Čas na serveru 20:14:36

Aukce XLVIII./2018

Zdeněk Burian - Na lovu

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 153001

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 19 x 27,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole, popsáno vlevo dole, jedná se o ilustraci z knihy Závoj zeleného ticha - Rudolf Luskač

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Kasper Zelechowski - Studie dívky

Kasper Zelechowski
Studie dívky

Id: 152011

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1909, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Fritz Chwala - U jezera

Fritz Chwala
U jezera

Id: 154901

olej/plátno, rozměr 50 x 82 cm, signováno vpravo dole, poničený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan  Zrzavý - Orientální krajina

Orientální krajina

Id: 143115

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 10,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František  Tichý - Tanečnice

František Tichý
Tanečnice

Id: 152301

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Karol Schicho - Rozbřesk

Karol Schicho
Rozbřesk

Id: 152114

olej/plátno/dřevo, rozměr 18 x 23,5 cm, nesignováno, vzácný autor Haushoferovy školy, doba vzniku kolem 1855, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ladislav Hlávka - Vlak u řeky

Ladislav Hlávka
Vlak u řeky

Id: 152215

olej/plátno, rozměr 63 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

12 600

Detail

Jaroslav Malinský - V kostele

Jaroslav Malinský
V kostele

Id: 150502

olej/plátno, rozměr 58 x 83,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Koně na poli

Vojtěch Sedláček
Koně na poli

Id: 152603

tempera/papír, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

Jaroslav Herbst - Dívka s kyticí

Jaroslav Herbst
Dívka s kyticí

Id: 150303

olej/překližka, rozměr 45 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba na několika místech

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 151701

papírový reliéf, velikost listu 45 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., roz vzniku 2009, z cyklu Celý rok 1, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Líbal - Krkonoše

František Líbal
Krkonoše

Id: 153103

olej/karton, rozměr 24 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 21, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Vlastimil  Kačírek - Žně v Ratajích

Vlastimil Kačírek
Žně v Ratajích

Id: 155512

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 63 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

11 600

Detail

Příhozy: 49

Karel Jan Sigmund - Vzrostlé stromy

Karel Jan Sigmund
Vzrostlé stromy

Id: 152217

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, singováno vpravo dole, otluky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Žena s hvězdou

Vladimír Jan Hnízdo
Žena s hvězdou

Id: 151801

olej/sololit, rozměr 45,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 400

Detail