Čas na serveru 18:23:00

Aukce XLVIII./2018

Kristian Kodet - Svůdná

Kristian Kodet
Svůdná

Id: 155301

olej/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, přiložen autorský certifikát k dílu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 49

August Bedřich Piepenhagen - U horské bystřiny

August Bedřich Piepenhagen
U horské bystřiny

Id: 152229

olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Josef Jíra - Večer na Štvanici

Josef Jíra
Večer na Štvanici

Id: 156202

akvarel/papír, rozměr malby 32,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, vloženo v paspartě, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 315

Detail

Příhozy: 54

Jindřich Fürst - Rybník u Křince

Jindřich Fürst
Rybník u Křince

Id: 152005

olej/karton, rozměr 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Josef Ullmann - Podzim

Josef Ullmann
Podzim

Id: 152501

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

36 000

Detail

Andy Warhol - Ambassador

Andy Warhol
Ambassador

Id: 154502

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 151706

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Bedřich  Havránek - U brodu

Bedřich Havránek
U brodu

Id: 155202

akvarel/papír, rozměr 20 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěná malba, lokálně otřený povrch, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 52

Olbram Zoubek - Ruce na prsou

Ruce na prsou

Id: 151705

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Gustav Macoun - Zima

Gustav Macoun
Zima

Id: 154403

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 52

Alois Kalvoda - Trosky

Alois Kalvoda
Trosky

Id: 154408

olej/karton, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

33 000

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 154414

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František  Tichý - Bájné zvíře

František Tichý
Bájné zvíře

Id: 152609

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
8 000

32 500

Detail

František Líbal - Zasněžený les

František Líbal
Zasněžený les

Id: 153101

olej/plátno, rozměr 92,5 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, napnuto na novém blindrámu, nerámováno

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Bedřich  Feigl - Ze Středomoří

Bedřich Feigl
Ze Středomoří

Id: 154602

olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

32 000

Detail