Aukce XLIX./2018
Vladimír Komárek
Dveře
Id: 157502
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
František Kaván
K večeru u Kněžnic
Id: 158402
olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Bárta
Cesta letní krajinou
Id: 161401
olej/plátno, rozměr 57 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 56
Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem
Id: 155505
olej/karton, rozměr 42 x 53 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. M. Zachaře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 56
Ruce a boky
Id: 159603
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Just Another Virgine
Id: 155908
fotografie, rozměr 40 x 29,8 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
U tvrze
Id: 157810
olej/dřevo, rozměr 56 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně neidentifikovaná pečet, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 56
Josef Váchal
Dýmka
Id: 154309
osobní ručně řezaná dýmka Josefa Váchala, původní, povrchově lehce poškozený stav, získáno darem od autora, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Holub
Pohled do krajiny
Id: 161902
olej/karton, rozměr 49,5 cm x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Bedřich Havránek
Lávka přes potok
Id: 157809
olej/papír/karton, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, obraz odborně čištěn, rám v minulosti opravován
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54
Žena v nice a stín
Id: 156419
reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Jákob
Id: 159102
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 65
František Daněk - Sedláček
Jarní nálada
Id: 154904
olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Čapek
Masky
Id: 155901
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 28, str. 219 od PhDr. P. Pečínkové
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
38 005 Kč
Jaroslav Róna
Ptáci a hvězdy
Id: 156412
pastel/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51