Aukce XLIX./2018
Neznačeno
Zasněná
Id: 158904
olej/plátno, rozměr 45 x 37 cm, popsáno na zadní straně viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Neznačeno
Romantická krajina
Id: 156301
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
František Tavík Šimon
Karlův most
Id: 158914
lept/papír, rozměr tisku cca 31 x 38 cm, signováno autorem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Jára F. Panuška junior
Zasněžený hrad
Id: 156502
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 900 Kč
Akt
Id: 157802
malba/karton, rozměr 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Josef Štefan Maleček
Pohled z Karlova mostu
Id: 160209
olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 800 Kč
Josef Bureš
Stařenka
Id: 161304
olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, signováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
3 800 Kč
Josef Soukup
U lávky
Id: 159503
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Zámecké schody
Id: 159705
olej/sololit, rozměr 52 x 73 cm, signováno monogramem vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Mljet jezero
Id: 158003
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 32,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Bohumil Jaroš
Lesní krajina
Id: 159702
tempera/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 600 Kč
Augustin Němejc
Žena s šátkem
Id: 150313
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 32 cm, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
Bedřich Peroutka
Zima
Id: 156603
olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Rudolf Svoboda
Při tanci
Id: 157840
kovová plastika na mramorovém podstavci, celková výška včetně postavce cca 26 cm, nesignováno, socha na podstavci uvolněna
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
Karel Gabriel
Pod Karlovým mostem
Id: 157846
olej/karton rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč