Aukce XLIX./2018
Anděl
Id: 159604
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,7 x 16,3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Kytice
Id: 157201
akvarel/papír, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno, datováno a věnování vpravo nahoře, obraz je součástí památníčku věnovaného praneteři autora, stav původní
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
37 200 Kč
Andělíček
Id: 159103
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Na kraji světa
Id: 159104
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 63
Oldřich Kulhánek
Hudební zátiší
Id: 158002
litografie/papír, rozměr ve výřezu 86,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 500 Kč
Příhozy: 55
Andy Warhol
Triple Elvis
Id: 160903
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 333 Kč
Příhozy: 49
Jaromír Kunc
Plakáty
Id: 156102
olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49
František Kaván
Tábor od Jinolic
Id: 157701
olej/karton, rozměr 41 x 53 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč
František Drtikol
Kopcovitá krajina
Id: 155523
olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Vojtěch Sedláček
K podzimu
Id: 158603
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Procházka
Potok pod strání
Id: 158903
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Thamar
Id: 159105
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Jiří Procházka
Zátiší
Id: 159201
olej/plátno, rozměr 89 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 100 Kč
Vladimír Komárek
Dívka s náhrdelníkem
Id: 153402
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
František Ringo Čech
Trenéři Sparty
Id: 155801
Holoubek, Bílek, Straka, Hřebík, Lavička, Stramaccioni, Hapal olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 2018, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 888 Kč