Aukce XLIX./2018
Neznačeno
Zpevněný břeh
Id: 157808
olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 500 Kč
Roman Havelka
Les
Id: 157801
olej/karton, rozměr 27,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokální poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Rudolf Kundera
Rousínov v noci
Id: 155905
olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 800 Kč
Ludvík Kuba
Portrét autorova otce
Id: 158201
uhlový pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Emanuel Knížek
Dívka v lese
Id: 159504
olej/karton, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Jaroslav Grus
Vesnička v horách
Id: 160601
olej/karton, rozměr 60 x 86 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, značně zprohýbaný karton
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
Ernest Robert Salmon Noir
S věrným přítelem u krbu
Id: 161801
olej/plátno, rozměr 115 x 94 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
Josef Liesler
Zátiší s květinou a vejcem
Id: 161903
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 48 cm, vlastnoruční potvrzení pravosti se signaturou autora na zadní straně, výstavní razítko z Mánesa, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
12 000 Kč
Ztroskotání v příboji
Id: 157806
olej/plátno, rozměr 30,5 x 37 cm, nečitelně signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, 19. století
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Hans Lindner
Letní den
Id: 158912
olej/plátno, rozměr 53 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
Dívka s ratolestí
Id: 159605
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1988, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 200 Kč
J. Benda
Matka s dítětem
Id: 157841
kamenná plastika, celková výška 30 cm, značeno na podstavci J. Benda, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 100 Kč
Václav Rožánek
Barevné skvrny
Id: 157001
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 000 Kč
Na procházce
Id: 158802
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 29 x 29 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
Neznačeno
Při koupeli
Id: 160208
olej/plech, rozměr cca 25 x 32 cm, lokálně poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč