Čas na serveru 06:38:07

Aukce XLIX./2018

František  Hudeček - Konec dne

František Hudeček
Konec dne

Id: 155522

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 23,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
8 000

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Žena idol (Fíba)

Žena idol (Fíba)

Id: 156418

reliéf, cín, rozměr 15,5 x 9,5 cm, signováno na zadní straně, na přední straně monogram s datací vpravo dole, jedná se o ranou práci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Kupka - Zvuky hodin

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 160102

lept/ruční papír, rozměr listu 51,5 x 32,5 cm, rozměr leptu 28 x 23 cm, značeno v tisku a razítkem, volně loženo

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Rudolf Lexa - Praha ze Seminářské zahrady

Rudolf Lexa
Praha ze Seminářské zahrady

Id: 161302

olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jaroslav Panuška - Havrani

Jaroslav Panuška
Havrani

Id: 161904

olej/karton, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na kvalitním novodobém rámování

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Gustav  Porš - U Skutče

Gustav Porš
U Skutče

Id: 159003

olej/plátno, rozměr 39 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ferenc Innocent - Dostaveníčko

Ferenc Innocent
Dostaveníčko

Id: 157845

olej/plátno, rozměr 101 x 100 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně restaurován

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Vincenc Beneš - Kytice

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 162701

malba/sololit, rozměr 52 x 52 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:

18 100

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 155509

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
10 000

18 000

Detail

Karel Svolinský - Ptačí sněm

Karel Svolinský
Ptačí sněm

Id: 156410

kombinovaná technika/akvarel, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 160101

lept/ruční papír, rozměr listu 50,5 x 33 cm, rozměr leptu 23 x 15 cm, značeno v tisku a razítkem, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá louka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka

Id: 157820

olej/překližka, rozměr 29,5 x 42,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 300

Detail

Pravoslav Kotík - Zima

Pravoslav Kotík
Zima

Id: 154801

olej/plátno, rozměr 45,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
14 000

17 000

Detail

Otakar Hůrka - Letní den

Otakar Hůrka
Letní den

Id: 155504

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Hurt - V březovém háji

Josef Hurt
V březovém háji

Id: 158909

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn a restaurován

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 61