Čas na serveru 08:35:26

Aukce XLVIII./2018

  Autor neurčen - Přístav

Přístav

Id: 155702

olej/plátno, rozměr 26 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 002

Detail

Jan Koblasa - Slova Jeremiášova

Jan Koblasa
Slova Jeremiášova

Id: 154601

kombinovaná technika/koláž, rozměr díla 59 x 76,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:
6 000

Detail

Stanislav Holý - Království zvířat

Stanislav Holý
Království zvířat

Id: 154604

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 600

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Burian - Profesoři

Zdeněk Burian
Profesoři

Id: 153005

tuž/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, ilustrace z knihy Plutonie

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Karel Souček (Bor) - U dlouhého stolu

Karel Souček (Bor)
U dlouhého stolu

Id: 155518

kvaš/lepenka, rozměr 23,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

  Autor neurčen - Chalupa u vody

Chalupa u vody

Id: 152013

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 49 x 69 cm signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail

Adolf Born - Loučení

Loučení

Id: 150602

litografie/papír, velikost tisku 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Portrét Marie Terezie

Neznačeno
Portrét Marie Terezie

Id: 154306

olej/plátno, rozměr 85 x 67,5 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 61

  Neznačeno - Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského

Neznačeno
Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského

Id: 154307

olej/plátno, rozměr 85 x 68 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, lokálně poškozena malba, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Kasper Zelechowski - Studie dívky

Kasper Zelechowski
Studie dívky

Id: 152011

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1909, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Vzrostlé stromy

Karel Jan Sigmund
Vzrostlé stromy

Id: 152217

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, singováno vpravo dole, otluky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Antonín  Augusta - Zasněžené chaloupky

Antonín Augusta
Zasněžené chaloupky

Id: 152010

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

18 500

Detail

Bedřich  Feigl - Ze Středomoří

Bedřich Feigl
Ze Středomoří

Id: 154602

olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

32 000

Detail

  Autor neurčen - Ponte Vecchio - Florencie

Ponte Vecchio - Florencie

Id: 152222

olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, nečitelně signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, zašpiněno

Vyvolávací cena:

67 500

Detail

Příhozy: 64

 Porcelán - Figurální sousoší

Porcelán
Figurální sousoší

Id: 154203

glazovaný porcelán, výška cca 21,5 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:
8 000

25 000

Detail