Čas na serveru 07:19:27

Aukce XLIX./2018

Michael Zeno Diemer - Loď v bouři

Michael Zeno Diemer
Loď v bouři

Id: 157832

olej/plátno, rozměr 60 x 83 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - U starého mlýna

U starého mlýna

Id: 157812

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 51

Hans Lindner - Letní den

Hans Lindner
Letní den

Id: 158912

olej/plátno, rozměr 53 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Radimský - Rybářská bašta u Starého Kolína

Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína

Id: 157817

olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
60 000

335 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 62

Jan Turský - Akt

Jan Turský
Akt

Id: 157843

glazovaná socha, celková výška cca 47 cm, značeno Turský na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Zdeněk Hajný - Krajina

Zdeněk Hajný
Krajina

Id: 152901

olej/plátno/deska, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 73, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Čapek - Masky

Josef Čapek
Masky

Id: 155901

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 28, str. 219 od PhDr. P. Pečínkové

Vyvolávací cena:

38 005

Detail

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 85

Jakub Špaňhel - Růže

Jakub Špaňhel
Růže

Id: 156417

malba/plátno, rozměr 140 x 105 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno, signováno a datováno i na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
45 000

72 000

Detail

Vladimír Komárek - Ovocné zátiší

Vladimír Komárek
Ovocné zátiší

Id: 157901

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 157815

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Detail

Příhozy: 87

František Kaván - Březový háj

František Kaván
Březový háj

Id: 155506

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datace 1917, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

60 000

Detail

Jaroslav Klápště - Mezi domky

Jaroslav Klápště
Mezi domky

Id: 155524

olej/překližka, rozměr 35,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

75 500

Detail

Příhozy: 77

  Neznačeno - Na procházce

Neznačeno
Na procházce

Id: 160803

kvaš/papír, rozměr 21,5 x 24,5 cm, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

J. Benda - Matka s dítětem

J. Benda
Matka s dítětem

Id: 157841

kamenná plastika, celková výška 30 cm, značeno na podstavci J. Benda, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 100

Detail