Čas na serveru 18:29:17

Aukce XLIX./2018

  Neznačeno - Zasněná

Neznačeno
Zasněná

Id: 158904

olej/plátno, rozměr 45 x 37 cm, popsáno na zadní straně viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Neznačeno - Romantická krajina

Neznačeno
Romantická krajina

Id: 156301

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Tavík Šimon - Karlův most

František Tavík Šimon
Karlův most

Id: 158914

lept/papír, rozměr tisku cca 31 x 38 cm, signováno autorem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jára F.  Panuška junior - Zasněžený hrad

Jára F. Panuška junior
Zasněžený hrad

Id: 156502

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 900

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 157802

malba/karton, rozměr 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Štefan Maleček - Pohled z Karlova mostu

Josef Štefan Maleček
Pohled z Karlova mostu

Id: 160209

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef  Bureš - Stařenka

Josef Bureš
Stařenka

Id: 161304

olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
600

3 800

Detail

Josef Soukup - U lávky

Josef Soukup
U lávky

Id: 159503

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Zámecké schody

Zámecké schody

Id: 159705

olej/sololit, rozměr 52 x 73 cm, signováno monogramem vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Mljet jezero

Pavla Fořtová-Šámalová
Mljet jezero

Id: 158003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 32,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Bohumil Jaroš - Lesní krajina

Bohumil Jaroš
Lesní krajina

Id: 159702

tempera/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

3 600

Detail

Augustin Němejc - Žena s šátkem

Augustin Němejc
Žena s šátkem

Id: 150313

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 32 cm, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Peroutka - Zima

Bedřich Peroutka
Zima

Id: 156603

olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Svoboda - Při tanci

Rudolf Svoboda
Při tanci

Id: 157840

kovová plastika na mramorovém podstavci, celková výška včetně postavce cca 26 cm, nesignováno, socha na podstavci uvolněna

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Gabriel - Pod Karlovým mostem

Karel Gabriel
Pod Karlovým mostem

Id: 157846

olej/karton rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail