Aukce XLVIII./2018
Karel Jan Sigmund
Zimní slunéčko
Id: 154903
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
František Bílek
Bez názvu
Id: 154302
bronzový reliéf, rozměr cca 25 x 17,5 cm, nesignováno, celkový rozměr s podkladovou deskou 36 x 26 cm, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
František Tichý
Bílá černoška
Id: 152302
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Jan Brychta
Zátiší s kyticí a lampou
Id: 153707
olej/karton, rozměr 55 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
19 000 Kč
Jaroslav Grus
Řeka se sluncem
Id: 150703
olej/karton, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 600 Kč
Stanislaw Zukowski
Zimní les
Id: 149701
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Emil Filla
Zápas s býkem
Id: 151201
suchá jehla/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, vlevo dole číslováno 13/306, původní list lokálně znečištěn, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Gustav Macoun
Kameničky
Id: 154411
olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Karel Souček (Bor)
Rozhovor
Id: 155513
tempera/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě zaskleno i rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Antonín Augusta
Zasněžené chaloupky
Id: 152010
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
18 500 Kč
Vojtěch Sedláček
S povozem
Id: 150201
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole, na zadní straně malba tuží s pozůstalostním razítkem, oboustranně zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 48
Nahoru, dolu
Id: 151702
papírový reliéf, velikost listu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2001, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
František Líbal
Mraky nad rybníkem Kaclířov
Id: 152106
olej/plátno, rozměr 38 x 61 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Hlavy
Id: 156201
barevná litografie/papír, rozměr listu 61 x 47 cm, signováno, datováno uprostřed dole s věnováním, volně loženo, nerámováno, lokálně zašpiněno a poškozeno lepidlem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Jaroslav Panuška
Tulák
Id: 153705
olej/lepenka, rozměr 25 x 17 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 333 Kč