Čas na serveru 12:52:31

Aukce XLVIII./2018

Zdenka Klanicová - Ještěrky

Zdenka Klanicová
Ještěrky

Id: 152110

malba/sololit, rozměr 54 x 72 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

  Neznačeno - Žena

Neznačeno
Žena

Id: 152221

kovová plastika, výška cca 42 cm

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jan Kutálek - Král a královna

Jan Kutálek
Král a královna

Id: 152227

kachel, pálená hlína, glazováno, rozměr 15 x 14,5 cm, značeno na zadní straně, číslováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František Klimeš - Balvany v lese

František Klimeš
Balvany v lese

Id: 150903

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Portrét muže

Neznačeno
Portrét muže

Id: 152204

olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, nerámováno, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Vyjídáček - Modlitba

Josef Vyjídáček
Modlitba

Id: 154415

olej/plátno, rozměr 78 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 152202

olej/plátno, rozměr 24 x 18 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Jan Spáčil - Chalupy pod horami

Jan Spáčil
Chalupy pod horami

Id: 152009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

František Bílek - Prémie Umělecké besedy na rok 1926

František Bílek
Prémie Umělecké besedy na rok 1926

Id: 152228

pálená hlína, rozměr cca 24 x 17 cm, nesignováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Karel Souček (Bor) - Les

Karel Souček (Bor)
Les

Id: 155503

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch Pernica - Strýc Sedlář

Vojtěch Pernica
Strýc Sedlář

Id: 152402

olej/karton, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Jaroslav Holeček - Lodě na horizontu

Jaroslav Holeček
Lodě na horizontu

Id: 153602

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

František Motyčka - Se sklenkou

František Motyčka
Se sklenkou

Id: 154911

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Hudební nástroje

Hudební nástroje

Id: 155514

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

  Autor neurčen - Dítě na louce

Dítě na louce

Id: 152104

akvarel/papír, rozměr 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o Kábrtovu školu

Vyvolávací cena:
300

600

Detail