Čas na serveru 03:59:41

Aukce XLVIII./2018

Vincenc Beneš - Pohled na město Písek

Vincenc Beneš
Pohled na město Písek

Id: 154401

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Stanislav Holý - Království zvířat

Stanislav Holý
Království zvířat

Id: 154604

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 600

Detail

Příhozy: 50

Gustav Macoun - Stromořadí

Gustav Macoun
Stromořadí

Id: 150803

olej/karton, rozměr 36 x 42 cm, signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Helena Emingerová - U okna

Helena Emingerová
U okna

Id: 154304

olej/deska, rozměr 34 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

15 509

Detail

  Neznačeno - Španělka

Neznačeno
Španělka

Id: 149604

olej/dřevo, rozměr 28,5 x 18,5 cm, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

15 501

Detail

Adolf Born - Loučení

Loučení

Id: 150602

litografie/papír, velikost tisku 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Salvador Dalí - Portrét Galy

Salvador Dalí
Portrét Galy

Id: 154504

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole číslováno 230/500, značený papír, zaskleno, rámováno, získáno ze soukromé sbírky PhDr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Přístav

Přístav

Id: 155702

olej/plátno, rozměr 26 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 002

Detail

  Autor neurčen - Na pěšince

Na pěšince

Id: 154409

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Autor neurčen - Před chalupou

Před chalupou

Id: 154410

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Souček (Bor) - V pasáži

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 155510

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Loukota - Čtenářka

Josef Loukota
Čtenářka

Id: 150302

olej/pláno, rozměr 50 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Kamil Linhart - Horizontální linie

Kamil Linhart
Horizontální linie

Id: 151001

olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupky

Ota Bubeníček
Chaloupky

Id: 151401

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

František Dvořák Brunner - Děti na louce

František Dvořák Brunner
Děti na louce

Id: 152207

olej/karton, velikost v průměru cca 24 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail