Čas na serveru 01:59:33

Aukce XLVIII./2018

Josef Říha - Nuselské údolí

Josef Říha
Nuselské údolí

Id: 153701

olej/plátno, rozměr 43 x 79 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 154414

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Jaroslav Grus - Sloupy u silnice

Jaroslav Grus
Sloupy u silnice

Id: 153501

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 62 x 87 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Michl - Domky v krajině

František Michl
Domky v krajině

Id: 152111

olej/sololit, rozměr 28 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Oskar Brázda - Rodinův myslitel

Oskar Brázda
Rodinův myslitel

Id: 152802

kresba tužkou/papír, rozměr kresby 14 x 31,5, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Šembera - Dívka v kroji

Josef Šembera
Dívka v kroji

Id: 153713

olej/karton, rozměr 57 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Na pěšince

Na pěšince

Id: 154409

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Autor neurčen - Před chalupou

Před chalupou

Id: 154410

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jakub Obrovský - Dítě na louce

Jakub Obrovský
Dítě na louce

Id: 152112

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 22 cm, signováno uprostřed dole monogramem s datací, oděrky na rámu,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaroslav Herbst - Mělník

Jaroslav Herbst
Mělník

Id: 150316

olej/plátno, rozměr 60 x 99 cm, nesignováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Helena Emingerová - Podobizna

Helena Emingerová
Podobizna

Id: 154303

pastel/papír, rozměr 33 x 28 cm, datováno vpravo dole, na zadní straně popis k výstavě, kde byl obraz reprodukován, zaskleno, oděrky na rámu, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Langer - U kostela

Karel Langer
U kostela

Id: 152109

pastel/karton, rozměr 53 x 49 cm, signováno vpravo dole, rok vzniku kolem 1900, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 153715

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Miloslav  Holý - Chalupy ve Slatině

Miloslav Holý
Chalupy ve Slatině

Id: 154405

olej/karton, rozměr 21 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Jansa - Na řece

Václav Jansa
Na řece

Id: 154305

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Vyvolávací cena:

6 000

Detail