Aukce XLIX./2018
František Hudeček
Konec dne
Id: 155522
kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 23,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
20 000 Kč
Žena idol (Fíba)
Id: 156418
reliéf, cín, rozměr 15,5 x 9,5 cm, signováno na zadní straně, na přední straně monogram s datací vpravo dole, jedná se o ranou práci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
František Kupka
Zvuky hodin
Id: 160102
lept/ruční papír, rozměr listu 51,5 x 32,5 cm, rozměr leptu 28 x 23 cm, značeno v tisku a razítkem, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
Rudolf Lexa
Praha ze Seminářské zahrady
Id: 161302
olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
Jaroslav Panuška
Havrani
Id: 161904
olej/karton, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na kvalitním novodobém rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Gustav Porš
U Skutče
Id: 159003
olej/plátno, rozměr 39 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Ferenc Innocent
Dostaveníčko
Id: 157845
olej/plátno, rozměr 101 x 100 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně restaurován
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 000 Kč
Vincenc Beneš
Kytice
Id: 162701
malba/sololit, rozměr 52 x 52 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 100 Kč
Emil Filla
Zápas
Id: 155509
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
18 000 Kč
Karel Svolinský
Ptačí sněm
Id: 156410
kombinovaná technika/akvarel, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 000 Kč
František Kupka
Fontána
Id: 160101
lept/ruční papír, rozměr listu 50,5 x 33 cm, rozměr leptu 23 x 15 cm, značeno v tisku a razítkem, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka
Id: 157820
olej/překližka, rozměr 29,5 x 42,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 300 Kč
Pravoslav Kotík
Zima
Id: 154801
olej/plátno, rozměr 45,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
17 000 Kč
Otakar Hůrka
Letní den
Id: 155504
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Hurt
V březovém háji
Id: 158909
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn a restaurován
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 61