Čas na serveru 03:37:11

Aukce XLVIII./2018

József (Josif Josifovič) Boksay - Podzim pod skalou

József (Josif Josifovič) Boksay
Podzim pod skalou

Id: 154201

olej/karton, rozměr 70 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, lehce poškozený rám, lehce prohnutý karton, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Detail

Otakar Hůrka - Roubenky v zimě

Otakar Hůrka
Roubenky v zimě

Id: 154402

olej/karton, rozměr 35 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 566

Detail

Zdeněk Hajný - Proměna

Zdeněk Hajný
Proměna

Id: 152902

olej/plátno, rozměr 41 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Jaroslav Herbst - Kytice ve váze

Jaroslav Herbst
Kytice ve váze

Id: 150315

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Horace Antoine Fonville - U jezera

Horace Antoine Fonville
U jezera

Id: 152508

olej/plátno, rozměr 68 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, 19. století

Vyvolávací cena:

50 100

Detail

Příhozy: 73

Jakub Obrovský - Milenci

Jakub Obrovský
Milenci

Id: 150307

olej/dřevo, rozměr 48 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 62

Jaroslav Panuška - Tulák

Jaroslav Panuška
Tulák

Id: 153705

olej/lepenka, rozměr 25 x 17 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 333

Detail

Jan Brychta - Zátiší s kyticí a lampou

Jan Brychta
Zátiší s kyticí a lampou

Id: 153707

olej/karton, rozměr 55 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

19 000

Detail

Jan  Novopacký - Vesnička se stromy

Jan Novopacký
Vesnička se stromy

Id: 152006

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 51

Kristian Kodet - Svůdná

Kristian Kodet
Svůdná

Id: 155301

olej/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, přiložen autorský certifikát k dílu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Král - Na řece

Josef Král
Na řece

Id: 152103

olej/překližka, rozměr 27 x 37 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Endre  Nemes - Zvukové stopy

Endre Nemes
Zvukové stopy

Id: 155401

olej/překližka, rozměr 38 x 46,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

32 000

Detail

Helena Emingerová - U okna

Helena Emingerová
U okna

Id: 154304

olej/deska, rozměr 34 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

15 509

Detail

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 154411

olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Stanislaw Zukowski - Zimní les

Stanislaw Zukowski
Zimní les

Id: 149701

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail