Aukce XLVIII./2018
Jakub Obrovský
Milenci
Id: 150307
olej/dřevo, rozměr 48 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 62
Zdeněk Hajný
Proměna
Id: 152902
olej/plátno, rozměr 41 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, poškozený autorský rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Stavení v krajině
Id: 150202
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 001 Kč
Příhozy: 72
Jan Novopacký
Vesnička se stromy
Id: 152006
olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 51
Stanislav Lolek
Na pastvě
Id: 155101
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, rok vzniku cca 1904, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53
Buňka
Id: 153601
olej/plátno, rozměr 36 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno 1966, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
42 900 Kč
Otakar Mrkvička
Sedící dívka
Id: 152205
akvarel/lepenka, rozměr 23 x 18 cm, signováno monogramem i celým jménem ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Josef Král
Město nad řekou
Id: 154902
olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, opravený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
42 000 Kč
Václav Zapadlík
MG 1936
Id: 150605
akvarel/papír, rozměr 41 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 81
Andy Warhol
Slon
Id: 154503
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 85/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Josef Hubáček
Přístav Pireus
Id: 155201
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
40 000 Kč
Josef Bárta
Jaro na vsi
Id: 152105
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, rok vzniku kolem 1903, na rubu přípis místa určení, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
39 000 Kč
Luděk Marold
Dáma s kožešinou
Id: 151301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 9,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní rámování, na spodní straně rámu štítek, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50
Neznačeno
Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského
Id: 154307
olej/plátno, rozměr 85 x 68 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, lokálně poškozena malba, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Kristian Kodet
Svůdná
Id: 155301
olej/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, přiložen autorský certifikát k dílu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 49