Čas na serveru 17:34:59

Aukce XLVIII./2018

Ota Bubeníček - Chaloupky

Ota Bubeníček
Chaloupky

Id: 151401

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Jaroslav Grus - Řeka se sluncem

Jaroslav Grus
Řeka se sluncem

Id: 150703

olej/karton, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Jaroslav Herbst - Krajina

Jaroslav Herbst
Krajina

Id: 150306

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Alena Čermáková - Šeříky na okně

Alena Čermáková
Šeříky na okně

Id: 150904

olej/sololit, rozměr 96 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Loukota - Čtenářka

Josef Loukota
Čtenářka

Id: 150302

olej/pláno, rozměr 50 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Kamil Linhart - Horizontální linie

Kamil Linhart
Horizontální linie

Id: 151001

olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Emerich Fechter - Konvolut dvou kusů

Emerich Fechter
Konvolut dvou kusů

Id: 149901

olej/dřevo, rozměr každého 31,5 x 23,5 cm, signováno, poškozené dekorativní rámování

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František  Tichý - Bílá černoška

František Tichý
Bílá černoška

Id: 152302

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Cyril Jančálek - Cesta vřesem

Cyril Jančálek
Cesta vřesem

Id: 149905

olej/karton, rozměr 20 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Georg Kolbe - Sedící akt

Georg Kolbe
Sedící akt

Id: 150401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Pečínka - V polích

František Pečínka
V polích

Id: 151006

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, otluky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti od PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - S povozem

Vojtěch Sedláček
S povozem

Id: 150201

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole, na zadní straně malba tuží s pozůstalostním razítkem, oboustranně zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Markéta

Markéta

Id: 151704

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1979, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

55 000

Detail

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Detail

Gustav Macoun - Stromořadí

Gustav Macoun
Stromořadí

Id: 150803

olej/karton, rozměr 36 x 42 cm, signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

16 500

Detail