Čas na serveru 10:51:49

Aukce XLVIII./2018

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 152701

cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

235 000

Detail

Milan Chabera - Jižní typ

Milan Chabera
Jižní typ

Id: 154102

akryl/koláž/olej/plátno, rozměr 115 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:
12 000

78 000

Detail

Příhozy: 63

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Příhozy: 75

Alois Kalvoda - Trosky

Alois Kalvoda
Trosky

Id: 154408

olej/karton, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

33 000

Detail

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 153801

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

Detail

Příhozy: 93

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 153902

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:
15 000

87 000

Detail

Příhozy: 80

Vilém Havránek - Krajina v pohraničí

Vilém Havránek
Krajina v pohraničí

Id: 152113

olej/dřevo, rozměr 16 x 28 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, původem z autorovy pozůstalosti, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Kaván - Říční zátočina

František Kaván
Říční zátočina

Id: 153901

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobná oděrka v malbě, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

95 600

Detail

Příhozy: 82

Gustav Macoun - Zima

Gustav Macoun
Zima

Id: 154403

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 52

Bohumír Jaroněk - Štramberk

Bohumír Jaroněk
Štramberk

Id: 152213

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 59 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Dvořák - Rozkvetlá stráň

Bohuslav Dvořák
Rozkvetlá stráň

Id: 154404

olej/karton, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Stanislav Lolek - Na pastvě

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 155101

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, rok vzniku cca 1904, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 153703

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Boris Jirků - Stoupání radosti a veselí

Boris Jirků
Stoupání radosti a veselí

Id: 153202

olej/dřevo, rozměr včetně autorského rámování 34,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Josef Bárta - Jaro na vsi

Josef Bárta
Jaro na vsi

Id: 152105

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, rok vzniku kolem 1903, na rubu přípis místa určení, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

39 000

Detail