Čas na serveru 17:09:06

Aukce XLIX./2018

Josef Jambor - Krajina s chaloupkami

Josef Jambor
Krajina s chaloupkami

Id: 159608

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 22,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Čeněk Sucharda - Rozkvetlá louka

Čeněk Sucharda
Rozkvetlá louka

Id: 159703

olej/plátno, rozměr 36 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

František Ženíšek - Na lovu

František Ženíšek
Na lovu

Id: 157827

kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 160207

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Treuchel - Podzim

Josef Treuchel
Podzim

Id: 156414

malba/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Paul Gauguin - Konvolut jedenácti kusů

Paul Gauguin
Konvolut jedenácti kusů

Id: 157836

dřevořez/ruční papír, rozměr listů cca 42,5 x 30 cm, vše značeno slepotiskovým razítkem KPVU, komentář psaný Janou Wittlichovou, s laskavým svolením Národní galerie v Praze vydal Klub přátel výtvarného umění jako členskou prémii viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Šimek - České středohoří

Jiří Šimek
České středohoří

Id: 156409

malba/plátno, rozměr 46 x 55 cm, nesignováno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František  Max - Políčka

František Max
Políčka

Id: 162204

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

  Neznačeno - Na procházce

Neznačeno
Na procházce

Id: 160803

kvaš/papír, rozměr 21,5 x 24,5 cm, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jakub Obrovský - Dívka s květy

Jakub Obrovský
Dívka s květy

Id: 157842

glazovaná pálená hlína, celková výška cca 20,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Josef Schneiderka - Kytice

Josef Schneiderka
Kytice

Id: 156411

olej/karton, rozměr 32 x 27 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Artuš Scheiner - Dívka s košíkem

Artuš Scheiner
Dívka s košíkem

Id: 157826

kombinovaná technika/papír, průměr kruhu cca 9 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - U Betléma

U Betléma

Id: 157838

olej/překližka, rozměr 18 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 300

Detail

Miloslav  Holý - Silnice v Jevanech

Miloslav Holý
Silnice v Jevanech

Id: 158009

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 64 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, v malbě drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Alois Wierer - Zasněžená vila

Alois Wierer
Zasněžená vila

Id: 160205

olej/plátno, rozměr 44 x 51 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail