Čas na serveru 03:33:36

Aukce XLVIII./2018

  Neznačeno - Portrét Marie Terezie

Neznačeno
Portrét Marie Terezie

Id: 154306

olej/plátno, rozměr 85 x 67,5 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 61

Jakub Obrovský - Milenci

Jakub Obrovský
Milenci

Id: 150307

olej/dřevo, rozměr 48 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 62

Zdeněk Hajný - Proměna

Zdeněk Hajný
Proměna

Id: 152902

olej/plátno, rozměr 41 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Stavení v krajině

Vojtěch Sedláček
Stavení v krajině

Id: 150202

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 58,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 001

Detail

Příhozy: 72

Jan  Novopacký - Vesnička se stromy

Jan Novopacký
Vesnička se stromy

Id: 152006

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 51

Stanislav Lolek - Na pastvě

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 155101

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, rok vzniku cca 1904, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 153601

olej/plátno, rozměr 36 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno 1966, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

42 900

Detail

Otakar Mrkvička - Sedící dívka

Otakar Mrkvička
Sedící dívka

Id: 152205

akvarel/lepenka, rozměr 23 x 18 cm, signováno monogramem i celým jménem ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef Král - Město nad řekou

Josef Král
Město nad řekou

Id: 154902

olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, opravený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

42 000

Detail

Václav Zapadlík - MG 1936

Václav Zapadlík
MG 1936

Id: 150605

akvarel/papír, rozměr 41 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

41 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 81

Andy Warhol - Slon

Andy Warhol
Slon

Id: 154503

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 85/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Josef Hubáček - Přístav Pireus

Josef Hubáček
Přístav Pireus

Id: 155201

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

40 000

Detail

Josef Bárta - Jaro na vsi

Josef Bárta
Jaro na vsi

Id: 152105

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, rok vzniku kolem 1903, na rubu přípis místa určení, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

39 000

Detail

Luděk Marold - Dáma s kožešinou

Luděk Marold
Dáma s kožešinou

Id: 151301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 9,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní rámování, na spodní straně rámu štítek, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

  Neznačeno - Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského

Neznačeno
Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského

Id: 154307

olej/plátno, rozměr 85 x 68 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, lokálně poškozena malba, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

37 000

Detail