Čas na serveru 15:54:18

Aukce XLIX./2018

Karel Skála - Vzpomínka na léto

Karel Skála
Vzpomínka na léto

Id: 157829

olej/překližka, rozměr 20,5 x 25 cm, singováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, lehce popraskaná malba

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Max Švabinský - Konvolut čtyř kusů

Max Švabinský
Konvolut čtyř kusů

Id: 157823

litografie/papír, různé velikosti, vlastnoručně signováno, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

5 501

Detail

Emanuel Boháč - Památce Jana Nerudy

Emanuel Boháč
Památce Jana Nerudy

Id: 158006

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz byl publikován ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

Id: 158901

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, maďarská provenience

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Rélink - Dáma v klobouku

Karel Rélink
Dáma v klobouku

Id: 160505

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Vesnička s kostelíkem

František Max
Vesnička s kostelíkem

Id: 162202

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Stolař - Kubistická hlava

František Stolař
Kubistická hlava

Id: 155903

olej/papír, rozměr 61 x 40,5 cm, lokálně poškozená malba, v minulosti odborně restaurováno, signováno na zadní straně, číslo v Katalogu prací č. 293, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Zoltán Soltész - Zima

Zoltán Soltész
Zima

Id: 158301

olej/plátno, rozměr 64,5 x 79 cm, signováno vpravo dole azbukou, datováno 937, oděrky na rámu, obraz uprostřed proražen viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Abstraktní postava

Neznačeno
Abstraktní postava

Id: 157839

kolorovaná sádra/kov, celková výška cca 100 cm, jedná se pravděpodobně o dílo sochaře Viktora Dobrovolného, značně poškozeno oděrkami na povrchu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Krajina

Karel Jan Sigmund
Krajina

Id: 159002

olej/karton, rozměr 37 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jiří Anderle - Kompozice

Kompozice

Id: 156802

litografie/papír, rozměr tisku 16 x 13,5 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Emler - Ovocné zátiší

František Emler
Ovocné zátiší

Id: 160506

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Václav Trefil - Z Nového světa

Václav Trefil
Z Nového světa

Id: 156103

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - V salonu

Neznačeno
V salonu

Id: 159505

olej/dřevo, rozměr 17 x 23 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Václav Rožánek - U Otavy

Václav Rožánek
U Otavy

Id: 157002

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 32 x 47 cm, signováno vpravo nahoře, drobná dírka uprostřed kartonu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail