Čas na serveru 22:18:02

Aukce XLIX./2018

  Autor neurčen - Návrat rybářů

Návrat rybářů

Id: 157804

olej/dřevo, rozměr 22 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Ludvík Kuba - V rozkvetlém parku

Ludvík Kuba
V rozkvetlém parku

Id: 155517

olej/plátno/karton, rozměr 43,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

31 000

Detail

Jiří Karmazín - Biblický motiv

Jiří Karmazín
Biblický motiv

Id: 156001

kombinována technika/lepenka, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jan Rapin - Loutnistka

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 157902

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef Velčovský - Ranní mlhy nad jezerem Orivesi

Josef Velčovský
Ranní mlhy nad jezerem Orivesi

Id: 158601

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

  Autor neurčen - U starého mlýna

U starého mlýna

Id: 157812

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Velčovský - K pramenům Červené řeky

Josef Velčovský
K pramenům Červené řeky

Id: 158602

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

28 000

Detail

Maxmilian Pirner - Pohádkový motiv

Maxmilian Pirner
Pohádkový motiv

Id: 158911

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 87 x 42 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, zašpiněno pod sklem, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Zdeněk Hajný - Krajina

Zdeněk Hajný
Krajina

Id: 152901

olej/plátno/deska, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 73, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ondřej  Sekora - Hajný

Ondřej Sekora
Hajný

Id: 155516

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, hnědé tečky na papíře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Dvořák Brunner - Anděl

František Dvořák Brunner
Anděl

Id: 156501

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 70 x 27 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou Helenou Dvořákovou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

  Autor neurčen - Venkovský motiv

Venkovský motiv

Id: 157814

olej/plátno, rozměr 65 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Zima

Vojtěch Sedláček
Zima

Id: 159609

olej/kombinovaná technika/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František  Max - Pod Karlovým mostem

František Max
Pod Karlovým mostem

Id: 162207

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 43 cm, signováno vpravo i vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Procházka - Podzimní rybník

Josef Procházka
Podzimní rybník

Id: 160204

olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 100

Detail