Čas na serveru 06:20:22

Aukce XLVIII./2018

Karel Souček (Bor) - V pasáži

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 155510

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

August Bedřich Piepenhagen - U horské bystřiny

August Bedřich Piepenhagen
U horské bystřiny

Id: 152229

olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Luděk Marold - Dáma s kožešinou

Luděk Marold
Dáma s kožešinou

Id: 151301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 9,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní rámování, na spodní straně rámu štítek, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

Jan  Zrzavý - Z Francie

Z Francie

Id: 143123

kresba/papír, rozměr 31 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Příhozy: 70

Ladislav Janouch - Žena

Ladislav Janouch
Žena

Id: 152219

kovová slitina, výška 48,5 cm, signováno na plintě

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Lebeda - Podzim v Chuchli

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Detail

Příhozy: 104

Georges Kars - Z Portugalska

Georges Kars
Z Portugalska

Id: 147606

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz na několika místech drobně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Detail

Příhozy: 92

Josef Král - Město nad řekou

Josef Král
Město nad řekou

Id: 154902

olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, opravený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

42 000

Detail

  Neznačeno - Žena

Neznačeno
Žena

Id: 152221

kovová plastika, výška cca 42 cm

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Fritz Chwala - U jezera

Fritz Chwala
U jezera

Id: 154901

olej/plátno, rozměr 50 x 82 cm, signováno vpravo dole, poničený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Zimní slunéčko

Karel Jan Sigmund
Zimní slunéčko

Id: 154903

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Andy Warhol - Zvěstování

Andy Warhol
Zvěstování

Id: 154501

sítotisk/papír, rozměr 59 x 79 cm, nesignováno, číslováno 1/1, na zadní straně potvrzení autenticity Společností Andy Warhola Medzilaborce a PhDr. Michala Bycka, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Rozhovor

Karel Souček (Bor)
Rozhovor

Id: 155513

tempera/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě zaskleno i rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Alfréd Seifert - Dívka s květinou

Alfréd Seifert
Dívka s květinou

Id: 154912

olej/dřevo, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Spáčil - Chalupy pod horami

Jan Spáčil
Chalupy pod horami

Id: 152009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail