Aukce XLIX./2018
Návrat rybářů
Id: 157804
olej/dřevo, rozměr 22 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Ludvík Kuba
V rozkvetlém parku
Id: 155517
olej/plátno/karton, rozměr 43,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
31 000 Kč
Jiří Karmazín
Biblický motiv
Id: 156001
kombinována technika/lepenka, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Jan Rapin
Loutnistka
Id: 157902
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Josef Velčovský
Ranní mlhy nad jezerem Orivesi
Id: 158601
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
31 000 Kč
U starého mlýna
Id: 157812
olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Velčovský
K pramenům Červené řeky
Id: 158602
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
28 000 Kč
Maxmilian Pirner
Pohádkový motiv
Id: 158911
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 87 x 42 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, zašpiněno pod sklem, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Zdeněk Hajný
Krajina
Id: 152901
olej/plátno/deska, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 73, poškozený autorský rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Ondřej Sekora
Hajný
Id: 155516
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, hnědé tečky na papíře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
František Dvořák Brunner
Anděl
Id: 156501
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 70 x 27 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou Helenou Dvořákovou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
27 000 Kč
Venkovský motiv
Id: 157814
olej/plátno, rozměr 65 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Zima
Id: 159609
olej/kombinovaná technika/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
František Max
Pod Karlovým mostem
Id: 162207
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 43 cm, signováno vpravo i vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Josef Procházka
Podzimní rybník
Id: 160204
olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 100 Kč