Čas na serveru 14:56:55

Aukce XLVIII./2018

Jaroslav Malinský - Portrét dívky

Jaroslav Malinský
Portrét dívky

Id: 150501

olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Hermine Wagner - Přístav

Hermine Wagner
Přístav

Id: 152505

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Škrabánek - Po žních

František Škrabánek
Po žních

Id: 152606

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Jaroněk - Štramberk

Bohumír Jaroněk
Štramberk

Id: 152213

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 59 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Koblasa - Slova Jeremiášova

Jan Koblasa
Slova Jeremiášova

Id: 154601

kombinovaná technika/koláž, rozměr díla 59 x 76,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:
6 000

Detail

Aleš Lamr - Tvary

Aleš Lamr
Tvary

Id: 154603

akvarel/ruční papír, rozměr malby 72 x 54 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 150

Detail

Zdeněk Burian - Zámek

Zdeněk Burian
Zámek

Id: 153003

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo (volná tvorba)

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Emerich Fechter - Konvolut dvou kusů

Emerich Fechter
Konvolut dvou kusů

Id: 149901

olej/dřevo, rozměr každého 31,5 x 23,5 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Oldřich Vlach - Při žních

Oldřich Vlach
Při žních

Id: 150310

olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Viktor  Rolín - Rybář

Viktor Rolín
Rybář

Id: 150801

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Sivko - Karlův most

Václav Sivko
Karlův most

Id: 151004

olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Oskar Brázda - Rodinův myslitel

Oskar Brázda
Rodinův myslitel

Id: 152802

kresba tužkou/papír, rozměr kresby 14 x 31,5, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Jansa - Na řece

Václav Jansa
Na řece

Id: 154305

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ota Bubeníček - Zimní nálada

Ota Bubeníček
Zimní nálada

Id: 154908

olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na malbě, lokálně odloupnutá malba

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Salome

Neznačeno
Salome

Id: 152220

kovový odlitek, výška cca 42,5 cm, na podstavci nečitelné značení

Vyvolávací cena:

6 000

Detail