Čas na serveru 02:50:49

Aukce XLVIII./2018

Vladimír Jan Hnízdo - Žena s hvězdou

Vladimír Jan Hnízdo
Žena s hvězdou

Id: 151801

olej/sololit, rozměr 45,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 400

Detail

Jaroslav Herbst - Rybník

Jaroslav Herbst
Rybník

Id: 150305

olej/překližka, rozměr 41 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Holandský přístav

Holandský přístav

Id: 150701

olej/dřevo, rozměr 26 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Zdeněk Burian - Pravěcí lovci u ohně

Zdeněk Burian
Pravěcí lovci u ohně

Id: 153002

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 18,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 153703

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Fritz Chwala - Nad řekou

Fritz Chwala
Nad řekou

Id: 153714

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Holandská zima

Holandská zima

Id: 150702

olej/dřevo, rozměr 26 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček II.

Andělíček II.

Id: 151703

papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2008, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Hodr - Od Žofína

Karel Hodr
Od Žofína

Id: 153704

olej/karton, rozměr 31 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Stanislav  Sucharda - Z Řecka

Stanislav Sucharda
Z Řecka

Id: 154412

bronzový reliéf, rozměr cca 14 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jana Bohatová - Květ a plod

Jana Bohatová
Květ a plod

Id: 154413

dřevěný reliéf, rozměr cca 31 x 50 cm, oboustranná řezba, signováno a datováno, na boční straně původní prodejní štítek z Díla

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Plachetnice

Plachetnice

Id: 155525

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
500

10 500

Detail

Jaroslav Herbst - Pražský hrad

Jaroslav Herbst
Pražský hrad

Id: 152225

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, nesignováno, oděrky na rámu, volné v rámu, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Georges Kars - Návrh plakátu

Georges Kars
Návrh plakátu

Id: 152801

barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 42 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Cyril Jančálek - Cesta vřesem

Cyril Jančálek
Cesta vřesem

Id: 149905

olej/karton, rozměr 20 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail