Aukce XLVIII./2018
Antonín Procházka
Dravci
Id: 152602
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 58 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
31 000 Kč
Ludvík Kuba
Dívka v ateliéru
Id: 152001
olej/plátno, rozměr 56 x 38 cm, nesignováno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
29 000 Kč
Josef Král
Na řece
Id: 152103
olej/překližka, rozměr 27 x 37 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Boris Jirků
Stoupání radosti a veselí
Id: 153202
olej/dřevo, rozměr včetně autorského rámování 34,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 500 Kč
Alois Kalvoda
Rozkvetlé okno
Id: 153706
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč
Bohuslav Dvořák
Rozkvetlá stráň
Id: 154404
olej/karton, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
Jan Honsa
Břízy
Id: 154407
olej/karton, rozměr 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 050 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Slunečnice
Id: 124603
olej/plátno, rozměr 101 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
František Slabý
Lovecký pes
Id: 149602
olej/plátno, rozměr 19,5 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
27 000 Kč
Jaroslav Klápště
Zátiší
Id: 155520
olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 49
Václav Brožík
Studie rytíře
Id: 149601
akvarel/papír, rozměr 40 x 18 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
26 500 Kč
Boris Jirků
Parno v Santa Cruz
Id: 150804
olej/sololit, rozměr včetně autorského rámu 68,5 x 70,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 500 Kč
Dáma v klobouku
Id: 150603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 49
Karel Rašek
Slunce na louce
Id: 152004
olej/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně studie, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Boris Jirků
Maska smíchu
Id: 153201
olej/sololit, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo uprostřed, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč