Aukce XLVIII./2018
Chalupa u vody
Id: 152013
kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 49 x 69 cm signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
5 500 Kč
Zdeněk Burian
Na lovu
Id: 151303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 23 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 000 Kč
Jiří Georg Dokoupil
Rodina
Id: 152107
grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Karel Souček (Bor)
U dlouhého stolu
Id: 155518
kvaš/lepenka, rozměr 23,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč
Krajina
Id: 150902
olej/plátno, rozměr 29 x 41 cm, signováno vpravo dole Kotalík, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč
František Líbal
Karlův most
Id: 153102
olej/karton, rozměr 29,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1960, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč
František Michl
Domky v krajině
Id: 152111
olej/sololit, rozměr 28 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Jaroslav Heřmanský
Podzim
Id: 150704
olej/karton, rozměr 47 x 56 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
E.S. Mírohorský
Konvolut dvou kusů
Id: 152206
1) kolorovaná kresba/papír, rozměr 22 x 18 cm, datováno vpravo dole, popis na zadní straně, zaskleno, poškozený rám; 2) akvarel/papír, rozměr 23 x 30 cm, zaskleno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Jiří Georg Dokoupil
Na nádraží
Id: 152108
grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 38 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Josef Jambor
Krajina
Id: 149603
akvarel/papír, rozměr 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Karel Schauer
Z českomoravské vysočiny
Id: 152608
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně autorův záruční list
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Karel Petrbauer
Žně
Id: 150311
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, singováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 300 Kč
Neznačeno
Pradlenky
Id: 152102
olej/karton, rozměr 33,5 x 40 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, volné v rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Josef Drha
Políčko s roubenkou
Id: 152601
olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč