Aukce XLVIII./2018
Vincenc Beneš
Pohled na město Písek
Id: 154401
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč
Stanislav Holý
Království zvířat
Id: 154604
kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 600 Kč
Příhozy: 50
Gustav Macoun
Stromořadí
Id: 150803
olej/karton, rozměr 36 x 42 cm, signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Helena Emingerová
U okna
Id: 154304
olej/deska, rozměr 34 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 509 Kč
Neznačeno
Španělka
Id: 149604
olej/dřevo, rozměr 28,5 x 18,5 cm, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 501 Kč
Loučení
Id: 150602
litografie/papír, velikost tisku 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Salvador Dalí
Portrét Galy
Id: 154504
litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole číslováno 230/500, značený papír, zaskleno, rámováno, získáno ze soukromé sbírky PhDr. Michala Bycka
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Přístav
Id: 155702
olej/plátno, rozměr 26 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 002 Kč
Na pěšince
Id: 154409
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Před chalupou
Id: 154410
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Karel Souček (Bor)
V pasáži
Id: 155510
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Josef Loukota
Čtenářka
Id: 150302
olej/pláno, rozměr 50 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
Kamil Linhart
Horizontální linie
Id: 151001
olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Ota Bubeníček
Chaloupky
Id: 151401
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 600 Kč
František Dvořák Brunner
Děti na louce
Id: 152207
olej/karton, velikost v průměru cca 24 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč