Čas na serveru 16:40:47

Aukce XLVIII./2018

František Emler - Kytice

František Emler
Kytice

Id: 152216

olej/sololit, rozměr 59 x 43 cm, signováno vpavo dole, autorsky rámováno, otřená mlaba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Cyril Jančálek - V bouři

Cyril Jančálek
V bouři

Id: 149904

olej/karton, rozměr 20 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 200

Detail

Robert Holzer - Stromy u řeky

Robert Holzer
Stromy u řeky

Id: 151003

olej/plátno, rozměr 29,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Říha - Nuselské údolí

Josef Říha
Nuselské údolí

Id: 153701

olej/plátno, rozměr 43 x 79 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 152208

pálená hlína, glazováno, rozměr v průměru cca 22,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Ladislav Hlávka - Daleký kraj

Ladislav Hlávka
Daleký kraj

Id: 152214

olej/plátno, rozměr 63 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

Bohumil Jaroš - U šperkovnice

Bohumil Jaroš
U šperkovnice

Id: 153702

olej/lepenka, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 099

Detail

Milada Šindlerová-Vokáčová - Zátiší

Milada Šindlerová-Vokáčová
Zátiší

Id: 154914

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě olištováno, provenience sbírka krajináře a portrétisty Arnold Koblitze (Vys. Mýto 1883 – Praha 1933)

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Procházka u vody

Procházka u vody

Id: 151302

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 25 cm, signováno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Mario Stretti - Krajina

Mario Stretti
Krajina

Id: 152223

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativní poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaroslav Herbst - Krajina

Jaroslav Herbst
Krajina

Id: 150306

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 152203

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr každého 18,5 x 15,5 cm, nesignováno, zaskleno, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Bloman - Krajina

Antonín Bloman
Krajina

Id: 149902

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

  Neznačeno - Zátiší

Neznačeno
Zátiší

Id: 154605

olej/karton, rozměr 35,5 x 45,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

2 300

Detail

  Autor neurčen - Pod horami

Pod horami

Id: 152218

malba/papír, rozměr 135 x 51 cm, značeno vlevo dole, papír roztržen, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail