Čas na serveru 13:56:56

Aukce XLIX./2018

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Příhozy: 94

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Detail

Příhozy: 74

Jan  Smetana - Konkrétní imaginace

Jan Smetana
Konkrétní imaginace

Id: 157501

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
18 000

105 000

Detail

Příhozy: 81

Vladimír Komárek - Lucerna

Vladimír Komárek
Lucerna

Id: 156302

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, signováno uprostřed dole, datováno, autorsky olištováno, PO

Vyvolávací cena:

97 000

Detail

Příhozy: 70

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 157815

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Detail

Příhozy: 87

Josef Lada - Pašík s harmonikou

Josef Lada
Pašík s harmonikou

Id: 155603

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,7 x 15,7 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, je přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:
25 000

84 000

Detail

Olbram Zoubek - Žákyně

Žákyně

Id: 159601

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 17 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 71

František Kaván - Trosky od Újezda

František Kaván
Trosky od Újezda

Id: 158401

olej/karton, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

81 000

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Učitel

Učitel

Id: 159602

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 29,5 x 17 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

78 100

Detail

Příhozy: 69

Jaroslav Klápště - Mezi domky

Jaroslav Klápště
Mezi domky

Id: 155524

olej/překližka, rozměr 35,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

75 500

Detail

Příhozy: 77

Jan Slavíček - Pstruh

Jan Slavíček
Pstruh

Id: 157803

olej/deska, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, k obrazu přiloženy dva dopisy vlastnoručně psané autorem týkající se prvního nákupu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 73

Josef  Svoboda - Rybáři v příboji

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 157816

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním zašpiněném stavu

Vyvolávací cena:
12 000

73 000

Detail

Příhozy: 75

František Kaván - Když odkvétají pampelišky

František Kaván
Když odkvétají pampelišky

Id: 159004

olej/plátno/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, signováno a popsáno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek Jitky Boučkové - historičky umění, autorky publikace "František Kaván" z roku 1981 vydané Východočeskou galerii Pardubice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

72 001

Detail

Příhozy: 73

Josef Váchal - Modlitba za psa

Josef Váchal
Modlitba za psa

Id: 154308

kniha/dřevoryty a ruční malby, druhé doplněné devětkráte otištěné vydání (prvního vydání tisku - to šest exempl. rok 1914), napsal, do dřeva vyryl, vytiskl a svázal Josef Váchal, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:
30 000

72 000

Detail

Jakub Špaňhel - Růže

Jakub Špaňhel
Růže

Id: 156417

malba/plátno, rozměr 140 x 105 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno, signováno a datováno i na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
45 000

72 000

Detail