Čas na serveru 06:48:55

Aukce XLVIII./2018

Václav Zapadlík - MG 1936

Václav Zapadlík
MG 1936

Id: 150605

akvarel/papír, rozměr 41 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

41 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 81

  Autor neurčen - Krajina

Krajina

Id: 150902

olej/plátno, rozměr 29 x 41 cm, signováno vpravo dole Kotalík, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Robert Schlosser - Velká pardubická

Robert Schlosser
Velká pardubická

Id: 149903

kombinovaná technika/papír, rozměr 47 x 89 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Rybník na konci léta

Rybník na konci léta

Id: 152209

olej/dřevo, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Zdeněk Burian - Pravěcí lovci u ohně

Zdeněk Burian
Pravěcí lovci u ohně

Id: 153002

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 18,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Líbal - Počátek podzimu

František Líbal
Počátek podzimu

Id: 151002

olej/lepenka, rozměr 19 x 24 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Vojtěch  Sedláček - Koně na poli

Vojtěch Sedláček
Koně na poli

Id: 152603

tempera/papír, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

František Škrabánek - Po žních

František Škrabánek
Po žních

Id: 152606

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Schneiderka - Beskydy

Alois Schneiderka
Beskydy

Id: 154001

pastel/papír, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jaroslav Herbst - Kytice

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 150301

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Líbal - Zasněžený les

František Líbal
Zasněžený les

Id: 153101

olej/plátno, rozměr 92,5 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, napnuto na novém blindrámu, nerámováno

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Olbram Zoubek - Ruce na prsou

Ruce na prsou

Id: 151705

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

  Autor neurčen - Procházka u vody

Procházka u vody

Id: 151302

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 25 cm, signováno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Antonín Bloman - Krajina

Antonín Bloman
Krajina

Id: 149902

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Hermine Wagner - Přístav

Hermine Wagner
Přístav

Id: 152505

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail