Čas na serveru 04:23:09

Aukce XLVIII./2018

Jaroslav Herbst - Kytice

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 150301

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vojtěch Pernica - Prosluněný den

Vojtěch Pernica
Prosluněný den

Id: 153711

olej/překližka, rozměr 48 x 61 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 553

Detail

Jan Slavíček - Zátiší s jablky

Jan Slavíček
Zátiší s jablky

Id: 150001

olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Zdeněk Burian - Profesor

Zdeněk Burian
Profesor

Id: 153004

tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 12,5 cm, signováno, paspartováno, volně loženo, ilustrace z knihy Plutonie

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Zdeněk Burian - Profesoři

Zdeněk Burian
Profesoři

Id: 153005

tuž/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, ilustrace z knihy Plutonie

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Václav Sivko - Krejčovská panna

Václav Sivko
Krejčovská panna

Id: 154301

kombinovaná technika/papír, rozměr oválu cca 29,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

9 099

Detail

  Neznačeno - Alpský motiv

Neznačeno
Alpský motiv

Id: 153709

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Helena Emingerová - Podobizna

Helena Emingerová
Podobizna

Id: 154303

pastel/papír, rozměr 33 x 28 cm, datováno vpravo dole, na zadní straně popis k výstavě, kde byl obraz reprodukován, zaskleno, oděrky na rámu, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ladislav Janouch - Žena

Ladislav Janouch
Žena

Id: 152219

kovová slitina, výška 48,5 cm, signováno na plintě

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Rybník na konci léta

Rybník na konci léta

Id: 152209

olej/dřevo, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Jaroslav Ronek - Na nádraží

Jaroslav Ronek
Na nádraží

Id: 150304

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém Ströminger - Konvolut dvou kusů

Vilém Ströminger
Konvolut dvou kusů

Id: 151901

olej/plátno, rozměr každého 23,5 x 31,5 cm, jeden obraz signován vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, otřená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Miloslav  Holý - Chalupy ve Slatině

Miloslav Holý
Chalupy ve Slatině

Id: 154405

olej/karton, rozměr 21 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Průhled lesem

Neznačeno
Průhled lesem

Id: 152012

olej/plátno, rozměr 60 x 29 cm, Mařákova škola, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Schlosser - Velká pardubická

Robert Schlosser
Velká pardubická

Id: 149903

kombinovaná technika/papír, rozměr 47 x 89 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail