Aukce XLVIII./2018
Viktor Oliva
Políčko
Id: 150317
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 57
Milan Chabera
Jižní typ
Id: 154102
akryl/koláž/olej/plátno, rozměr 115 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 63
František Kaván
Krajina z Českého ráje
Id: 152610
olej/lepenka, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 60
József (Josif Josifovič) Boksay
Podzim pod skalou
Id: 154201
olej/karton, rozměr 70 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, lehce poškozený rám, lehce prohnutý karton, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
74 000 Kč
Alois Kalvoda
Břízy
Id: 150503
olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 66
Ota Bubeníček
Větrný den
Id: 152605
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 57
Ponte Vecchio - Florencie
Id: 152222
olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, nečitelně signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, zašpiněno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 500 Kč
Příhozy: 64
Václav Zapadlík
Walter junior
Id: 150604
kvaš/papír, rozměr 41 x 58 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 103
Alois Kalvoda
V aleji
Id: 152604
olej/překližka, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, krakelováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 61
Kompozice s benátskými motivy
Id: 142104
pastel/papír, rozměr kresby 7,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 235 Kč
Příhozy: 72
Z Francie
Id: 143123
kresba/papír, rozměr 31 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 70
Markéta
Id: 151704
reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1979, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
55 000 Kč
Jan Rapin
Paganini
Id: 151601
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
54 000 Kč
Horace Antoine Fonville
U jezera
Id: 152508
olej/plátno, rozměr 68 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, 19. století
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 100 Kč
Příhozy: 73
Neznačeno
Portrét Marie Terezie
Id: 154306
olej/plátno, rozměr 85 x 67,5 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 61