Čas na serveru 04:30:23

Aukce XLIX./2018

Karel Svolinský - Postava se psy

Karel Svolinský
Postava se psy

Id: 156413

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba posunuta v paspartě

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Lacina - Kruh - vlny

Jiří Lacina
Kruh - vlny

Id: 157401

malba/sololit, rozměr 99 x 87 cm, nesignováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav, přiloženo přípis rodiny o pravosti původu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Lacina - Tvar

Jiří Lacina
Tvar

Id: 157403

strukturální malba/sololit, rozměr 99 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno, kovový rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otakar Hůrka - Zimní podvečer

Otakar Hůrka
Zimní podvečer

Id: 157821

olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - V parku

V parku

Id: 158801

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26,5 x 33,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Antal Neogrady - Pasáčci

Antal Neogrady
Pasáčci

Id: 161701

olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Neznačeno - Kytice

Neznačeno
Kytice

Id: 158907

olej/dřevo, rozměr 58 x 48 cm, v minulosti restaurováno, doba vzniku cca 1830, poškozený rám, místy poškozená malba

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 159107

papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jindra Husáriková - Ukřizovaný

Jindra Husáriková
Ukřizovaný

Id: 159301

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo osvědčení pravosti syna P. Husárika

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Václav Malý - Na zahrádce

Václav Malý
Na zahrádce

Id: 160203

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz zašpiněn, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Křivoklát

Neznačeno
Křivoklát

Id: 158910

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, obraz značně poškozen protržením a dalšími drobnými nedostatky, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Ščerbakov - Žena s jezevčíkem

Jiří Ščerbakov
Žena s jezevčíkem

Id: 160504

olej/plátno, rozměr 73 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozené olištování, protržené plátno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Otakar Štáfl - Trh na náměstí

Otakar Štáfl
Trh na náměstí

Id: 161604

olej/karton, rozměr 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan  Bauch - Portrét mezi květinami

Jan Bauch
Portrét mezi květinami

Id: 155502

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

9 000

Detail

Karel Svolinský - V bouři

Karel Svolinský
V bouři

Id: 156415

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 45,5 cm, signováno monogramem s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail