Čas na serveru 14:15:17

Aukce XLIX./2018

  Neznačeno - Zpevněný břeh

Neznačeno
Zpevněný břeh

Id: 157808

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

13 500

Detail

Roman Havelka - Les

Roman Havelka
Les

Id: 157801

olej/karton, rozměr 27,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokální poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Rudolf Kundera - Rousínov v noci

Rudolf Kundera
Rousínov v noci

Id: 155905

olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 800

Detail

Ludvík Kuba - Portrét autorova otce

Ludvík Kuba
Portrét autorova otce

Id: 158201

uhlový pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Emanuel Knížek - Dívka v lese

Emanuel Knížek
Dívka v lese

Id: 159504

olej/karton, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jaroslav Grus - Vesnička v horách

Jaroslav Grus
Vesnička v horách

Id: 160601

olej/karton, rozměr 60 x 86 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, značně zprohýbaný karton

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Ernest Robert Salmon  Noir - S věrným přítelem u krbu

Ernest Robert Salmon Noir
S věrným přítelem u krbu

Id: 161801

olej/plátno, rozměr 115 x 94 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Liesler - Zátiší s květinou a vejcem

Josef Liesler
Zátiší s květinou a vejcem

Id: 161903

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 48 cm, vlastnoruční potvrzení pravosti se signaturou autora na zadní straně, výstavní razítko z Mánesa, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

12 000

Detail

  Autor neurčen - Ztroskotání v příboji

Ztroskotání v příboji

Id: 157806

olej/plátno, rozměr 30,5 x 37 cm, nečitelně signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, 19. století

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Hans Lindner - Letní den

Hans Lindner
Letní den

Id: 158912

olej/plátno, rozměr 53 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Olbram Zoubek - Dívka s ratolestí

Dívka s ratolestí

Id: 159605

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1988, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

11 200

Detail

J. Benda - Matka s dítětem

J. Benda
Matka s dítětem

Id: 157841

kamenná plastika, celková výška 30 cm, značeno na podstavci J. Benda, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Václav Rožánek - Barevné skvrny

Václav Rožánek
Barevné skvrny

Id: 157001

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Adolf Born - Na procházce

Na procházce

Id: 158802

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 29 x 29 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Neznačeno - Při koupeli

Neznačeno
Při koupeli

Id: 160208

olej/plech, rozměr cca 25 x 32 cm, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail