Aukce XLIX./2018
Oldřich Blažíček
Krajina v květu
Id: 155519
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. M. Zachaře, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
70 000 Kč
František Kaván
Od našeho domu v Libuni
Id: 157834
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, k obrazu přiložen dopis Pavly Kavánové vztahující se k prodeji tohoto obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 71
František Ringo Čech
Tour de France
Id: 155802
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 55
Richard Wiesner
Zelený stůl
Id: 160603
olej/tempera/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 49
Vladimír Komárek
Sklenky červeného vína
Id: 158001
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, raná práce, patinovaný rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 49
Gustav Macoun
Od Kameniček
Id: 154905
olej/plátno, rozměr 108 x 118 cm, rozměr včetně rámu 125 x 137 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
61 000 Kč
Vincenc Beneš
Na kraji vesnice
Id: 156602
olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
61 000 Kč
Jan Kanyza
Ze zápisků
Id: 158005
olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 56
František Kaván
Březový háj
Id: 155506
olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datace 1917, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
60 000 Kč
Václav Jansa
U starého kostela
Id: 156701
kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Jan Bauch
Španělka
Id: 162002
olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 59
Vladimír Komárek
Ovocné zátiší
Id: 157901
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Jaroslav Serpan
TTSK
Id: 154906
koláž/malba/plátno, rozměr 80 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně včetně datace, olištováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
57 000 Kč
Michael Zeno Diemer
Loď v bouři
Id: 157832
olej/plátno, rozměr 60 x 83 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 48
František Kaván
Za sucha
Id: 158501
olej/karton, rozměr 41 x 53 cm, signováno vlevo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 53