Čas na serveru 15:39:22

Aukce XLVIII./2018

  Neznačeno - Alpský motiv

Neznačeno
Alpský motiv

Id: 153709

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Stanislav  Sucharda - Z Řecka

Stanislav Sucharda
Z Řecka

Id: 154412

bronzový reliéf, rozměr cca 14 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Langer - Vřesoviště

Karel Langer
Vřesoviště

Id: 154406

olej/karton, rozměr 28 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Slunečnice

Josef Václav Směšný - Barnet
Slunečnice

Id: 124603

olej/plátno, rozměr 101 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Neugebauer - Zátiší

Josef Neugebauer
Zátiší

Id: 152506

olej/plátno, rozměr 108 x 88 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, místy poškozená malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Fritz Chwala - Nad řekou

Fritz Chwala
Nad řekou

Id: 153714

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Dítě na louce

Dítě na louce

Id: 152104

akvarel/papír, rozměr 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o Kábrtovu školu

Vyvolávací cena:
300

600

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 152208

pálená hlína, glazováno, rozměr v průměru cca 22,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jiří Georg Dokoupil - Rodina

Jiří Georg Dokoupil
Rodina

Id: 152107

grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jana Bohatová - Květ a plod

Jana Bohatová
Květ a plod

Id: 154413

dřevěný reliéf, rozměr cca 31 x 50 cm, oboustranná řezba, signováno a datováno, na boční straně původní prodejní štítek z Díla

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 48

Salvador Dalí - Portrét Galy

Salvador Dalí
Portrét Galy

Id: 154504

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole číslováno 230/500, značený papír, zaskleno, rámováno, získáno ze soukromé sbírky PhDr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Vojtěch Pernica - Strýc Sedlář

Vojtěch Pernica
Strýc Sedlář

Id: 152402

olej/karton, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Alfréd Šnábl - Akt

Alfréd Šnábl
Akt

Id: 153710

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 54 cm, signováno vlevo nahoře s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Bílek - Bez názvu

František Bílek
Bez názvu

Id: 154302

bronzový reliéf, rozměr cca 25 x 17,5 cm, nesignováno, celkový rozměr s podkladovou deskou 36 x 26 cm, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Zdeněk Burian - Profesor

Zdeněk Burian
Profesor

Id: 153004

tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 12,5 cm, signováno, paspartováno, volně loženo, ilustrace z knihy Plutonie

Vyvolávací cena:

9 500

Detail