Čas na serveru 03:42:10

Aukce XLVIII./2018

Josef Drha - Políčko s roubenkou

Josef Drha
Políčko s roubenkou

Id: 152601

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Gustav  Porš - Z české vesnice

Gustav Porš
Z české vesnice

Id: 154909

malba/karton, rozměr 17 x 22,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Luisa Černovická - Slunečnice

Luisa Černovická
Slunečnice

Id: 150805

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

Josef Šembera - Dívka v kroji

Josef Šembera
Dívka v kroji

Id: 153713

olej/karton, rozměr 57 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Schadt - Chalupy

Karel Schadt
Chalupy

Id: 155515

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Otakar Synáček - Sedící akt

Otakar Synáček
Sedící akt

Id: 154701

olej/plátno, rozměr 113 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, rentoilováno, nový napínací rám, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 153715

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František Líbal - Počátek podzimu

František Líbal
Počátek podzimu

Id: 151002

olej/lepenka, rozměr 19 x 24 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jakub Obrovský - Dítě na louce

Jakub Obrovský
Dítě na louce

Id: 152112

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 22 cm, signováno uprostřed dole monogramem s datací, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Posezení v parku

Posezení v parku

Id: 150314

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, rentoilováno, oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé pole

Rozkvetlé pole

Id: 152503

olej/plátno, rozměr 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Zeman - Kompozice

Jiří Zeman
Kompozice

Id: 152008

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Škrabánek - Kaplička

František Škrabánek
Kaplička

Id: 152607

olej/plátno, rozměr 33 x 42 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Před chalupou

Před chalupou

Id: 155511

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu i malbě

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Mořské poběří

Mořské poběří

Id: 154913

olej/plátno, rozměr 35,5 x 61 cm, signováno vpravo dole AL. Maximov, rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

Detail