Čas na serveru 16:43:12

Aukce XLIX./2018

Oldřich Blažíček - Krajina v květu

Oldřich Blažíček
Krajina v květu

Id: 155519

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. M. Zachaře, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

Detail

František Kaván - Od našeho domu v Libuni

František Kaván
Od našeho domu v Libuni

Id: 157834

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, k obrazu přiložen dopis Pavly Kavánové vztahující se k prodeji tohoto obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

70 000

Detail

Příhozy: 71

František Ringo Čech - Tour de France

František Ringo Čech
Tour de France

Id: 155802

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

64 000

Detail

Příhozy: 55

Richard Wiesner - Zelený stůl

Richard Wiesner
Zelený stůl

Id: 160603

olej/tempera/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 49

Vladimír Komárek - Sklenky červeného vína

Vladimír Komárek
Sklenky červeného vína

Id: 158001

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, raná práce, patinovaný rám

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 49

Gustav Macoun - Od Kameniček

Gustav Macoun
Od Kameniček

Id: 154905

olej/plátno, rozměr 108 x 118 cm, rozměr včetně rámu 125 x 137 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
15 000

61 000

Detail

Vincenc Beneš - Na kraji vesnice

Vincenc Beneš
Na kraji vesnice

Id: 156602

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

61 000

Detail

Jan Kanyza - Ze zápisků

Jan Kanyza
Ze zápisků

Id: 158005

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 56

František Kaván - Březový háj

František Kaván
Březový háj

Id: 155506

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datace 1917, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

60 000

Detail

Václav Jansa - U starého kostela

Václav Jansa
U starého kostela

Id: 156701

kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Jan  Bauch - Španělka

Jan Bauch
Španělka

Id: 162002

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 59

Vladimír Komárek - Ovocné zátiší

Vladimír Komárek
Ovocné zátiší

Id: 157901

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Jaroslav Serpan - TTSK

Jaroslav Serpan
TTSK

Id: 154906

koláž/malba/plátno, rozměr 80 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně včetně datace, olištováno

Vyvolávací cena:
10 000

57 000

Detail

Michael Zeno Diemer - Loď v bouři

Michael Zeno Diemer
Loď v bouři

Id: 157832

olej/plátno, rozměr 60 x 83 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 48

František Kaván - Za sucha

František Kaván
Za sucha

Id: 158501

olej/karton, rozměr 41 x 53 cm, signováno vlevo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

53 000

Detail

Příhozy: 53