Čas na serveru 03:55:07

Aukce XLIX./2018

Václav Špála - Portrét

Portrét

Id: 157824

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno, datováno a popsáno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Jan  Bauch - Španělka

Jan Bauch
Španělka

Id: 162002

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 159102

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 65

Jaroslav Róna - Ptáci a hvězdy

Jaroslav Róna
Ptáci a hvězdy

Id: 156412

pastel/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Na procházce

Na procházce

Id: 158802

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 29 x 29 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Emler - Ovocné zátiší

František Emler
Ovocné zátiší

Id: 160506

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jaroslav Grus - Vesnička v horách

Jaroslav Grus
Vesnička v horách

Id: 160601

olej/karton, rozměr 60 x 86 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, značně zprohýbaný karton

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 159107

papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Autor neurčen - Návrat rybářů

Návrat rybářů

Id: 157804

olej/dřevo, rozměr 22 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Antal Neogrady - Pasáčci

Antal Neogrady
Pasáčci

Id: 161701

olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav Rabas - Podzimní alej

Václav Rabas
Podzimní alej

Id: 161602

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Otakar Hůrka - Zimní nálada

Otakar Hůrka
Zimní nálada

Id: 155521

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Sudek - Svatý Vít (Saint Guy)

Josef Sudek
Svatý Vít (Saint Guy)

Id: 155911

patnáct fotografií s předmluvou Jaroslava Durycha vydané vydavatelstvím Družstevní práce 1928, číslo publikace 65, jedná se o kompletní, unikátní album 15 originálních bromostříbrných fotografií k 10. výročí vzniku republiky, v původních, originálních deskách, velikost listů 50 x 40 cm

Vyvolávací cena:
30 000

235 000

Detail

Příhozy: 56

 Josef Holub - Pohled do krajiny

Josef Holub
Pohled do krajiny

Id: 161902

olej/karton, rozměr 49,5 cm x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail