Aukce XLIX./2018
Karel Svolinský
Postava se psy
Id: 156413
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba posunuta v paspartě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Jiří Lacina
Kruh - vlny
Id: 157401
malba/sololit, rozměr 99 x 87 cm, nesignováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav, přiloženo přípis rodiny o pravosti původu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Jiří Lacina
Tvar
Id: 157403
strukturální malba/sololit, rozměr 99 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno, kovový rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Otakar Hůrka
Zimní podvečer
Id: 157821
olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
V parku
Id: 158801
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26,5 x 33,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Antal Neogrady
Pasáčci
Id: 161701
olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Kytice
Id: 158907
olej/dřevo, rozměr 58 x 48 cm, v minulosti restaurováno, doba vzniku cca 1830, poškozený rám, místy poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Astrologie
Id: 159107
papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Jindra Husáriková
Ukřizovaný
Id: 159301
kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo osvědčení pravosti syna P. Husárika
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Václav Malý
Na zahrádce
Id: 160203
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz zašpiněn, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Křivoklát
Id: 158910
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, obraz značně poškozen protržením a dalšími drobnými nedostatky, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jiří Ščerbakov
Žena s jezevčíkem
Id: 160504
olej/plátno, rozměr 73 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozené olištování, protržené plátno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Otakar Štáfl
Trh na náměstí
Id: 161604
olej/karton, rozměr 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jan Bauch
Portrét mezi květinami
Id: 155502
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
9 000 Kč
Karel Svolinský
V bouři
Id: 156415
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 45,5 cm, signováno monogramem s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč