Čas na serveru 09:10:14

Aukce XLVIII./2018

Vilém Havránek - Krajina v pohraničí

Vilém Havránek
Krajina v pohraničí

Id: 152113

olej/dřevo, rozměr 16 x 28 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, původem z autorovy pozůstalosti, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Zimní slunéčko

Karel Jan Sigmund
Zimní slunéčko

Id: 154903

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Bílek - Bez názvu

František Bílek
Bez názvu

Id: 154302

bronzový reliéf, rozměr cca 25 x 17,5 cm, nesignováno, celkový rozměr s podkladovou deskou 36 x 26 cm, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František  Tichý - Bílá černoška

František Tichý
Bílá černoška

Id: 152302

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Brychta - Zátiší s kyticí a lampou

Jan Brychta
Zátiší s kyticí a lampou

Id: 153707

olej/karton, rozměr 55 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

19 000

Detail

Jaroslav Grus - Řeka se sluncem

Jaroslav Grus
Řeka se sluncem

Id: 150703

olej/karton, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Stanislaw Zukowski - Zimní les

Stanislaw Zukowski
Zimní les

Id: 149701

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Emil Filla - Zápas s býkem

Emil Filla
Zápas s býkem

Id: 151201

suchá jehla/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, vlevo dole číslováno 13/306, původní list lokálně znečištěn, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 154411

olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Karel Souček (Bor) - Rozhovor

Karel Souček (Bor)
Rozhovor

Id: 155513

tempera/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě zaskleno i rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Antonín  Augusta - Zasněžené chaloupky

Antonín Augusta
Zasněžené chaloupky

Id: 152010

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

18 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - S povozem

Vojtěch Sedláček
S povozem

Id: 150201

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole, na zadní straně malba tuží s pozůstalostním razítkem, oboustranně zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Nahoru, dolu

Nahoru, dolu

Id: 151702

papírový reliéf, velikost listu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2001, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František Líbal - Mraky nad rybníkem Kaclířov

František Líbal
Mraky nad rybníkem Kaclířov

Id: 152106

olej/plátno, rozměr 38 x 61 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jiří Anderle - Hlavy

Hlavy

Id: 156201

barevná litografie/papír, rozměr listu 61 x 47 cm, signováno, datováno uprostřed dole s věnováním, volně loženo, nerámováno, lokálně zašpiněno a poškozeno lepidlem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail