Aukce XLIX./2018
Madame Henriette
Id: 156801
litografie/papír, rozměr tisku 32,5 x 33 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Jerzy Kossak
Napoleonský voják
Id: 157805
olej/karton, rozměr 29,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Jan Rambousek
Pohrabující stařenka
Id: 158004
olej/dřevo, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Rudolf von Ottenfeld
Z bitevního pole
Id: 159501
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 37,5 cm, nesignováno, zaskleno, původní poškozené rámování se štítkem autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Gabriel Mathieu
Dům na řece
Id: 161901
olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč
Žena
Id: 157301
patinovaná sádra, celková výška cca 60 cm, značeno na plintě s datací 44, lokální oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 500 Kč
Karel Balíček
Na hrázi
Id: 159001
olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Alois Wierer
Fürstenberská zahrada
Id: 160302
olej/karton, rozměr 27 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Nora Musatová
Karneval v Praze
Id: 151102
podmalba na skle, rozměr malby 66,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 000 Kč
Rudolf Kundera
Rousínov ve dne
Id: 155904
olej/plátno, rozměr 50 x 101 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Klíčnice
Id: 159106
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Tři kočky
Id: 159108
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2012, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
O. s padajícími vlasy
Id: 159109
papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Grus
V podhůří
Id: 160602
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 55 x 75 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Na pastvě pod hradem
Id: 158905
olej/karton, rozměr 42 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč