Čas na serveru 15:23:37

Aukce XLIX./2018

Bedřich  Havránek - Lávka přes potok

Bedřich Havránek
Lávka přes potok

Id: 157809

olej/papír/karton, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, obraz odborně čištěn, rám v minulosti opravován

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

Ludvík Kuba - Portrét autorova otce

Ludvík Kuba
Portrét autorova otce

Id: 158201

uhlový pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František  Max - Políčka

František Max
Políčka

Id: 162204

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Josef Treuchel - Podzim

Josef Treuchel
Podzim

Id: 156414

malba/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Šimek - České středohoří

Jiří Šimek
České středohoří

Id: 156409

malba/plátno, rozměr 46 x 55 cm, nesignováno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

  Autor neurčen - U tvrze

U tvrze

Id: 157810

olej/dřevo, rozměr 56 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně neidentifikovaná pečet, stav viz foto

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Skála - Vzpomínka na léto

Karel Skála
Vzpomínka na léto

Id: 157829

olej/překližka, rozměr 20,5 x 25 cm, singováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, lehce popraskaná malba

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

  Neznačeno - V horách

Neznačeno
V horách

Id: 157828

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, autorství připsáno B. Havránkovi viz popis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Artuš Scheiner - Dívka s košíkem

Artuš Scheiner
Dívka s košíkem

Id: 157826

kombinovaná technika/papír, průměr kruhu cca 9 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Otakar Hůrka - Letní den

Otakar Hůrka
Letní den

Id: 155504

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 51

  Neznačeno - Boží muka z Železných hor

Neznačeno
Boží muka z Železných hor

Id: 152116

olej/plátno/karton, rozměr 10 x 10 cm, opravovaný rám

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 157802

malba/karton, rozměr 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

  Autor neurčen - S dýmkou

S dýmkou

Id: 160206

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 24 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Ščerbakov - Žena s jezevčíkem

Jiří Ščerbakov
Žena s jezevčíkem

Id: 160504

olej/plátno, rozměr 73 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozené olištování, protržené plátno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

József Ircsik - Ulice

József Ircsik
Ulice

Id: 158908

malba/sololit, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail