Čas na serveru 08:13:47

Aukce XLVIII./2018

Zdeněk Hajný - Podzim

Zdeněk Hajný
Podzim

Id: 149801

olej/plátno, rozměr 40 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 83

Viktor Oliva - Políčko

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

78 000

Detail

Příhozy: 57

Milan Chabera - Jižní typ

Milan Chabera
Jižní typ

Id: 154102

akryl/koláž/olej/plátno, rozměr 115 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:
12 000

78 000

Detail

Příhozy: 63

František Kaván - Krajina z Českého ráje

František Kaván
Krajina z Českého ráje

Id: 152610

olej/lepenka, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
20 000

76 000

Detail

Příhozy: 60

József (Josif Josifovič) Boksay - Podzim pod skalou

József (Josif Josifovič) Boksay
Podzim pod skalou

Id: 154201

olej/karton, rozměr 70 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, lehce poškozený rám, lehce prohnutý karton, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Detail

Alois Kalvoda - Břízy

Alois Kalvoda
Břízy

Id: 150503

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 66

Ota Bubeníček - Větrný den

Ota Bubeníček
Větrný den

Id: 152605

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 57

  Autor neurčen - Ponte Vecchio - Florencie

Ponte Vecchio - Florencie

Id: 152222

olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, nečitelně signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, zašpiněno

Vyvolávací cena:

67 500

Detail

Příhozy: 64

Václav Zapadlík - Walter junior

Václav Zapadlík
Walter junior

Id: 150604

kvaš/papír, rozměr 41 x 58 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

63 000

Detail

Příhozy: 103

Alois Kalvoda - V aleji

Alois Kalvoda
V aleji

Id: 152604

olej/překližka, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, krakelováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
6 000

58 000

Detail

Příhozy: 61

Jan  Zrzavý - Kompozice s benátskými motivy

Kompozice s benátskými motivy

Id: 142104

pastel/papír, rozměr kresby 7,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

57 235

Detail

Příhozy: 72

Jan  Zrzavý - Z Francie

Z Francie

Id: 143123

kresba/papír, rozměr 31 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Markéta

Markéta

Id: 151704

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1979, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

55 000

Detail

Jan Rapin - Paganini

Jan Rapin
Paganini

Id: 151601

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Horace Antoine Fonville - U jezera

Horace Antoine Fonville
U jezera

Id: 152508

olej/plátno, rozměr 68 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, 19. století

Vyvolávací cena:

50 100

Detail

Příhozy: 73