Čas na serveru 08:14:03

Aukce XLVIII./2018

Vojtěch Pernica - Prosluněný den

Vojtěch Pernica
Prosluněný den

Id: 153711

olej/překližka, rozměr 48 x 61 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 553

Detail

Emil Filla - Zápas s býkem

Emil Filla
Zápas s býkem

Id: 151201

suchá jehla/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, vlevo dole číslováno 13/306, původní list lokálně znečištěn, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Stavení v krajině

Vojtěch Sedláček
Stavení v krajině

Id: 150202

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 001

Detail

Příhozy: 72

Václav Sivko - Karlův most

Václav Sivko
Karlův most

Id: 151004

olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 82

Jindřich Fürst - Rybník u Křince

Jindřich Fürst
Rybník u Křince

Id: 152005

olej/karton, rozměr 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Josef Ullmann - Podzim

Josef Ullmann
Podzim

Id: 152501

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

36 000

Detail

  Neznačeno - Concarneau

Neznačeno
Concarneau

Id: 152504

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 38 cm, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1928, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

161 000

Detail

Příhozy: 136

Antonín Chittussi - Zimní krajina s Řípem

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 150101

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zažloutlý lak, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
25 000

110 000

Detail

Účastníci: 18

Jaroslav Herbst - Dívka s kyticí

Jaroslav Herbst
Dívka s kyticí

Id: 150303

olej/překližka, rozměr 45 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba na několika místech

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 152201

olej/plátno/překližka, rozměr 70 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně autorův přípis pravosti

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Milan Chabera - Chvilku sama

Milan Chabera
Chvilku sama

Id: 154101

akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:
10 000

79 000

Detail

Příhozy: 62

Nora Musatová - Ruský Nový rok

Nora Musatová
Ruský Nový rok

Id: 151101

podmalba na skle, rozměr malby 64 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Karol Schicho - Rozbřesk

Karol Schicho
Rozbřesk

Id: 152114

olej/plátno/dřevo, rozměr 18 x 23,5 cm, nesignováno, vzácný autor Haushoferovy školy, doba vzniku kolem 1855, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Hubáček - Přístav Pireus

Josef Hubáček
Přístav Pireus

Id: 155201

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

40 000

Detail