Čas na serveru 02:57:24

Aukce XLIX./2018

Jiří Anderle - Madame Henriette

Madame Henriette

Id: 156801

litografie/papír, rozměr tisku 32,5 x 33 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jerzy Kossak - Napoleonský voják

Jerzy Kossak
Napoleonský voják

Id: 157805

olej/karton, rozměr 29,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě adjustováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Rambousek - Pohrabující stařenka

Jan Rambousek
Pohrabující stařenka

Id: 158004

olej/dřevo, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Rudolf von Ottenfeld - Z bitevního pole

Rudolf von Ottenfeld
Z bitevního pole

Id: 159501

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 37,5 cm, nesignováno, zaskleno, původní poškozené rámování se štítkem autora

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Gabriel Mathieu - Dům na řece

Gabriel Mathieu
Dům na řece

Id: 161901

olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ota Janeček - Žena

Žena

Id: 157301

patinovaná sádra, celková výška cca 60 cm, značeno na plintě s datací 44, lokální oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Balíček - Na hrázi

Karel Balíček
Na hrázi

Id: 159001

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Wierer - Fürstenberská zahrada

Alois Wierer
Fürstenberská zahrada

Id: 160302

olej/karton, rozměr 27 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Nora Musatová - Karneval v Praze

Nora Musatová
Karneval v Praze

Id: 151102

podmalba na skle, rozměr malby 66,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

8 000

Detail

Rudolf Kundera - Rousínov ve dne

Rudolf Kundera
Rousínov ve dne

Id: 155904

olej/plátno, rozměr 50 x 101 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 159106

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Tři kočky

Tři kočky

Id: 159108

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2012, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - O. s padajícími vlasy

O. s padajícími vlasy

Id: 159109

papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Grus - V podhůří

Jaroslav Grus
V podhůří

Id: 160602

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 55 x 75 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě pod hradem

Na pastvě pod hradem

Id: 158905

olej/karton, rozměr 42 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail