Čas na serveru 17:10:09

Aukce XLVIII./2018

Olbram Zoubek - Nahoru, dolu

Nahoru, dolu

Id: 151702

papírový reliéf, velikost listu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2001, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Georges Kars - Návrh plakátu

Georges Kars
Návrh plakátu

Id: 152801

barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 42 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

József (Josif Josifovič) Boksay - Od Jadranu

József (Josif Josifovič) Boksay
Od Jadranu

Id: 154202

pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oboustranně zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 153601

olej/plátno, rozměr 36 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno 1966, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

42 900

Detail

Alois Kalvoda - V aleji

Alois Kalvoda
V aleji

Id: 152604

olej/překližka, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, krakelováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
6 000

58 000

Detail

Příhozy: 61

Vincenc Beneš - Pohled na město Písek

Vincenc Beneš
Pohled na město Písek

Id: 154401

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Josef Navrátil - Rybáři

Josef Navrátil
Rybáři

Id: 150319

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

23 000

Detail

Alois Kalvoda - Rozkvetlé okno

Alois Kalvoda
Rozkvetlé okno

Id: 153706

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Otakar Mrkvička - Sedící dívka

Otakar Mrkvička
Sedící dívka

Id: 152205

akvarel/lepenka, rozměr 23 x 18 cm, signováno monogramem i celým jménem ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Žena s hvězdou

Vladimír Jan Hnízdo
Žena s hvězdou

Id: 151801

olej/sololit, rozměr 45,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 400

Detail

Viktor  Rolín - Rybář

Viktor Rolín
Rybář

Id: 150801

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Uiberlay - Bílý dům

Jaroslav Uiberlay
Bílý dům

Id: 151005

olej/lepenka, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 151701

papírový reliéf, velikost listu 45 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., roz vzniku 2009, z cyklu Celý rok 1, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Vlach - Při žních

Oldřich Vlach
Při žních

Id: 150310

olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Bohumír Jaroněk - Pod Štramberkem

Bohumír Jaroněk
Pod Štramberkem

Id: 152212

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 51 x 61 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail