnice v Jevanech

Miloslav Holý
Silnice v Jevanech

Id: 158009

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 64 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, v malbě drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jára F.  Panuška junior - Zasněžený hrad

Jára F. Panuška junior
Zasněžený hrad

Id: 156502

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 900

Detail

Otakar Hůrka - Zimní podvečer

Otakar Hůrka
Zimní podvečer

Id: 157821

olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail