Čas na serveru 18:32:35

Aukce XLVIII./2018

Boris Jirků - Maska smíchu

Boris Jirků
Maska smíchu

Id: 153201

olej/sololit, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo uprostřed, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

 Porcelán - Figurální sousoší

Porcelán
Figurální sousoší

Id: 154203

glazovaný porcelán, výška cca 21,5 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:
8 000

25 000

Detail

Karel Langer - Vřesoviště

Karel Langer
Vřesoviště

Id: 154406

olej/karton, rozměr 28 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Starý bazar ve Skopje

Josef Písecký (Liška)
Starý bazar ve Skopje

Id: 150901

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jaroslav Grus - Sloupy u silnice

Jaroslav Grus
Sloupy u silnice

Id: 153501

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 62 x 87 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Alfréd Šnábl - Akt

Alfréd Šnábl
Akt

Id: 153710

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 54 cm, signováno vlevo nahoře s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

József (Josif Josifovič) Boksay - Od Jadranu

József (Josif Josifovič) Boksay
Od Jadranu

Id: 154202

pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oboustranně zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jaroslav Herbst - Kytice ve váze

Jaroslav Herbst
Kytice ve váze

Id: 150315

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jaroslav Herbst - Mělník

Jaroslav Herbst
Mělník

Id: 150316

olej/plátno, rozměr 60 x 99 cm, nesignováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Navrátil - Rybáři

Josef Navrátil
Rybáři

Id: 150319

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

23 000

Detail

Adolf Born - Modrovous

Modrovous

Id: 150601

litografie/papír, velikost tisku 35 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 22/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 53

Andy Warhol - Zvěstování

Andy Warhol
Zvěstování

Id: 154501

sítotisk/papír, rozměr 59 x 79 cm, nesignováno, číslováno 1/1, na zadní straně potvrzení autenticity Společností Andy Warhola Medzilaborce a PhDr. Michala Bycka, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Detail

Karel Špillar - Při koupeli

Karel Špillar
Při koupeli

Id: 155507

akvarel/papír, rozměr 26,5 x 36,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Neugebauer - Zátiší

Josef Neugebauer
Zátiší

Id: 152506

olej/plátno, rozměr 108 x 88 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, místy poškozená malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 152201

olej/plátno/překližka, rozměr 70 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně autorův přípis pravosti

Vyvolávací cena:

21 000

Detail