Čas na serveru 06:56:55

Aukce XLIX./2018

Olbram Zoubek - Anděl

Anděl

Id: 159604

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,7 x 16,3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 157201

akvarel/papír, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno, datováno a věnování vpravo nahoře, obraz je součástí památníčku věnovaného praneteři autora, stav původní

Vyvolávací cena:
10 000

37 200

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček

Andělíček

Id: 159103

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Olbram Zoubek - Na kraji světa

Na kraji světa

Id: 159104

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 63

Oldřich Kulhánek - Hudební zátiší

Oldřich Kulhánek
Hudební zátiší

Id: 158002

litografie/papír, rozměr ve výřezu 86,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Příhozy: 55

Andy Warhol - Triple Elvis

Andy Warhol
Triple Elvis

Id: 160903

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

36 333

Detail

Příhozy: 49

Jaromír Kunc - Plakáty

Jaromír Kunc
Plakáty

Id: 156102

olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

František Kaván - Tábor od Jinolic

František Kaván
Tábor od Jinolic

Id: 157701

olej/karton, rozměr 41 x 53 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

František Drtikol - Kopcovitá krajina

František Drtikol
Kopcovitá krajina

Id: 155523

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - K podzimu

Vojtěch Sedláček
K podzimu

Id: 158603

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Procházka - Potok pod strání

Josef Procházka
Potok pod strání

Id: 158903

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Olbram Zoubek - Thamar

Thamar

Id: 159105

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jiří Procházka - Zátiší

Jiří Procházka
Zátiší

Id: 159201

olej/plátno, rozměr 89 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

34 100

Detail

Vladimír Komárek - Dívka s náhrdelníkem

Vladimír Komárek
Dívka s náhrdelníkem

Id: 153402

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

František Ringo Čech - Trenéři Sparty

František Ringo Čech
Trenéři Sparty

Id: 155801

Holoubek, Bílek, Straka, Hřebík, Lavička, Stramaccioni, Hapal olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 2018, rámováno

Vyvolávací cena:

33 888

Detail