Čas na serveru 08:21:19

Aukce XLVIII./2018

Jiří Zeman - Kompozice

Jiří Zeman
Kompozice

Id: 152008

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Zdeněk Burian - Na lovu

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 153001

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 19 x 27,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole, popsáno vlevo dole, jedná se o ilustraci z knihy Závoj zeleného ticha - Rudolf Luskač

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - Španělka

Neznačeno
Španělka

Id: 149604

olej/dřevo, rozměr 28,5 x 18,5 cm, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

15 501

Detail

František Kaván - Krajina z Českého ráje

František Kaván
Krajina z Českého ráje

Id: 152610

olej/lepenka, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
20 000

76 000

Detail

Příhozy: 60

Karel Špillar - Při koupeli

Karel Špillar
Při koupeli

Id: 155507

akvarel/papír, rozměr 26,5 x 36,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Líbal - Karlův most

František Líbal
Karlův most

Id: 153102

olej/karton, rozměr 29,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1960, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 152203

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr každého 18,5 x 15,5 cm, nesignováno, zaskleno, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Pradlenky

Neznačeno
Pradlenky

Id: 152102

olej/karton, rozměr 33,5 x 40 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, volné v rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Klimeš - Balvany v lese

František Klimeš
Balvany v lese

Id: 150903

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé pole

Rozkvetlé pole

Id: 152503

olej/plátno, rozměr 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Holeček - Lodě na horizontu

Jaroslav Holeček
Lodě na horizontu

Id: 153602

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Karel Schauer - Z českomoravské vysočiny

Karel Schauer
Z českomoravské vysočiny

Id: 152608

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně autorův záruční list

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 149603

akvarel/papír, rozměr 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Jaroš - U šperkovnice

Bohumil Jaroš
U šperkovnice

Id: 153702

olej/lepenka, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 099

Detail

Karel Petrbauer - Žně

Karel Petrbauer
Žně

Id: 150311

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, singováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 300

Detail