Čas na serveru 03:19:32

Aukce XLVIII./2018

Bohumír Jaroněk - Údolí s chaloupkami

Bohumír Jaroněk
Údolí s chaloupkami

Id: 150309

barevný dřevoryt/lepenka, rozměr listu 45 x 61 cm, singováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Pečínka - V polích

František Pečínka
V polích

Id: 151006

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, otluky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti od PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Bohumír Jaroněk - Pod Štramberkem

Bohumír Jaroněk
Pod Štramberkem

Id: 152212

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 51 x 61 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Otakar Hůrka - Roubenky v zimě

Otakar Hůrka
Roubenky v zimě

Id: 154402

olej/karton, rozměr 35 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 566

Detail

Jan Kutálek - Sova

Jan Kutálek
Sova

Id: 152226

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 17 x 14,5 cm, signováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 550

Detail

Georg Kolbe - Sedící akt

Georg Kolbe
Sedící akt

Id: 150401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Neznačeno - Na jezeře

Neznačeno
Na jezeře

Id: 152211

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, konec 19. století, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Nora Musatová - Pražský Sabbath

Nora Musatová
Pražský Sabbath

Id: 151103

podmalba na skle, rozměr malby 54 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

7 100

Detail

Karel Langer - U kostela

Karel Langer
U kostela

Id: 152109

pastel/karton, rozměr 53 x 49 cm, signováno vpravo dole, rok vzniku kolem 1900, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Alena Čermáková - Šeříky na okně

Alena Čermáková
Šeříky na okně

Id: 150904

olej/sololit, rozměr 96 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Nora Musatová - Ruský Nový rok

Nora Musatová
Ruský Nový rok

Id: 151101

podmalba na skle, rozměr malby 64 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Josef Krčil - Kutná Hora

Josef Krčil
Kutná Hora

Id: 153708

olej/plátno, rozměr 55 x 57 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Alfréd Seifert - Dívka s květinou

Alfréd Seifert
Dívka s květinou

Id: 154912

olej/dřevo, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Měsíc nad Zemí

Vladimír Jan Hnízdo
Měsíc nad Zemí

Id: 151802

olej/karton, rozměr malby 46,7 x 37,2 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, pozůstalostní a výstavní razítka na zadní straně, malba na několika místech drobně oloupána, autorsky adjustováno

Vyvolávací cena:

6 999

Detail

  Autor neurčen - Bretagne

Bretagne

Id: 153712

olej/dřevo, rozměr 38 x 53 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 600

Detail