Aukce XLVIII./2018
Hermine Wagner
Přístav
Id: 152505
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
František Škrabánek
Po žních
Id: 152606
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Bohumír Jaroněk
Štramberk
Id: 152213
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 59 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Jan Koblasa
Slova Jeremiášova
Id: 154601
kombinovaná technika/koláž, rozměr díla 59 x 76,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, olištováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 500 Kč
Aleš Lamr
Tvary
Id: 154603
akvarel/ruční papír, rozměr malby 72 x 54 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 150 Kč
Zdeněk Burian
Zámek
Id: 153003
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo (volná tvorba)
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 100 Kč
Emerich Fechter
Konvolut dvou kusů
Id: 149901
olej/dřevo, rozměr každého 31,5 x 23,5 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Oldřich Vlach
Při žních
Id: 150310
olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Viktor Rolín
Rybář
Id: 150801
olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Václav Sivko
Karlův most
Id: 151004
olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 000 Kč
Oskar Brázda
Rodinův myslitel
Id: 152802
kresba tužkou/papír, rozměr kresby 14 x 31,5, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Václav Jansa
Na řece
Id: 154305
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Ota Bubeníček
Zimní nálada
Id: 154908
olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, krakeláž na malbě, lokálně odloupnutá malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Salome
Id: 152220
kovový odlitek, výška cca 42,5 cm, na podstavci nečitelné značení
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Uiberlay
Bílý dům
Id: 151005
olej/lepenka, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč