Čas na serveru 21:02:12

Aukce XLVIII./2018

Endre  Nemes - Zvukové stopy

Endre Nemes
Zvukové stopy

Id: 155401

olej/překližka, rozměr 38 x 46,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

32 000

Detail

Antonín Procházka - Dravci

Antonín Procházka
Dravci

Id: 152602

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 58 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

31 000

Detail

Ludvík Kuba - Dívka v ateliéru

Ludvík Kuba
Dívka v ateliéru

Id: 152001

olej/plátno, rozměr 56 x 38 cm, nesignováno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

29 000

Detail

Josef Král - Na řece

Josef Král
Na řece

Id: 152103

olej/překližka, rozměr 27 x 37 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Boris Jirků - Stoupání radosti a veselí

Boris Jirků
Stoupání radosti a veselí

Id: 153202

olej/dřevo, rozměr včetně autorského rámování 34,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Alois Kalvoda - Rozkvetlé okno

Alois Kalvoda
Rozkvetlé okno

Id: 153706

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Bohuslav Dvořák - Rozkvetlá stráň

Bohuslav Dvořák
Rozkvetlá stráň

Id: 154404

olej/karton, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Honsa - Břízy

Jan Honsa
Břízy

Id: 154407

olej/karton, rozměr 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

27 050

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Slunečnice

Josef Václav Směšný - Barnet
Slunečnice

Id: 124603

olej/plátno, rozměr 101 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Slabý - Lovecký pes

František Slabý
Lovecký pes

Id: 149602

olej/plátno, rozměr 19,5 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

27 000

Detail

Jaroslav Klápště - Zátiší

Jaroslav Klápště
Zátiší

Id: 155520

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 49

Václav Brožík - Studie rytíře

Václav Brožík
Studie rytíře

Id: 149601

akvarel/papír, rozměr 40 x 18 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
7 500

26 500

Detail

Boris Jirků - Parno v Santa Cruz

Boris Jirků
Parno v Santa Cruz

Id: 150804

olej/sololit, rozměr včetně autorského rámu 68,5 x 70,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Adolf Born - Dáma v klobouku

Dáma v klobouku

Id: 150603

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 49

Karel Rašek - Slunce na louce

Karel Rašek
Slunce na louce

Id: 152004

olej/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně studie, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

25 000

Detail