Aukce XLIX./2018
Za statkem
Id: 152230
olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Franta Volf
Na vršku
Id: 143146
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Stanislav Holý
Pohádkový motiv
Id: 158008
litografie/papír, rozměr tisku 59,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč
József Ircsik
Ulice
Id: 158908
malba/sololit, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč
Neznačeno
V horách
Id: 157828
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, autorství připsáno B. Havránkovi viz popis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Karel Svolinský
Veselý portrét
Id: 156408
barevná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Rybářská bárka
Id: 157830
olej/dřevo, rozměr 11 x 15 cm, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Jan Turský
Akt
Id: 157843
glazovaná socha, celková výška cca 47 cm, značeno Turský na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
S dýmkou
Id: 160206
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 24 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vlastimil Rada
Na poli
Id: 161303
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 300 Kč
Josef Hlaváček
Portrét
Id: 157825
olej/dřevo, rozměr 18 x 13 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Boží muka z Železných hor
Id: 152116
olej/plátno/karton, rozměr 10 x 10 cm, opravovaný rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Neznačeno
Abstraktní kompozice
Id: 156416
malba/sololit, rozměr 56 x 58 cm, novodobě orámováno, na několika místech dílo pravděpodobně záměrně provrtáno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč