Čas na serveru 15:04:23

Aukce XLIX./2018

Václav Malý - Na zahrádce

Václav Malý
Na zahrádce

Id: 160203

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz zašpiněn, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Olbram Zoubek - Žena idol (Fíba)

Žena idol (Fíba)

Id: 156418

reliéf, cín, rozměr 15,5 x 9,5 cm, signováno na zadní straně, na přední straně monogram s datací vpravo dole, jedná se o ranou práci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

Id: 158901

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, maďarská provenience

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Husáriková - Ukřizovaný

Jindra Husáriková
Ukřizovaný

Id: 159301

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo osvědčení pravosti syna P. Husárika

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Mezi slunečnicemi

Josef (Joža) Koudelka
Mezi slunečnicemi

Id: 158906

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zaprášeno pod sklem, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 512

Detail

Emanuel Knížek - Dívka v lese

Emanuel Knížek
Dívka v lese

Id: 159504

olej/karton, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Jarní nálada

František Daněk - Sedláček
Jarní nálada

Id: 154904

olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 53

Olbram Zoubek - Ruce a boky

Ruce a boky

Id: 159603

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Josef Procházka - Potok pod strání

Josef Procházka
Potok pod strání

Id: 158903

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jiří Surůvka - You know

Jiří Surůvka
You know

Id: 156401

olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno,

Vyvolávací cena:

13 900

Detail

  Neznačeno - Křivoklát

Neznačeno
Křivoklát

Id: 158910

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, obraz značně poškozen protržením a dalšími drobnými nedostatky, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Ringo Čech - Tour de France

František Ringo Čech
Tour de France

Id: 155802

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

64 000

Detail

Příhozy: 55

Maxmilian Pirner - Pohádkový motiv

Maxmilian Pirner
Pohádkový motiv

Id: 158911

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 87 x 42 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, zašpiněno pod sklem, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

  Neznačeno - Romantická krajina

Neznačeno
Romantická krajina

Id: 152115

olej/plátno, rozměr 32 x 40,5 cm, kolem 1820, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Serpan - TTSK

Jaroslav Serpan
TTSK

Id: 154906

koláž/malba/plátno, rozměr 80 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně včetně datace, olištováno

Vyvolávací cena:
10 000

57 000

Detail