Čas na serveru 17:22:40

Aukce XLIX./2018

Alois Wierer - Zasněžená vila

Alois Wierer
Zasněžená vila

Id: 160205

olej/plátno, rozměr 44 x 51 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

  Autor neurčen - Za statkem

Za statkem

Id: 152230

olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Franta Volf - Na vršku

Franta Volf
Na vršku

Id: 143146

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Stanislav Holý - Pohádkový motiv

Stanislav Holý
Pohádkový motiv

Id: 158008

litografie/papír, rozměr tisku 59,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

József Ircsik - Ulice

József Ircsik
Ulice

Id: 158908

malba/sololit, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

  Neznačeno - V horách

Neznačeno
V horách

Id: 157828

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, autorství připsáno B. Havránkovi viz popis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Karel Svolinský - Veselý portrét

Karel Svolinský
Veselý portrét

Id: 156408

barevná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Neznačeno - Rybářská bárka

Neznačeno
Rybářská bárka

Id: 157830

olej/dřevo, rozměr 11 x 15 cm, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jan Turský - Akt

Jan Turský
Akt

Id: 157843

glazovaná socha, celková výška cca 47 cm, značeno Turský na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - S dýmkou

S dýmkou

Id: 160206

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 24 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Rada - Na poli

Vlastimil Rada
Na poli

Id: 161303

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

1 300

Detail

Josef Hlaváček - Portrét

Josef Hlaváček
Portrét

Id: 157825

olej/dřevo, rozměr 18 x 13 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Neznačeno - Boží muka z Železných hor

Neznačeno
Boží muka z Železných hor

Id: 152116

olej/plátno/karton, rozměr 10 x 10 cm, opravovaný rám

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

  Neznačeno - Abstraktní kompozice

Neznačeno
Abstraktní kompozice

Id: 156416

malba/sololit, rozměr 56 x 58 cm, novodobě orámováno, na několika místech dílo pravděpodobně záměrně provrtáno

Vyvolávací cena:

Detail