Čas na serveru 00:47:20

Aukce XLIX./2018

Vladimír Komárek - Dveře

Vladimír Komárek
Dveře

Id: 157502

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

František Kaván - K večeru u Kněžnic

František Kaván
K večeru u Kněžnic

Id: 158402

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

51 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Bárta - Cesta letní krajinou

Josef Bárta
Cesta letní krajinou

Id: 161401

olej/plátno, rozměr 57 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 56

Jan Honsa - Pod rozkvetlým stromem

Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem

Id: 155505

olej/karton, rozměr 42 x 53 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. M. Zachaře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 56

Olbram Zoubek - Ruce a boky

Ruce a boky

Id: 159603

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Jan Saudek - Just Another Virgine

Just Another Virgine

Id: 155908

fotografie, rozměr 40 x 29,8 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

  Autor neurčen - U tvrze

U tvrze

Id: 157810

olej/dřevo, rozměr 56 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně neidentifikovaná pečet, stav viz foto

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Váchal - Dýmka

Josef Váchal
Dýmka

Id: 154309

osobní ručně řezaná dýmka Josefa Váchala, původní, povrchově lehce poškozený stav, získáno darem od autora, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 55

 Josef Holub - Pohled do krajiny

Josef Holub
Pohled do krajiny

Id: 161902

olej/karton, rozměr 49,5 cm x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Bedřich  Havránek - Lávka přes potok

Bedřich Havránek
Lávka přes potok

Id: 157809

olej/papír/karton, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, obraz odborně čištěn, rám v minulosti opravován

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

Olbram Zoubek - Žena v nice a stín

Žena v nice a stín

Id: 156419

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 159102

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 65

František Daněk - Sedláček - Jarní nálada

František Daněk - Sedláček
Jarní nálada

Id: 154904

olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Čapek - Masky

Josef Čapek
Masky

Id: 155901

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 28, str. 219 od PhDr. P. Pečínkové

Vyvolávací cena:

38 005

Detail

Jaroslav Róna - Ptáci a hvězdy

Jaroslav Róna
Ptáci a hvězdy

Id: 156412

pastel/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51