Aukce XLVIII./2018
František Pečínka
V polích
Id: 151006
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, otluky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti od PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Bohumír Jaroněk
Pod Štramberkem
Id: 152212
barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 51 x 61 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Otakar Hůrka
Roubenky v zimě
Id: 154402
olej/karton, rozměr 35 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 566 Kč
Jan Kutálek
Sova
Id: 152226
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 17 x 14,5 cm, signováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 550 Kč
Georg Kolbe
Sedící akt
Id: 150401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
Neznačeno
Na jezeře
Id: 152211
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, konec 19. století, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Nora Musatová
Pražský Sabbath
Id: 151103
podmalba na skle, rozměr malby 54 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 100 Kč
Karel Langer
U kostela
Id: 152109
pastel/karton, rozměr 53 x 49 cm, signováno vpravo dole, rok vzniku kolem 1900, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
Alena Čermáková
Šeříky na okně
Id: 150904
olej/sololit, rozměr 96 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Nora Musatová
Ruský Nový rok
Id: 151101
podmalba na skle, rozměr malby 64 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč
Josef Krčil
Kutná Hora
Id: 153708
olej/plátno, rozměr 55 x 57 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Alfréd Seifert
Dívka s květinou
Id: 154912
olej/dřevo, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Měsíc nad Zemí
Id: 151802
olej/karton, rozměr malby 46,7 x 37,2 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, pozůstalostní a výstavní razítka na zadní straně, malba na několika místech drobně oloupána, autorsky adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 999 Kč
Bretagne
Id: 153712
olej/dřevo, rozměr 38 x 53 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 600 Kč
Jaroslav Malinský
Portrét dívky
Id: 150501
olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč