Aukce XLVIII./2018
Gustav Porš
Z české vesnice
Id: 154909
malba/karton, rozměr 17 x 22,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Luisa Černovická
Slunečnice
Id: 150805
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 100 Kč
Josef Šembera
Dívka v kroji
Id: 153713
olej/karton, rozměr 57 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Karel Schadt
Chalupy
Id: 155515
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Otakar Synáček
Sedící akt
Id: 154701
olej/plátno, rozměr 113 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, rentoilováno, nový napínací rám, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Neznačeno
Na cestě
Id: 153715
olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
František Líbal
Počátek podzimu
Id: 151002
olej/lepenka, rozměr 19 x 24 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Jakub Obrovský
Dítě na louce
Id: 152112
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 22 cm, signováno uprostřed dole monogramem s datací, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Posezení v parku
Id: 150314
olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, rentoilováno, oděrky v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Rozkvetlé pole
Id: 152503
olej/plátno, rozměr 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Jiří Zeman
Kompozice
Id: 152008
olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
František Škrabánek
Kaplička
Id: 152607
olej/plátno, rozměr 33 x 42 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Před chalupou
Id: 155511
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu i malbě
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč
Mořské poběří
Id: 154913
olej/plátno, rozměr 35,5 x 61 cm, signováno vpravo dole AL. Maximov, rámováno
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 500 Kč
Alois Schneiderka
Beskydy
Id: 154001
pastel/papír, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč