Čas na serveru 01:59:12

Aukce XLVIII./2018

Bedřich  Havránek - U brodu

Bedřich Havránek
U brodu

Id: 155202

akvarel/papír, rozměr 20 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěná malba, lokálně otřený povrch, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 52

  Neznačeno - Zátiší

Neznačeno
Zátiší

Id: 154605

olej/karton, rozměr 35,5 x 45,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

2 300

Detail

František Motyčka - Se sklenkou

František Motyčka
Se sklenkou

Id: 154911

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Hudební nástroje

Hudební nástroje

Id: 155514

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

Gustav  Porš - Z české vesnice

Gustav Porš
Z české vesnice

Id: 154909

malba/karton, rozměr 17 x 22,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Karel Souček (Bor) - Les

Karel Souček (Bor)
Les

Id: 155503

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Mořské poběří

Mořské poběří

Id: 154913

olej/plátno, rozměr 35,5 x 61 cm, signováno vpravo dole AL. Maximov, rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

Jiří Anderle - Hlavy

Hlavy

Id: 156201

barevná litografie/papír, rozměr listu 61 x 47 cm, signováno, datováno uprostřed dole s věnováním, volně loženo, nerámováno, lokálně zašpiněno a poškozeno lepidlem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František Emler - Kytice

František Emler
Kytice

Id: 152216

olej/sololit, rozměr 59 x 43 cm, signováno vpavo dole, autorsky rámováno, otřená mlaba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Ladislav Hlávka - Daleký kraj

Ladislav Hlávka
Daleký kraj

Id: 152214

olej/plátno, rozměr 63 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

  Neznačeno - Průhled lesem

Neznačeno
Průhled lesem

Id: 152012

olej/plátno, rozměr 60 x 29 cm, Mařákova škola, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Aleš Lamr - Tvary

Aleš Lamr
Tvary

Id: 154603

akvarel/ruční papír, rozměr malby 72 x 54 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 150

Detail

Adolf Born - Modrovous

Modrovous

Id: 150601

litografie/papír, velikost tisku 35 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 22/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 53

Milada Šindlerová-Vokáčová - Zátiší

Milada Šindlerová-Vokáčová
Zátiší

Id: 154914

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě olištováno, provenience sbírka krajináře a portrétisty Arnold Koblitze (Vys. Mýto 1883 – Praha 1933)

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Mario Stretti - Krajina

Mario Stretti
Krajina

Id: 152223

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativní poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail