Čas na serveru 20:07:11

Aukce XLVIII./2018

  Autor neurčen - Chalupa u vody

Chalupa u vody

Id: 152013

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 49 x 69 cm signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail

Zdeněk Burian - Na lovu

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 151303

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 23 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jiří Georg Dokoupil - Rodina

Jiří Georg Dokoupil
Rodina

Id: 152107

grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Karel Souček (Bor) - U dlouhého stolu

Karel Souček (Bor)
U dlouhého stolu

Id: 155518

kvaš/lepenka, rozměr 23,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

  Autor neurčen - Krajina

Krajina

Id: 150902

olej/plátno, rozměr 29 x 41 cm, signováno vpravo dole Kotalík, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Líbal - Karlův most

František Líbal
Karlův most

Id: 153102

olej/karton, rozměr 29,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1960, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Michl - Domky v krajině

František Michl
Domky v krajině

Id: 152111

olej/sololit, rozměr 28 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jaroslav Heřmanský - Podzim

Jaroslav Heřmanský
Podzim

Id: 150704

olej/karton, rozměr 47 x 56 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

E.S. Mírohorský - Konvolut dvou kusů

E.S. Mírohorský
Konvolut dvou kusů

Id: 152206

1) kolorovaná kresba/papír, rozměr 22 x 18 cm, datováno vpravo dole, popis na zadní straně, zaskleno, poškozený rám; 2) akvarel/papír, rozměr 23 x 30 cm, zaskleno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jiří Georg Dokoupil - Na nádraží

Jiří Georg Dokoupil
Na nádraží

Id: 152108

grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 38 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 149603

akvarel/papír, rozměr 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schauer - Z českomoravské vysočiny

Karel Schauer
Z českomoravské vysočiny

Id: 152608

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně autorův záruční list

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Karel Petrbauer - Žně

Karel Petrbauer
Žně

Id: 150311

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, singováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 300

Detail

  Neznačeno - Pradlenky

Neznačeno
Pradlenky

Id: 152102

olej/karton, rozměr 33,5 x 40 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, volné v rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef Drha - Políčko s roubenkou

Josef Drha
Políčko s roubenkou

Id: 152601

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail