Čas na serveru 02:26:21

Aukce XLVIII./2018

Nora Musatová - Pražský Sabbath

Nora Musatová
Pražský Sabbath

Id: 151103

podmalba na skle, rozměr malby 54 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

7 100

Detail

František  Tichý - Tanečnice

František Tichý
Tanečnice

Id: 152301

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 94

Antonín Procházka - Dravci

Antonín Procházka
Dravci

Id: 152602

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 58 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

31 000

Detail

Boris Jirků - Parno v Santa Cruz

Boris Jirků
Parno v Santa Cruz

Id: 150804

olej/sololit, rozměr včetně autorského rámu 68,5 x 70,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Jan Slavíček - Zátiší s jablky

Jan Slavíček
Zátiší s jablky

Id: 150001

olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Viktor Oliva - Políčko

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

78 000

Detail

Příhozy: 57

Karel Hodr - Od Žofína

Karel Hodr
Od Žofína

Id: 153704

olej/karton, rozměr 31 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Václav Brožík - Studie rytíře

Václav Brožík
Studie rytíře

Id: 149601

akvarel/papír, rozměr 40 x 18 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
7 500

26 500

Detail

František Slabý - Lovecký pes

František Slabý
Lovecký pes

Id: 149602

olej/plátno, rozměr 19,5 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

27 000

Detail

Alois Kalvoda - Břízy

Alois Kalvoda
Břízy

Id: 150503

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 66

Jaroslav Herbst - Rybník

Jaroslav Herbst
Rybník

Id: 150305

olej/překližka, rozměr 41 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Karel Rašek - Slunce na louce

Karel Rašek
Slunce na louce

Id: 152004

olej/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně studie, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Detail

Příhozy: 73

Ludvík Kuba - Dívka v ateliéru

Ludvík Kuba
Dívka v ateliéru

Id: 152001

olej/plátno, rozměr 56 x 38 cm, nesignováno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

29 000

Detail