Aukce XLVIII./2018
Zdenka Klanicová
Ještěrky
Id: 152110
malba/sololit, rozměr 54 x 72 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Neznačeno
Žena
Id: 152221
kovová plastika, výška cca 42 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Jan Kutálek
Král a královna
Id: 152227
kachel, pálená hlína, glazováno, rozměr 15 x 14,5 cm, značeno na zadní straně, číslováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
František Klimeš
Balvany v lese
Id: 150903
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Neznačeno
Portrét muže
Id: 152204
olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, nerámováno, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Josef Vyjídáček
Modlitba
Id: 154415
olej/plátno, rozměr 78 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 152202
olej/plátno, rozměr 24 x 18 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Jan Spáčil
Chalupy pod horami
Id: 152009
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
František Bílek
Prémie Umělecké besedy na rok 1926
Id: 152228
pálená hlína, rozměr cca 24 x 17 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Karel Souček (Bor)
Les
Id: 155503
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vojtěch Pernica
Strýc Sedlář
Id: 152402
olej/karton, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Jaroslav Holeček
Lodě na horizontu
Id: 153602
olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
František Motyčka
Se sklenkou
Id: 154911
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Hudební nástroje
Id: 155514
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Dítě na louce
Id: 152104
akvarel/papír, rozměr 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o Kábrtovu školu
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč