Čas na serveru 17:36:00

Aukce XLVIII./2018

Karel Schadt - Chalupy

Karel Schadt
Chalupy

Id: 155515

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaroslav Klápště - Zátiší

Jaroslav Klápště
Zátiší

Id: 155520

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 49

  Autor neurčen - Plachetnice

Plachetnice

Id: 155525

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
500

10 500

Detail

  Neznačeno - Salome

Neznačeno
Salome

Id: 152220

kovový odlitek, výška cca 42,5 cm, na podstavci nečitelné značení

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Pod horami

Pod horami

Id: 152218

malba/papír, rozměr 135 x 51 cm, značeno vlevo dole, papír roztržen, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Vlastimil  Kačírek - Žně v Ratajích

Vlastimil Kačírek
Žně v Ratajích

Id: 155512

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 63 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

11 600

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Herbst - Pražský hrad

Jaroslav Herbst
Pražský hrad

Id: 152225

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, nesignováno, oděrky na rámu, volné v rámu, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Kutálek - Sova

Jan Kutálek
Sova

Id: 152226

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 17 x 14,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 550

Detail

Josef Jíra - Večer na Štvanici

Josef Jíra
Večer na Štvanici

Id: 156202

akvarel/papír, rozměr malby 32,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, vloženo v paspartě, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 315

Detail

Příhozy: 54

František  Tichý - Marseille

František Tichý
Marseille

Id: 147608

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
8 000

84 000

Detail

Příhozy: 58

Andy Warhol - Slon

Andy Warhol
Slon

Id: 154503

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 85/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Jan  Zrzavý - Kompozice s benátskými motivy

Kompozice s benátskými motivy

Id: 142104

pastel/papír, rozměr kresby 7,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

57 235

Detail

Příhozy: 72

  Autor neurčen - Před chalupou

Před chalupou

Id: 155511

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu i malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Zimní nálada

Ota Bubeníček
Zimní nálada

Id: 154908

olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na malbě, lokálně odloupnutá malba

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Zrzavý - Orientální krajina

Orientální krajina

Id: 143115

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 10,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

13 000

Detail